Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

Strasznie ważne 3 punkty na trudnym terenie. Jeżeli Saliba zagra chociaż połowę takich spotkań w tym sezonie, to mamy nowego Van Dijka - gość dzisiaj zagrał absolutnie po profesorsku.

 

Btw. Jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak Viaplay przygotowało się startu sezonu - nie najgorzej słuchało się tych 'fachowców' w studiu, po za tym różne wywiady, analizy, no nieźle. Jednak z transmisją miałem trochę problemów. Generalnie jak na 720p jest okej, tylko często było tak, że 5 min obraz był płynny, po czym przez kolejnych kilka zaczęło się klatkowanie w 30 fpsach. Mieliście podobnie, oglądając na telewizorze?

Odnośnik do komentarza

Kurde Arsenal zrobił niezły deal z tym Salibą jednak. Ileż to perypetii i dramy było w jego karierze w Londynie, lata kłótni i obrażonych fanów, a przecież koleś ma nadal tylko 21 lat, w końcu zagrał no i wyglądał jak szef boiska w debiucie w Premier League.

 

 

Nuniez też wygląda jak mocne wejście. Wchodzi na boisko i od razu co chwila ma jakieś okazje, nawet nie trafia w piłkę ale ciul, prędzej czy później musi wpaść przy takiej grze. Chyba rozumiem, czemu w defensywnym Urugwaju nie zdobywa bramek, ale w Liverpoolu to może sporo ich jeszcze nastukać.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, z tym Salibą to media mocno napompowały temat. Gość w Arsenalu przechodził przsz ciężki okres - zmiana otoczenia, zmarła mu mama, więc z jego psychiką było kiepsko. Plan na niego był od początku prosty - chronić i rozwijać, czego efektem były wypożyczenia, na których się ogrywał i dojrzewał. Sam William wypowiadał się, że dwa kolejne sezony w Ligue 1 były mu potrzebn. Teraz pozostaje mu skupić się na rozegraniu dobrego sezonu w Anglii, jako ukształtowany (powiedzmy) piłkarz. Kwestia czasu, aż przedłuży kontrakt na kolejne lata. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

W sumie sama premier league nie stawia żadnych wymagań wobec stacji emitujących ligę? 

U mnie sama angielska dobrze śmiga, ale w przerwie meczu utd - brighton przełączyłem się na mecz bundes i w ciągu 5 minut wywaliło mi error 3 razy :shotgun:

Wracając do united - z tego nic nie będzie dopóki kolejny trener będzie stawiać na tych samych retardów i nie mam tu nawet na myśli maggajewera ze środka obrony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...