Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1269

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1199

  • Zwyrodnialec

    1112

On 12/31/2022 at 3:19 PM, Zwyrodnialec said:

87 minuta i viaplay wyjebał się na ryj. Masakra, że jeszcze debile chcą podnieść cenę za takie gówno. 

U mnie Viaplay działa tragicznie na aplikacji z telewizora, praktycznie nie da się oglądać bo ciągle wywala błąd. Na Xboxie jest lepiej, a zupełnie bez problemów działa przez przeglądarkę na PC.

Odnośnik do komentarza

No Newcastle wyglądało wczoraj świetnie w obronie. Byli bardzo dobrze zorganizowani i skutecznie wyłączyli z gry Odegaarda, no i to potrajanie krycia na skrzydłach :obama:

 

Całą drugą połowę to był w zasadzie autobus, ale bardzo mądrze postawiony. Arsenal próbował na różne sposoby, był blisko zdobycia bramki, ale ostatecznie Sroki dowiozły czyste konto.

 

Sędziowanie to kryminał. Jak można dać takiego pizdusia do meczu dwóch topowych drużyn, to ja nie wiem. Sytuacja z 95 minuty jeszcze do wybronienia, ale ten pierwszy karny, gdzie Gabriel jest ściągany do parteru za koszulkę? No dramat. Sędzia ewidentnie obsrany, nie dźwignął rangi spotkania. 

 

I jeszcze zabawne było to, że w drugą stronę była podobna sytuacja i VAR wjechał natychmiastowo, mimo że sytuacja była jasna i nie trzeba było nic weryfikować. 

 

Strasznie irytuje brak konsekwencji przy podejmowaniu decyzji przez sędziów. Tu jest potrzebna reforma czy coś... 

 

Dawać Marciniaka do Premier Leauge, żeby podszkolił tych amatorów :kratoswoke:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Tottenham to jednak jest zagadka, ok dużo kontuzji, ale w pierwszej połowie z Palace grają sraczkę, ratuje ich Lloris, a po przerwie nagle pach pach i 4:0 dla Spurs :kaz: No ale chociaż Kane potężnie zapunktował w fantasy, wieczorem jakby Haaland nic nie strzelił to jest szansa utrzymac miejsce 3xxx i top50 w Polsce :sadkek: Eh gdyby tylko Mitrovc nie był takim dzbanem i nie złapał 5tej żółtej kartki.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo, kolejne 0-1 i dość podobne. Chelsea to takie biedne Newcastle, parkuje autobus ale przeciw samym sobie. Nie wiem, jak oni to robią. Problemy z atakiem mają od lat i każdy transfer nic nie daje, bo gracz traci cały talent jak tylko wyjdzie w Chelsea na ataku. Już z trzecim trenerem tak jest, jak nie więcej.

Naprawdę się nie spodziewałem, że ich najlepszym zawodnikiem w sezonie będzie Kepa... a za nim spokojnie można by wstawić dwóch stoperów. 

Klub ma zero wykończenia, zero zdecydowania. Tylko 3 gole ze stałych fragmentów w tym sezonie, 0 goli z kontry - pokazuje, że ekipa ma dalej taki ciastolinowy plan na atak, jak za Tuchela itd. Okazij niewiele, w każdym meczu Chelsea może raz potrafi doprowadzić piłkę faktycznie pod samą bramkę, zazwyczaj tylko klepią aż wejdzie gdzieś na granicę pola karnego żeby można było oddać strzał z czystym sumieniem.

 

Kurde jakby Kepa wpuszczał to oni równie dobrze z Nottingham czy Bournemouth mogli też dostać 0-1, to jest teraz taki 0-1 klub. Na razie faworyt do szóstego miejsca, a patrząc na wyniki Newcastle może i siódmego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...