Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

Satkurier pisze że:

 

Natomiast z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł satkurier.pl wynika, iż wielce prawdopodobne jest, że CANAL+ będzie transmitował w przyszłości wszystkie 10 meczów Premier League w każdej kolejce, ale tylko dla abonentów telewizji satelitarnej. W chwili obecnej ma prawa do transmisji na żywo i skrótów z 2 meczów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pełna obsada komentatorów pierwszej kolejki Premier League:

Crystal Palace - Arsenal - Pełka/Gutka

Fulham - Liverpool - Domagała/Gutka

Newcastle United - Nottingham Forest - Hawryszczuk/Szymczak

Tottenham - Southampton - Borek/Borkowski

Leeds United - Wolverhampton - Piechota/Delimat

Bournemouth - Aston Villa - Król/Grabowski

Everton - Chelsea - Pawłowski/Targowski

 

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/mateusz-borek-skomentuje-premier-league-viaplay-przekazalo-szczegoly-dotyczace-transmisji-/192810-n

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zasłużone zwycięstwo Liverpoolu, ten Nunez powinien szybko się wkomponować. 

Haaland trafia na pustaka w poprzeczkę, a to był jego najlepszy moment w meczu o Tarczę. Pierwszy poważny sprawdzian i widać, że Guardiola może się męczyć z kołkiem w ataku, który ogranicza swobodę w zmienności pozycji i sprowadza grę do pewnych schematów. 

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Kaczi said:

Ktoś mi powie czy warto inwestować w te viaplay i oglądać przez VPN na TV 65” albo monitorze 32”. Nie mieszkam w PL.

 

Jeśli jakość będzie na poziomie zeszłego sezonu to nie - bitrate na poziomie 540p, minutowe opoznienie transmisji, lagi, zacinki, niektóre transmisje zrywało na kilkanaście minut. Nigdzie w swojej komunikacji Viaplay nie napisał, że zdają sobie sprawę z problemów, ale teraz już na pewno będzie lepiej, także pierwszą kolejkę bym obejrzał na mniej legalnym streamie i poczekał na opinię. Już w ogóle komedią by było, jak sygnał puszczony do Canal+ byłby w 1080p żyleta, a w apce Viaplay dalej taka sraka :kekw:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ginn napisał:

Udziela mi się hype na jutrzejszy mecz otwarcia i chyba pójdę w ten Viaplay na próbę.

 

W razie czego, to jestem bardzo otwarty na podział kosztów ;) można oglądać z tego co wiem chyba na 4 urządzeniach. 

To chętnie przycebulę z Tobą, ekolego. :lapka: Przydałby się jeszcze jakiś muszkieter, jak już cebulić to na całego. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Plotka poszla dzis na FB, ze canal+ pokaze do konca wrzesnia wszystkie mecze EPL i Bundesligi via Viaplay w ramach sublicencji. Coś chyba jest na rzeczy

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Canal+ dzięki współpracy z Viaplay pokaże wszystkie mecze Premier League Widzowie Canal+ od 5 sierpnia do 30 września br. będą mieli dostęp do wszystkich meczów ligi angielskiej. To efekt współpracy platformą Viaplay, która udzieliła nadawcy sublicencji do relacjonowania sportowej imprezy. VOD Podziel się autor. Michał Kurdupski 2022-08-04 komentarze 3 BARCLAYS DREMIEDLAGE LEAGUE fot. Shutterstock.com”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Wczorai 18:40 Premier League i Bundesliga od Viaplay bez dodatkowych oplat w sierpniu w CANAL+ online. Zaloz bezplatne konto dla abonentow CANAL+ https:// canalplus.pl/s/rej”

 

Także chyba opcja kupna C+ Online na sierpień wygląda lepiej, już pomijam ofertę C+ ale chyba nie pozwoliliby sobie na tragiczna jakosc jak bywalo na Viaplay

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Butt napisał:

To chętnie przycebulę z Tobą, ekolego. :lapka: Przydałby się jeszcze jakiś muszkieter, jak już cebulić to na całego. 

Cofam, to co sugerowałem - kumpel wprowadził mnie w błąd. W regulaminie znalazłem informację o dwóch transmisjach jednoczenie, więc zostajemy we dwójkę :ogor:

 

Na cały rok bym się nie porywał, więc chętnie postawię na comiesięczną subskrypcję. Deal? 

Odnośnik do komentarza

 

19 minut temu, ginn napisał:

Cofam, to co sugerowałem - kumpel wprowadził mnie w błąd. W regulaminie znalazłem informację o dwóch transmisjach jednoczenie, więc zostajemy we dwójkę :ogor:

 

Na cały rok bym się nie porywał, więc chętnie postawię na comiesięczną subskrypcję. Deal? 

Spoko, deal. Zobaczymy jak to w ogóle działa. 

Odnośnik do komentarza

Dobra jebać C+ maczetami

 

Quote

Dopytywałem, w standardowych kanałach C+ będą tylko dwa mecze w kolejce, pozostałe będą do końca września na specjalnie stworzonych dodatkowych kanałach dostępnych tylko dla abonentów C+ poprzez aplikację C+ online i możliwe że także przez dekoder 4k. Co ważne "zwykli" subskrybenci C+ online nie będą mieć do nich dostępu, tylko abonenci telewizji satelitarnej C+. Pod koniec września C+ ma przedstawić ofertę subskrypcji viaplay dla ich abonentów.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...