Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Amator nie piłkarz. Ale Brazylijczycy tak mają, fochy, gwiazdowanie, nocne imprezki, niewracanie z urlopów itd.

Pamiętacie Romario? Ronaldo? Ronaldinho? Rivaldo? teraz Robinho...

Jakaś klątwa Brazylijskiego R. Walić ich.

 

Jeśli, powtarzam, Jeśli MC zaciągnie kilka gwiazd (Bellamy się do nich nie zalicza) to może coś z tego będzie, a tak Robinho jest największą "foch-gwiazdą" w drużynie, kibice go uwielbiają to sobie pozwala. Powinni ściąć mu wypłatę o połowę, zabrać kilka tygodniówek, na 2 tyg. na ławę, a po tym w nagrodę dać grać końcówki w meczach rezerw. Bambus (pipi)ony

Odnośnik do komentarza

United się rozpędza. Wpierw fotel lidera, teraz wygrany 4:2 rewanż z Derby (pierwszy mecz 0:1) i awans do finału Carling Cup (1 marca Wembley) i to w mocno rezerwowym składzie

Jedyny minus to kolejne kontuzje. Przed przerwą zszedł Rafael da Silva, do końca musiał grać z kontuzją Jonny Evans, bo Ferguson wykorzystał limit zmian. Do tego Anderson - dopiero się okaże co i jak i Nani marudził.

W finale zmierzą się z kimś z pary Tottenham - Burnley, ale że w pierwszym meczu było 4:1 to raczej wynik jest przesądzony.

Na dodatek 24 stycznia (sobota) będziemy mieli przedsmak finału Carling Cup, bo tego dnia Manchester i Tottenham zagrają w 4tej rundzie FA Cup.

MU ma trochę kiepsko, bo rozgrywa 3 mecze w ciągu tygodnia: 20.01 Derby, 24.01 Tottenham i 27.01 West Brom

 

 

Manchester U. [4 - 2] Derby County

16' [1 - 0] Nani

22' [2 - 0] J. O'Shea

34' [3 - 0] C.A. Tevez

80' [3 - 1] G. Barnes (pen.)

89' [4 - 1] C. Ronaldo (pen.)

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
To umówmy się, bierzcie Puchar Ligi, Puchar Anglii, ale Barclay's Premier League dla FC Liverpool w tym roku, co?:)

Lubię Liverpool, a plan na ten rok dla MU to:

Tarcza Wspólnoty (jest)

Klubowe Mistrzostwo Świata (jest)

Carling Cup (jest finał)

FA Cup (jest 4 runda)

Liga Mistrzów (jest 1/8 finału)

Barclay's Premier League (jest liderem)

:twisted:

 

Jeśli kontuzje nie będą za bardzo nękać to teoretycznie jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Serio, nawet mnie Liga Mistrzów nie rusza. Ja chcę wszystko poświęcić dla tego wyczekanego tytułu. Cieszyłem się z FA Cup w 2006, szalałem jedną noc po Stambule w 2005. Ale sezon to ciągła adrenalina i wielka duma, więc tego mi brakuje. Jak pewnie kibicom Man U Champions League do zeszłego sezonu. Mniej ważnie trofea są fajnie, ale ja żądam 19 mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Serio, nawet mnie Liga Mistrzów nie rusza. Ja chcę wszystko poświęcić dla tego wyczekanego tytułu. Cieszyłem się z FA Cup w 2006, szalałem jedną noc po Stambule w 2005. Ale sezon to ciągła adrenalina i wielka duma, więc tego mi brakuje. Jak pewnie kibicom Man U Champions League do zeszłego sezonu. Mniej ważnie trofea są fajnie, ale ja żądam 19 mistrzostwa.

No ja też,Liverpool musi przełamać tą złą passę i zdobyć mistrzostwo myślę że im się uda na moje mogą całą siłę czerpać tylko w Premier League LM mogą sobie odpuścić wystarczy że wygrają mecze z Arsenalem MU i Chelsea bo to najgroźniejsi rywale no i może teraz Aston Villa .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o MC to nie liczę że kupią jakąś gwiazdę w tym okienku . Jednak Nigel de Jong , Wayne Bridge i Craig Bellamy to niezłe nabytki . Skład na papierze wygląda przyzwoicie . Brakuje dobrego bramkarza .

 

Joe Hart , Vincent Kompany , Tal Ben Haim , Pablo Zabaleta , Wayne Bridge , Nigel de Jong , Stephen Ireland , Martin Petrow , Shaun Wright - Phillips , Craig Bellamy , Robinho .

 

Ten skład robi wrażenie . Myślę że miejsce w pierwszej ósemce na koniec sezonu jest możliwe .

 

Za to co dzieje się w Tottenhamie to jest jakiś żart . Może Jermain Defoe pomoże im się wydostać z tego Bagna .

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra, ale Tottenham na papierze też ma mega skład: King, Corluka, Woodgate, Modric, Bentley, Lennon, Bent, Defoe. A nic z tego nie wychodzi, wręcz przeciwnie, pogrążają się coraz bardziej. MC nawet na początku tego roku IMO mieli dobry skład ale coś nie idzie. Z taką kasą zamiast sypać grube miliony na światowe gwiazdy zrobiłbym z City drugą Chelsea. W pierwszym roku kupowali znanych dobrych piłkarzy, ale jakiś mega idoli. Cech, Joe Cole, oni wyrobili swój status gwiazdy w Chelsea. A im więcej w MC byłoby solidnych graczy tym później łatwiej kupić kogoś wielkiego (jak Chelsea Shevchenkę, który wydawał się nie do wyciągnięcia z Milanu)

Odnośnik do komentarza

Racja taki MC kupi sobie gwiazdy który każdy gra inna piłkę i wtedy jest taka mieszanka lepiej kupić dobrego zawodnika który się zgra z zespołem niż jakąś gwiazdę która będzie chciała się popisać jaki on jest dobry.

Dzisiaj przeczytałem że być może Liverpool przejmie Kuwejtczyk Nasser Al-Kharafi znajduje się w gronie pięćdziesięciu najbogatszych ludzi świata. Jego majątek szacuje się na 12,2 miliarda dolarów. nie wiem czy się cieszyć :)

Odnośnik do komentarza

Jako, że jestem szczęsliwym posiadaczem kanału Sport Klub, przez większość weekendu oglądałem spotkania 4 rundy FA Cup.

 

Mecz bez rewelacji. W bramce MU zamiast Kuszczaka oglądaliśmy Ben'a Foster'a. Do tego MU grał w dość rezerwowym składzie, lecz było to zapewne podyktowane nie tyle podejściem Fergiego do FA Cup tylko kontuzjami. 10 zawodników nie mogło grać, a do tego grona doszedł Fabio i Welbeck...

Zresztą zobaczcie skład MU:

Foster - O'Shea, Vidić, Neville, Fabio (Eckersley 53') - Ronaldo (Tosić 72'), Scholes, Carrick, Welbeck (Fletcher 88') - Tevez, Berbatow

 

Manchester United [2 - 1] Tottenham

04' [0 - 1] Pawluczenko

34' [1 - 1] Paul Scholes

36' [2 - 1] Dymitar Berbatow

 

Jak się nie umie grać to gra się powtórki. Z czołówki najbardziej ciała dali:

 

Cardiff C. [0 - 0] Arsenal

 

Liverpool [1 - 1] Everton

 

27' [0 - 1] J. Lescott

54' [1 - 1] S. Gerrard

Odnośnik do komentarza
Coś Liverpoolowi nie leży ten Everton, szkoda tylko najbardziej że jest dodatkowy mecz i większe zmęczenie, ale o kondycję fizyczną to się MU bardziej musi martwić:)

Derby i wszystko jasne. A większym zmartwieniem jest dyspozycyjność zawodników, a pod tym względem MU ma szpital.

Kondycyjnie muszą dać radę, bo to liga angielska. Zresztą płaca im tak kolosalne pieniądze, to niech zapierdala Żelnaldo czy inna ciota.

Chcesz rozbijać Ferrari? Biegaj małpo, za to ci płacą.

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem ligi angielskiej od dawna. Samemu Manchesterowi kibicuję od ponad 20 lat i nie oznacza to, że będę bezkrytyczny.

Ronaldo genialnym piłkarzem jest i basta, ale te jego szczupaki (na początku kariery w MU notoryczne), straty piłek (i te rozłożone ręce w formie zdziwienia, że nie było faulu), niepotrzebne dryblingi, nonszalancja, wizerunek, pewność siebie, zakulisowe rozgrywki z Realem... to wszystko powoduje, że za nim nie przepadam.

Ile zrobił dla MU każdy wie, ale jego postawa budzi mój śmiech. Jest wielki, ale nigdy nie postawię go w jednym rzędzie obok takich nazwisk jak Law, Best, Hughes, Cantona, Schmeichel, Keano. Różnią się tym, że dla nich MU było najważniejsze, oddali całe serce by godnie reprezentować klub.

A Kryśka? Snob (samochody, biżuteria), narcyz (wywiady, wygląd), ciota (wygląd), materialista (zarobki i zakulisowe rozgrywki z Realem).

Choć przyznam, że jego gra uległa znacznej poprawie.

PS. Widzieliście by kiedykolwiek całował herb klubu po strzeleniu bramki? Bo ja sobie nie przypominam...

Niech go sprzedadzą za kwadratylion funtów i kupią kilka talentów czy gwiazd. Ribery mógłby być.

 

27.01.2009 r.

 

Sunderland [1 - 0] Fulham

55' [1 - 0] K. Jones

 

Portsmouth [0 - 1] Aston Villa

21' [0 - 1] E. Heskey

71' red card N. Belhadj (Portsmouth)

 

Tottenham H. [3 - 1] Stoke C.

08' [1 - 0] A. Lennon

21' [2 - 0] J. Defoe

25' [3 - 0] M. Dawson

57' [3 - 1] J. Beattie

 

West Bromwich A. [0 - 5] Manchester U.

22' [0 - 1] D. Berbatov

40' red card P. Robinson (WBA)

44' [0 - 2] C.Tevez

60' [0 - 3] N. Vidic

65' [0 - 4] C. Ronaldo

73' [0 - 5] C. Ronaldo

 

MU grało w lekko rezerwowym składzie:

Van der Sar, Neville (Eckersley 71'), Ferdinand (Brown 71'), Vidic, O'Shea, Park, Carrick, Giggs, Ronaldo, Tevez, Berbatov (Tosic 77')

 

A sam WIELKI V.D.SAR pobił rekord należący wcześniej do Petera Cecha w ilości minut bez straty gola (idzie już w tysiące minut) i nadal będzie miał szansę go śrubować. To już 11 mecz bez straty gola Z RZĘDU ! Masakra, nawet Schmeichel nie miał takiej serii.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

A warto przypomnieć, że w tej wspaniałej obronie było wiele zawirowań :) Rio miał kontuzję, to na jego miejsce wskoczył Evans. Na prawej obronie Neville, Rafael, a ostatnio nawet Eckersley. Po lewej też na zmianę kursowali Evra, O'Shea i Fabio. Widać, że jakoś się chłopy zgrać potrafią ;) Bardzo mnie to cieszy, że, mimo takich rotacji w składzie, United gra ciągle tak dobrze. A, no i Tosic się powoli wprowadza do drużyny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...