Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1265

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

No to gość chyba sam się spuścił w kiblu.  :ragus:

 

"– Nie mam szacunku do Erika ten Haga, bo on nie okazał mi szacunku. Jeśli mnie nie szanujesz, to nigdy nie będę cię szanował – stwierdził Ronaldo w rozmowie z Piersem Morganem. Fragmenty rozmowy opublikował w niedzielę wieczorem dziennik The Sun.

W wywiadzie Ronaldo uderza również w Ralfa Rangnicka, z którym współpracował w ubiegłym sezonie. – Jeśli nie jesteś nawet trenerem, to jak zamierzasz być menadżerem Manchesteru United? Nigdy o nim nie słyszałem – stwierdził Portugalczyk.

Ronaldo pytany o swój powrót do Manchesteru United odpowiada: – Myślę, że fani powinni znać prawdę. Chcę tego, co najlepsze dla tego klubu. To dlatego wróciłem do Manchesteru United. Są natomiast pewne rzeczy w środku klubu, które nie pozwalają nam osiągnąć topowego poziomu takiego jak Manchester City, Liverpool, a teraz nawet Arsenal. Klub tych rozmiarów powinien być w TOP 3, a niestety nie jest.

– Kocham Manchester United, kocham kibiców, bo zawsze są po mojej stronie. Jeśli chcą natomiast zrobić coś inaczej, to muszą zmienić wiele rzeczy.

Ronaldo w rozmowie z Morganem dodaje, że czuje się „zdradzony” oraz jest zirytowany faktem, że został „czarną owcą”, którą obwinia się o wszystko, co jest obecnie złe w Manchesterze United. Portugalczyk czuje, że jest zmuszany do odejścia z klubu.

Ronaldo pytany, czy czuje, że Manchester United starał się go pozbyć z klubu, stwierdził: – Tak. Nie tylko trener, ale 2-3 gości w klubie też chciało to zrobić. Tak, czuję się zdradzony. Szczerze mówiąc, to nie powinienem tego mówić, nie wiem. Nie dbam jednak o to, ludzie powinni tego posłuchać.

– Czuję się zdradzony i czuję, że niektórzy ludzie mnie tutaj nie chcą. Nie tylko w tym sezonie, ale także w ostatnim."

 

https://devilpage.pl/index/news/komentarze/74188/ronaldo-udzielil-glosnego-wywiadu-nie-mam-szacunku-do-ten-haga/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to trochę sympatyzuję z chęcią takiego zjechania wszystkiego co idzie źle w twoim miejscu pracy lol. Kto by nie chciał odchodząc z pracy puścić taki rant żeby wszyscy usłyszeli publicznie o wszystkich patologiach. 

 

Pytanie czy ma coś konkretnie do powiedzenia merytorycznie, ale takie rzeczy o braku zmian i poziomu w sumie mogą być prawdą. A że go boli, cóż, kogo nie boli jak coś idzie źle. Wiadomo było zanim się zaczął sezon, że Cristiano nie ma żadnej ochoty być w tym klubie, kariera i tak jest na finiszu więc wiele do stracenia nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...