Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1269

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1199

  • Zwyrodnialec

    1112

6 minutes ago, ginn said:

Ja już tutaj liczyłem, na ile punktów Arsenal ma znów szansę odskoczyć, a tu widzę Guardiola się ostro wkurwił w szatni na chłopaków. 

 

Nie oglądałem drugiej połowy. Totki próbowały się odgryzać, czy nastąpił gwałt absolutny? 

 

Pierwsze 15 minut gwałt, zdjęli ich pierwszym pierdolnięciem po przerwie. W szatni faktycznie musiało być ostro, mało który manager nie zrobiłby w takim momencie zmian, a wyszli na drugą połowę z kiełbasami w górze i ogolili frajerów. Potem coś próbowali, ale m.in fantastycznie Lewis (co za historia posadzić na ławce Cancelo i grać takie zawody) zablokował strzał Perisicia z 5-6 metrów na poprzeczkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale kupa w meczu Liverpool Chelsea, Liverpool tragiczny, Salah dramatyczny mecz. Chelsea niewiele lepiej, obiecujące wejscie Mudryka, dynamika top uciekał jak chciał, ale dwa nieudane przyjęcia w kluczowych momentach zdecydowanie na minus. Na ta chwilę obie grają mocno źle i nie zdziwię się, jak obu zabraknie w top4

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego, czy uda im się skutecznie wyłączyć z gry Odegaarda, tak jak zrobiło to Newcastle. Fred słynie z tego, że nieźle sobie radzi jako plaster, więc kto wie. Gorąco jednak liczę, że Armatki wezmą odwet za pierwszy mecz, w którym grali nieźle, ale przez brak w środku pola kontuzjowanego Parteya, narazili się na 3 kontry, z których padły bramki.

Odnośnik do komentarza

Kurde fajny był ten moment jak Haaland miał za dwa słabe mecze i mogłem się śmiać :(

 

Nawet jak Arsenal wygra i pójdzie na tę przerwę z przewagą 5 punktów i jednego meczu, to aż do bezpośredniego starcia 15 lutego na pewno nie odskoczy tak, by być czegokolwiek pewnym. 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Jak McTerminator trafi na swój dzień to potrafi zagrać naprawdę dobrze, a Fred w defensywie zawsze był beznadziejny i traci masę piłek co może skończyć się szybką kontrą. 

Kiedy ostatnio tominay miał swój dzień? Za łysego jeszcze ani razu, co grał to praktycznie najgorszy na boisku. Dziwna decyzja dla mnie, jak zawsze mecz zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...