Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Trudno powiedzieć, że ekipa, która do 95. minuty prowadziła z Tottenhamem, nie mogła mieć więcej niż 1 punktu. Ale na luzie są najsłabszą ekipą ligi ogólnie, która w każdym meczu jest dużo słabsza od przeciwnika. Jasne, dzisiaj bramkarz wpuścił prawie wszystko, co się dało - mogło być np. 2-0. Ale bez praktycznie ani jednego prawdziwego strzału na bramkę (zaliczono 2, ale to były takie próby z daleka hen) trudno realistycznie liczyć na więcej. Sheffield nie może się utrzymać przy piłce, tworzyć okazji, nie mają piłkarzy robiących coś samemu, większość ich bramek to samobóje albo stałe fragmenty gry.

 

Wszyscy chyba typowali ich do spadku, ogólnie chyba wszyscy typowali że spadną trzy ekipy z grona Sheffield, Luton i Burnley albo Bournemouth - i na razie wielkich historii tu nie ma, płotki to płotki.

 

Jak na razie to Luton wygląda najmniej żałośnie, piłkarze może tacy sobie, ale coś tam grają ofensywnie a i solidnie.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bielik napisał:

Mam nadzieję, że poniedziałek rano obudzę się w świecie bez tenhagunara. 

W United wydaje mi się że problem rozbija się o wiele więcej czynników niż tylko trener. Właściciele, tona przerąbanych pieniędzy na piłkarzy którzy jak widać nie są wstanie udźwignąć presji,liderzy tacy jak bruno czy rash którzy chociażby sezon temu ciągnęli ten wózek ostro zjechali z formą, kontuzje itd.I tak w kółko od dekady. Od trenera do trenera.

Odnośnik do komentarza

I kto tego ten Haga zastąpi i wreszcie będzie cudownie bo wreszcie nie ten nieudacznik (obecny trener) tylko ktokolwiek normalny? Słyszałem to wiele razy od czasu zatrudnienia Van Gaala. 

 

Ludzie piszą Zidane, De Zerbi. Nagelsmann. Jakoś nie wiem czy Zidane lub De Zerbi mają ochotę wchodzić w taką sytuację. Za wiele do zyskania nie ma. Kasę jak będą chcieli to jeszcze zarobią gdzie indziej. Arne Slot? Fani będą zachwyceni widząc łysą głowę i urodzenie w Holandii przy niemieckiej granicy. Graham Potter? No nie wiem co oni mają wymyślić.

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się, że ryba psuje się od głowy i 40% problemów wynika z polityki transferowo kontraktowej, ale ta drużyna obecnie notuje regres większy niż za późnego Mourinho, na co jeszcze klub ma czekać ? Widać, że trener się pogubił, mowa ciała piłkarzy jest fatalna i nie widać żadnego promyka nadziei na lepszą grę. Jak można odpalić bez sentymentu Ronaldo (co było słuszne) - absolutna legendę futbolu i tego klubu, a teraz pieścić się z traszfordem i penaldesem, to mi się nie mieści w głowie. Ta drużyna pozoruje grę pressingiem, w rzeczywistości biegają bez sensu jak kurczak po uwaleniu głowy.

3 minuty temu, ogqozo napisał:

I kto tego ten Haga zastąpi i wreszcie będzie cudownie bo wreszcie nie ten nieudacznik (obecny trener) tylko ktokolwiek normalny? Słyszałem to wiele razy od czasu zatrudnienia Van Gaala. 

 

Ludzie piszą Zidane, De Zerbi. Nagelsmann. Jakoś nie wiem czy Zidane lub De Zerbi mają ochotę wchodzić w taką sytuację. Za wiele do zyskania nie ma. Kasę jak będą chcieli to jeszcze zarobią gdzie indziej. Arne Slot? Fani będą zachwyceni widząc łysą głowę i urodzenie w Holandii przy niemieckiej granicy. Graham Potter? No nie wiem co oni mają wymyślić.

Jak ostatnich 5 trenerów to niewypały to już nie warto szukać optymalnego, który być może wypali tylko zostać z obecnym który zostawi zespół w połowie tabeli i zostawi zgliszcza ? GG WP ogórku 

 

Wielki osama bin hagen

image.png.c53ff1623c5f5c1b662938e526f83758.png

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...