Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1270

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1199

  • Zwyrodnialec

    1112

W drugiej połowie miał jeszcze mniej lol. Taki jest Haaland. Jak nie strzela goli to niewiele z niego pożytku, ale zazwyczaj strzela. Oglądanie go jest dość fascynujące, bo nie tylko biega bardzo specyficznie i bardzo szybko, ale też ma bardzo sprytne sposoby biegania tak by obrońcy go nie widzieli i jak już jesteś za nim to bardzo ciężko się w niego wpie'przyć, a że jeszcze świetnie strzela i też sprytnie, to pewnie już strzeli gola.


Jeszcze jeśli nauczy się dochodzić do wysokich piłek jak Lewandowski czy Cristiano, to będzie jeszcze gorzej, to dzisiaj to była pewnie jego pierwsza czy druga główka w tym sezonie (nie strzał z główki, w ogóle jak dostał piłkę w powietrzu). O ile Man City w ogóle zamierza kiedyś posyłać wysokie piłki, ale mając prawie dwumetrową silną fizycznie dziewiątkę kto wie co zrobią.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, krzysiek923 napisał:

W obawie przed czym? Przecież piszesz hobbystycznie na forum. Poza tym, nie widziałem meczu, ale może w tamtym momencie faktycznie nie miał kontaktu z piłką.


Po prostu wygląda to później głupio. Oczywiście to tylko moja opinia. 
 

48 minut temu, ogqozo napisał:

W drugiej połowie miał jeszcze mniej lol. Taki jest Haaland. Jak nie strzela goli to niewiele z niego pożytku, ale zazwyczaj strzela. Oglądanie go jest dość fascynujące, bo nie tylko biega bardzo specyficznie i bardzo szybko, ale też ma bardzo sprytne sposoby biegania tak by obrońcy go nie widzieli i jak już jesteś za nim to bardzo ciężko się w niego wpie'przyć, a że jeszcze świetnie strzela i też sprytnie, to pewnie już strzeli gola.


Jeszcze jeśli nauczy się dochodzić do wysokich piłek jak Lewandowski czy Cristiano, to będzie jeszcze gorzej, to dzisiaj to była pewnie jego pierwsza czy druga główka w tym sezonie (nie strzał z główki, w ogóle jak dostał piłkę w powietrzu). O ile Man City w ogóle zamierza kiedyś posyłać wysokie piłki, ale mając prawie dwumetrową silną fizycznie dziewiątkę kto wie co zrobią.

 

Wielu speców na wyspach przewiduje, że Haaland pobije strzelecki dorobek Kuna w City. Według mnie jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza

Tak. Brak solidnego dm, jako backup może zaboleć, gdy przyjdzie grać np. Z Liverpoolem. Problem w tym, że na rynku nie ma za wiele opcji w rozsądnych kwotach. Tielemans, o którym trąbi się od 3 miesięcy to jednak CM. Zobaczymy co Edu z Artetą wymyślą, do końca okienka zostało kilka dni. Sądząc po narracji w konferencjach, chcą kogoś sprowadzić, ale tylko top quality. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

No Elneny pokazał żę jednak nie ten poziom i na dzień dziejszy to jest najsłabsza pozycja w Arsenalu. Ale atmosfera na meczu i pełen stadion to piękna sprawa, może uda mi się wyrwać bilety na któreś spotkanie Europejskie, bo już będzie ze 4 lata jak nie byłem na stadionie Arsenalu  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...