Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Naprawdę postawa Di Marii strasznie mnie dziwi, dziś kolejny słaby mecz, straty, piłkarz takiej klasy przy piłce się nie może utrzymać. 

Było nie było dziś ładnie asystował do Maty. Może i teraz nie błyszczy ale ma to "coś" co pozwala wierzyć, że się odnajdzie. Zresztą ja bym stawiał w ciemno na Di Marie zamiast Younga.

Odnośnik do komentarza

 

Naprawdę postawa Di Marii strasznie mnie dziwi, dziś kolejny słaby mecz, straty, piłkarz takiej klasy przy piłce się nie może utrzymać. 

Było nie było dziś ładnie asystował do Maty. Może i teraz nie błyszczy ale ma to "coś" co pozwala wierzyć, że się odnajdzie. Zresztą ja bym stawiał w ciemno na Di Marie zamiast Younga.

 

 

Young ostatnio ładnie kręci na skrzydle, dzisiaj asysta Di Marii taka sobie, bo podał Macie za plecy, i tylko dzięki jego geniuszowi padł gol.

Odnośnik do komentarza

dokladnie, van persie tez nie jest z nowego miotu, united potrzebuje nowej mlodej krwi na przodzie, cavani mnie nigdy nie przekonal do siebie, do tego mlody nie jest - kupa kasy wydane w bloto, nawet jak wypali to na krotko. 

 

di maria tragedia, procz pierwszych meczy w united to wyglada tak jakby mial brata blizniaka, a sam siedzial na plazy na seszelach, nawet dzis ilosc strat i zlych podan to tragizm, mimo wszystko asyst ma pelno, do tego kazdy wie co on potrafi kiedy wroci mu forma - on w formie ciagnie kazda druzyne na swiecie, ja bym mu jeszcze dal sezon na przebudzenie, nie wierze, ze on nagle to co dobre ma juz za soba

Odnośnik do komentarza

A na moje to potrzebny jest jedynie zmiennik dla Rooneya na szpicy pod warunkiem że będą grali najlepiej sprawdzającym się ustawieniem z Matą na ofensywnym pomocniku i jednym napadziorem . di Maria w drugim sezonie powinien już grać lepiej a Young ostatnio jakby odżył więc skrzydła też obsadzone . Niech tam pomyślą w tym MU o solidnym środkowym obrońcy i DMFie ale to dotyczy całej czołówki ligi prócz Chelsea ;)

Odnośnik do komentarza

United teraz potrzebuje napastnika jakim był Falcao w Atletico czy RVP dwa sezony temu. Jest kreatywność w postaci Maty Di Marii i Herrery. Brakuje wykończenia. Rooney zbyt często się wraca i stracił instynkt napastnika. 

 

Co do innych wzmocnień.

- Środkowy obrońca to mus. Chociaż Jones i Smalling wreszcie zaczynają grać to nie są gwarantem silnego środka. Chodzą słuchy o Laporte. Niby solidny obrońca jednak trochę za młody i brak mu doświadczenia.\

- Dla mnie DMF nie jest potrzebny. Mamy Carricka który mimo wieku dalej jest jednym z lepszych w lidze i Blinda który musi przestać latać po wszystkich pozycjach i zacząć grać tam gdzie mu wychodzi najlepiej.

- Zamiast tego wzmocniłbym boki obrony. Shaw jest dobry jednak jeszcze za młody. Rafael to szkło i zbyt często się leczy. Valencia może być zapchaj dziurą jednak nie etatowym prawym obrońcą. No i tylko i wyłącznie jedna noga. On nawet boi się dryblować lewą nie mówiąc już o podaniu.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Liverpool nacierał , Arsenal piach aż tu nagle dwa gole dla kanonierów i po meczu ;)

 

o jakim Ty piachu piszesz ? pierwsze 17 minut Arsenal nawet nie dopuszczał do piłki piłkarzy Liverpoolu. Ale Kanonierzy przysnęli również na jakieś 15 minut i po pobudce zrobili swoje. Bardzo dobra połowa. Liczę jeszcze na jakieś gole w wykonaniu The Gunners w drugiej połowie.

 

Update:

Arik_19, widzę, że ból dupki masz do dzisiaj po tym jak Cię trochę osób zminusowało po Twojej "elokwentnej" wypowiedzi o Arsenalu :D Malutki człowieczek z Ciebie wychodzi. Mam nadzieję, że dalej po każdym poście będziesz zostawiał minuska, jak robisz to do tej pory :D Peace

Edytowane przez Krolik85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...