Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Chelsea [2 - 0] Middlesbrough

 

58' [1 - 0] S. Kalou

80' [2 - 0] S. Kalou

 

Manchester C. [2 - 1] Newcastle U.

 

17' [1 - 0] S.W. Phillips

77' [2 - 0] C. Bellamy

81' [2 - 1] A. Carroll

 

Wigan Athletic [1 - 1] Liverpool

41' [0 - 1] Y. Benayoun

83' [1 - 1] Mido (pen.)

 

Blackburn R. [2 - 2] Bolton W.

15' [0 - 1] M. Taylor

35' [0 - 2] K. Davies

66' [1 - 2] S. Warnock

87' [2 - 2] B. McCarthy

 

Everton [1 - 1] Arsenal

61' [1 - 0] T. Cahill

90' [1 - 1] R.v. Persie

 

West Ham U. [2 - 0] Hull C.

33' [1 - 0] D.D. Michele

51' [2 - 0] C. Cole

 

Liverpool i jego mistrzowskie aspiracje... Ciekawe co teraz powie Benitez hehe

Mieli taką przewagę, a teraz strata 2 pkt. do MU i dodatkowo diabły mają jeden mecz zaległy.

Dopiero zauważyłem, że Liverpool zremisował czawarty mecz pod rząd.

 

Stoke City (Barclays Premier League) Away 0-0

Everton (Barclays Premier League) Home 1-1

Everton (FA Cup 4th Round) Home 1-1

Wigan Athletic (Barclays Premier League) Away 1-1

 

Arsenal fartem zdobył punkt i ich sytuacja jest co raz gorsza. 8 pkt. do MU, 5 miejsce w lidze za świetnie spisującą się Aston Villą.

A miałem nadzieję, że walka potrwa do końca, a tu się zanosi na to, że znów MU i Chelsea odskoczą... Z jednej strony się cieszę, że MU tak jedzie, ale z drugiej ja chcę emocje...

 

Odnośnik do komentarza

Kluby z czołówki się wzmacniają , jak dobrze pójdzie to Aston Villa przełamie w tym roku hegemonię wielkiej czwórki . Liczę na to bardzo . Emilie Heskey idealnie zastąpił johna Carewa . Manchester City i Tottenham pną się do góry , Jermain Defoe i Craig Bellamy już strzelają . Za to Liverpool ma trochę spóźnionego doła , zawsze odpadał w grudniu . Dziś czytałem że Robbie Keane może wróci do Tottenhamu a Shay Given zasili Manchester City . Właśnie dobrego bramkarza w City brakuje , bo siła napadu jest godna podziwu .

Odnośnik do komentarza

Siła napadu, która nie jest wykorzystywana tak jak powinna być :) Sytuacja podobna jak z Tottenhamem. Niby i mają super paczkę, ale nie widać tego po osiąganych wynikach.

Dopiero dzisiaj zauważyłem, że liverpool znowu zremisował i stracił kolejne punkty :D Takiego obrotu spraw to ja się nie spodziewałem. Jeśli United dalej będzie wygrywało mecze, a chelsea się potknie, to ze zdobyciem mistrzostwa nie powinno być problemów :) Szpital w Manchesterze powoli się kuruje i w sobotę z Evertonem zagrają może Evra i Nani. Leczą się jeszcze: Anderson, Evans, Rafael i Fabio. Będzie dobrze !

Odnośnik do komentarza

Napad to w tym sezonie i United nie bardzo klikał. W ataku biega ze sto milionów funtów, a bywały już w tym sezonie remisy, gdzie grało wszystko poza skutecznością w ataku albo wymęczone zwycięstwa po 1:0(szczególnie dużo nerwów mnie Sunderland kosztował). Nie wygląda to wszystko źle - piłkarze się kurują, obrona działa wyśmienicie, ale mimo to nie spodziewałem się przy takiej grze okupowania o tej porze fotela lidera z, powiedzmy, pięciopunktową przewagą.

 

A propos kontuzji. Szkoda Hargo. Ciekawe, czy chłopak wróci jeszcze w pełni sił na boisko.

 

A, byłbym zapomniał. Vidic to rzeźnik, najlepszy stoper świata obecnie. Dlaczego musiał złapać czerwo akurat, żeby nie zagrać z Interem?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mogą rozegrać cały sezon i wygrywać po 1:0.

A tak na marginesie poczytaj: www.manutd.com i sobie policz.

 

Pre-season (8 spotkań - 2 zakończyły się wynikiem 1-0)

Barclays Premier League (22 - 7)

League Cup (Carling) (5 - 1)

FA Cup (2 - 0)

UEFA Champions League (6 - 0)

FIFA Club World Cup (2 - 1)

Community Shield i UEFA Super Cup (2 - 0)

 

Razem: 47 spotkań i w AŻ 11 był wynik 1-0 dla MU

Ciekawe jak to wygląda w lidze damskiej... tfu, sorki, znaczy włoskiej

 

Ale nikt nie weźmie pod uwagę plagi kontuzji i faktu, że MU w styczniu rozegrało 7 spotkań i ma jeszcze jedno.

A i tak wyniki mają świetne:

 

07 Jan League Cup (Carling) Derby County A 0 - 1

11 Jan Barclays Premier League Chelsea H 3 - 0

14 Jan Barclays Premier League Wigan H 1 - 0

17 Jan Barclays Premier League Bolton A 1 - 0

20 Jan League Cup (Carling) Derby County H 4 - 2

24 Jan FA Cup Tottenham H 2 - 1

27 Jan Barclays Premier League West Brom A 5 - 0

31 Jan Barclays Premier League Everton H

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
Jestem fanem ligi angielskiej od dawna. Samemu Manchesterowi kibicuję od ponad 20 lat i nie oznacza to, że będę bezkrytyczny.

Ronaldo genialnym piłkarzem jest i basta, ale te jego szczupaki (na początku kariery w MU notoryczne), straty piłek (i te rozłożone ręce w formie zdziwienia, że nie było faulu), niepotrzebne dryblingi, nonszalancja, wizerunek, pewność siebie, zakulisowe rozgrywki z Realem... to wszystko powoduje, że za nim nie przepadam.

Ile zrobił dla MU każdy wie, ale jego postawa budzi mój śmiech. Jest wielki, ale nigdy nie postawię go w jednym rzędzie obok takich nazwisk jak Law, Best, Hughes, Cantona, Schmeichel, Keano. Różnią się tym, że dla nich MU było najważniejsze, oddali całe serce by godnie reprezentować klub.

A Kryśka? Snob (samochody, biżuteria), narcyz (wywiady, wygląd), ciota (wygląd), materialista (zarobki i zakulisowe rozgrywki z Realem).

Choć przyznam, że jego gra uległa znacznej poprawie.

Polać panu,cała prawda o Krysi ,nic bym w tych zdaniach nie zmienił,mam identyczne zdanie na jego temat,a Manchesterowi kibicuje od 7 roku życia czyli już 16 lat :)

 

btw.Rafael będzie w przyszłości wiele wart-chłopak ma niesamowite papiery na granie,największe z młodzieży Fergusona(z Welbecka w przyszłości też może będą ludzie,a Tosić to niewiadoma).Fajnie,że w tym klubie jest taka rotacja i wymieszanie młodych z starymi.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja tego Rafaela strasznie nie wiedzieć czemu nie trawię. Tak samo Nani, nie lubię go nawet bardziej od Ronaldo, bo pamiętam zeszłoroczny mecz z WHU.

 

Nie da się ukryć, że MU złapał solidny wiatr w żaglach, jednak kiedyś kryzys nadejdzie. Oby Liverpool przetrwał swój i powalczył. Pierwszy akt już w niedzielę. A na Everton w zabieraniu punktów można ostatnio liczyć:)

Odnośnik do komentarza

Nani za bardzo próbuje naśladować Ronaldo-te same tricki stosuje,nawet podobnie ustawia się do rzutów wolnych.problem w tym ,że jednak między nimi jest różnica klasy :P

 

Problemem Liverpoolu jest wg mnie mniej wyrównany skład od MU.Gadać co gadać ale MU ma jedną z najsilniejszych ławek na świecie (o ile wszyscy zdrowi).Wg mnie najbliższe kolejki zadecydują czy L'pool będzie się liczyć w walce o mistrzostwo.Jeśli przewaga MU jeszcze bardziej się powiększy to jestem niemal pewien,że Benitez odpuści ligę i skupi się na LM.

 

A na Everton nie licz-MU gra u siebie i w tym sezonie nie zwykło tracić punktów na OT :P

Odnośnik do komentarza

Real? Niech dadzą Sneijdera, Robbena i z 80 milionów $ i jestem za :twisted:

Tylko co na to ludzie zasiadający na OT?

Kilkadziesiąt milionów wydać na masę zdolnych, perspektywicznych zawodników, kupić ewentualnie jakiegoś snajpera.

no i moja prowizja za pomysł

Tevez może teoretycznie odejść, bo coś się MU ociąga w zapłaceniu tych 32mil za niego.

Benzema ? Szybki, dobry technicznie i silny. Mógłby się sprawdzić w l. angielskiej.

No chyba, że ma psychikę słabą, bo tutaj to go wgniotą w ziemię, nie ma zmiłuj przez 90 minut.

 

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby przyszedł Benzema. Byłem zwolennikiem jego transferu zamiast Berby, no ale teraz to raczej po ptakach. Musiałby odejść Tevez, a za Benzemę trzeba by pewnie kupę kasy wyłożyć. No i co, kto by wtedy siedział na ławie? On, Roo czy Berba? Zresztą jeśli chodzi o transfery to się nie pali, skład jest na tyle mocny, że nie ma sensu szastać kasą w lecie(poza tym długi, długi).

 

Onet to se może, ale w lecie karuzela transferowa będzie i tak. Odnośnie powyższych wypowiedzi - młodzież wygląda na chwilę obecną obiecująco(rodzeństwo da Silva, Possebon, Evans, Welbeck, Tosic). Naniego w sumie też średnio trawię. Tak jak Andersona. Z tą ławką, to Hargo niestety jak już pisałem zmaga się z bardzo poważną kontuzją i kto wie jak to będzie z jego karierą.

Odnośnik do komentarza

Ribery był killerem jeszcze nim trafił do krainy miłośników wielkich bebzonów i beznadziejnej muzyki

marzyło mi się by trafił na OT.

Zresztą do dziś dzień mam go w składzie grając w PES'a

 

A nie cierpię Andersona. Nie wiem dlaczego. Może odzywa się rasista we mnie, może to że irytuje mnie jak często osoby o ciemnej karnacji skóry nie potrafią/niechcą/nielubią podawać. Znacie jakiegoś znakomitego czarnoskórego rozgrywającego?

a w PES'ie pozbyłem się go w pierwszej kolejności

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym meczu ma 1124 minuty :)

 

Dodam jeszcze, że jestem zachwycony Michaelem Carrickiem. Ostatnio to najlepszy zawodnik United. Lideruje w środku pola i rozdziela takie piłeczki, że głowa mała. W defensywie spisuje się równie dobrze. Za wczorajszy mecz zbierał noty 9-10. Jest wielki. Jeśli utrzyma taką formę, to o tytuł mistrzowski się nie będę obawiał. I oby go nie dopadła żadna kontuzja ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...