Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Liverpool's number nine! Oglądałem dzisiaj replaya o 8 rano, bo wczoraj nie dane mi było zdążyć. Do 88 minuty widziałem to samo, rozgrywania ok, strzały z dystansu ok, ale bez kreatywności z przodu. Brakuje tu Keano jak nie wiem, czemu Rafael się tak mu opiera. Wczoraj przecież nie wrzucił go na ławkę i nie miał napastnika do zmany. Babel od początku sezonu gra zero. Geniusz Torresa zapewnił wygraną i faul Lamparda - czy na czerwień, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Liverpool's number nine! Oglądałem dzisiaj replaya o 8 rano, bo wczoraj nie dane mi było zdążyć. Do 88 minuty widziałem to samo, rozgrywania ok, strzały z dystansu ok, ale bez kreatywności z przodu. Brakuje tu Keano jak nie wiem, czemu Rafael się tak mu opiera. Wczoraj przecież nie wrzucił go na ławkę i nie miał napastnika do zmany. Babel od początku sezonu gra zero. Geniusz Torresa zapewnił wygraną i faul Lamparda - czy na czerwień, nie wiem...

 

cytuje gostka z youtube

 

Torres all the way. he is so much better than ronaldo and the only reason ronaldo got player of the year is cause he cheats. manchester united are gay and i hate them heaps but liverpool are the best team ever. not to mention Torres is so gorgey and has a cute nick name. El Nino lol. ronaldo's nickname is fag

 

tyle na temat tego meczu

 

^_^

 

Odnośnik do komentarza
Tia, nie ma to jak wypowiedzi fanboy'a i ślepota na ponad 40 bramek w zeszłym sezonie. A ile wtedy strzelił Torres? No właśnie.

Czekaj, czekaj, jak to? Torres napastnik miał mniej bramek niż pomocnik?

Torres strzelił łącznie 33 bramki w tamtym sezonie, a w lidze 24. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon w Anglii to robi wrażenie. Co nie znaczy, ze 42 bramki Ronaldo nie robią wrażenia, tyle że on oszukiwał :P .

Odnośnik do komentarza

Wy tu o pierdołach a i tak każdy wie jaki jest Ronaldo.

 

Działo się za to w ostatni dzień transferów szczególnie w EPL: Given w City, Arshavin w Arsenalu!, Quaresma w Chelsea!, Keane w Tottenhamie!, Jo w Evertonie. Nieźle sypnęło dobrymi hitami, wyjątkowo zaskakuje mnie ruch Chelsea no i przyznam, że myślałem, że Robbie zostanie w Liverpoolu. Ale jeśli Rafa go nie widział (co mnie wnerwia) to nie ma go co marnować, za dobry to gracz, żeby na trybunach (nawet najlepszych) siedział.

Odnośnik do komentarza
Torres strzelił łącznie 33 bramki w tamtym sezonie, a w lidze 24. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon w Anglii to robi wrażenie. Co nie znaczy, ze 42 bramki Ronaldo nie robią wrażenia, tyle że on oszukiwał :P .

Wiem że Żelnaldo to oszust, bo przecież pomocnik nie może strzelić ponad 40 bramek. Ma trudniej i ogólnie powinien podawać nie strzelać! Skandal!

Tylko wydaje mi się, że strzelając te gały nie oszukiwał bo niby jak?

A że pada oskarowo, minę ma jakby mu na żywca lewe jądro usuwali i do tego ten okrzyk bólu i cierpienia...

Żelnada

I tak każdy wie że ronaldo to pedał ;]

To sobie pograł Keane w Liverpoolu ;|

I tu się muszę zgodzić. Ubieranie się na metroseksa, kolczyki, żele, solarium, zachowanie.

On musi lubic bolce. :twisted: Zresztą wygląda na takiego.

 

Co do Keane'a. Lepszy Keane na boisku w Tottenhamie, niż w Liverpoolu na ławie.

Nie uważam go za wybitnego napastnika, bo tacy szybko dostosowują się do nowych warunków.

Ile Liverpool stracił na tym transferze?

Odnośnik do komentarza
Torres strzelił łącznie 33 bramki w tamtym sezonie, a w lidze 24. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon w Anglii to robi wrażenie. Co nie znaczy, ze 42 bramki Ronaldo nie robią wrażenia, tyle że on oszukiwał :P .

Wiem że Żelnaldo to oszust, bo przecież pomocnik nie może strzelić ponad 40 bramek. Ma trudniej i ogólnie powinien podawać nie strzelać! Skandal!

Tylko wydaje mi się, że strzelając te gały nie oszukiwał bo niby jak?

A że pada oskarowo, minę ma jakby mu na żywca lewe jądro usuwali i do tego ten okrzyk bólu i cierpienia...

Żelnada

I tak każdy wie że ronaldo to pedał ;]

To sobie pograł Keane w Liverpoolu ;|

I tu się muszę zgodzić. Ubieranie się na metroseksa, kolczyki, żele, solarium, zachowanie.

On musi lubic bolce. :twisted: Zresztą wygląda na takiego.

 

Co do Keane'a. Lepszy Keane na boisku w Tottenhamie, niż w Liverpoolu na ławie.

Nie uważam go za wybitnego napastnika, bo tacy szybko dostosowują się do nowych warunków.

Ile Liverpool stracił na tym transferze?

sprzedali za 16 mln. chyba a kupili za 20 czyli 4 mln. poszło się dupczyć ;|

Odnośnik do komentarza
Torres strzelił łącznie 33 bramki w tamtym sezonie, a w lidze 24. Biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon w Anglii to robi wrażenie. Co nie znaczy, ze 42 bramki Ronaldo nie robią wrażenia, tyle że on oszukiwał :P .

Wiem że Żelnaldo to oszust, bo przecież pomocnik nie może strzelić ponad 40 bramek. Ma trudniej i ogólnie powinien podawać nie strzelać! Skandal!

03.jpg

Zrobiłem małą aluzje do komentarza tego fanatyka Liverpoolu z youtube i od razu wielkie oburzenie, jakbym to na serio pisał.

Odnośnik do komentarza

CR 7 jest w tej chwili jednym z najlepszych graczy na świecie. Prawda, że jego dryblingi bardzo często są tylko na pokaz i pod publiczkę. Jednak ma też zagrania, które są prze kozackie. Ma chłopak talent do strzelania bramek, jest szybki. Umie strzelić z wolnego. A to, że jest pizdusiem to już inna kwestia:) osobiście bardziej cenię Quaresmę (bardziej pasuje mi jego styl) ale C. Ronaldo to czołówka. Czasem przegina z symulowaniem, ale cóż.. bywa;)

Odnośnik do komentarza

Liverpool za burtą Pucharu Angli, no nie mogę.

Gerrard kontuzja, a pokonał ich pięknym technicznym strzałem nastolatek z Evertonu (bodajże 3 obrońców zrobił w bambuko), 2 minuty przed końcem dogrywki.

 

Everton [1 - 0] Liverpool

76' red card L. Leiva

118' [1 - 0] D. Gosling

 

Pozostałe wyniki:

 

Aston Villa 3 - 1 Doncaster R.

Nottingham F. 2 - 3 Derby County

Blackburn R. 2 - 1 Sunderland

Odnośnik do komentarza

5. runda FA Cup:

 

Arsenal v Cardiff City

Blackburn v Coventry City

Everton v Aston Villa

Sheff Utd v Hull City

Swansea v Fulham

Watford v Chelsea

West Ham v Middlesbrough

Derby v Manchester United

 

 

Dziś 6.02.2009 r. 51 lat temu stała się jedna z największych tragedii współczesnego futbolu.

 

"Jednej, na pozór zwykłej lutowej nocy, monachijskie lotnisko nawiedziła straszliwa śnieżyca, na lotnisku tym przebywali piłkarze Manchesteru United, którzy mieli udać się w podróż powrotną do Anglii, jednak do podróży nie doszło."

 

http://www.devilpage.pl/index/news/komenta...b677bf15eb678e1

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sypnęło wrażeniami w EPL. Chelsea remisuje i spada na 4 miejsce w tabeli! Dawno tak słabo Chelsea nie stała, brak już tej magii jak za czasów Mourinho, chyba Scolari to jednak nie to. Aston Villa wygrała i jest już 3! Niesamowity zespół, nikt się tak nie spodziewał, a oni przebojem biją się o mistrza Anglii.

 

Liverpool dzisiaj zapewnił mi wielką huśtawkę nastrojów. 1. Benitez gra rezerwami 2. Babel nie trafia z 2 metrów do pustej bramki 3. Gol Portsmouth 4. Gol Aurelio i 1-1, zaczyna LFC dominować 5. Gol nr 2 dla Portsmouth. W tym momencie nie wierzyłem w cokolwiek i już pożegnałem tytuł mistrza, ale 6. Gol (ładny i dość fartowny) Kuyta 7. 91 min i znowu El Nino - Torres głową na 2-3. Super emocje i Liverpool znowu liderem. A jutro West Ham Zoli zatrzymuje MU! Mówiła mi wróżka, serio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...