Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to ta liczba mi imponuje jednak. Owen nie grał w żadnym dominującym klubie, bo i takiego wtedy nie było (czasem nikt nie zdobywał nawet 2 goli na mecz średnio... City podchodzi pod 4 lol) a zagrał te 48 meczów jakoś w okolicach swoich 19. urodzin. Koleś był naprawdę dobry, niestety po dwudziestce tak szybko się stoczył.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1269

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1199

  • Zwyrodnialec

    1112

W dniu 2.10.2022 o 20:37, ogqozo napisał:

W ogóle to mogę tylko jeszcze raz zaśmiać się z tego, co pisałem lata temu tutaj - Pep Guardiola zmienił moje postrzeganie tego, co jest możliwe.

 

Gra najlepiej i wygrywa jedenastką, która prawie nie ma zawodników defensywnych. Myślałem, że to niemożliwe, żeby Ilkay Gundogan był szóstym najbardziej ofensywnym zawodnikiem w jedenastce. A jednak. Teraz to normalne, ale nadal tylko w Man City.

 

5 lat temu bym nie uwierzył, że można wystawiać trójkąt pomocników Gundogan-Bernardo Silva-De Bruyne. Wszystko zawodnicy, którzy przychodzili z komentarzami, że najlepiej by się pokazali jako "klasyczna dziesiątka". Gundogan grywał też w środku, pod koniec BVB nawet zawsze, ale z bardzo defensywną "szóstką" u boku. Bernardo był znany w poprzednich zespołach jako taki Messi. De Bruyne, wiadomo, mógłby spokojnie grać i na dziewiątce, koleś potrafi wszystko. U Pepa wszyscy właściwie się sprawdzają jako środkowi pomocnicy wielozadaniowi. 

 

 

Sergio Gomez też zapowiada się na perfekcyjne wzmocnienie, widać że koleś lubi ten zespół, wiemy że ma skilla by grać na każdej pozycji (ledwie kilka dni temu kapitanował reprezentacji Hiszpanii U-21 na prawym skrzydle). Jakoś łatwo wierzyć, że w Man City i on się rozwinie doskonale pod względem obrony i taktyki.


A ja wciąż nie mogę uwierzyć, że nie wygrali LM :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to tak wiele nie znaczy. Dopóki zespoły nie myślą "o, dzisiaj nie wygrywam", to dla mnie lepszy jest zespół który wygrywa więcej meczów, niż jeden specjalny mecz, który widzę jako trochę przypadek, chociaż oczywiście jego też trzeba umieć. 

 

A tak naprawdę powiedzmy wprost fakt, może angielska liga jest najlepsza. Niemniej to bez znaczenia w przypadku Man City, bo oni akurat przerastają resztę tej ligi TAK SAMO jak Reale, Bayerny i Paryże. Kurde, oni co sezon zdobywają koło 100 punktów. Bądźmy poważni. Haaland nie trafił do jakiejś niesamowitej konkurencji w której jest na straconej pozycji lol.

 

Zabierzmy ten mocarny Liverpool, bo Man City gra 2 mecze z Liverpoolem, a 36 meczów nie z Liverpoolem. Ile wtedy punktów przewagi ma Man City w ostatnich sezonach?

19 pkt.

12 pkt.

15 pkt. (sezon uważany za kryzys)

26 pkt.

19 pkt.

 

No kurde w ogóle nie jak liga hiszpańska.

 

Zaznaczmy, że to było bez Haalanda. Może niektórzy powinni pamiętać te liczby jak komentują o zaciętej lidze angielskiej. Zacięta to ona może być o pierwsze miejsce jeśli Liverpool też wymiata, albo zacięta walka o czwarte miejsce itd... Nie jest to w ogóle liga zacięta w tym sensie że czołówka nie jest absolutnie poza zasięgiem widzenia większości ligi.

 

Odnośnik do komentarza

 

Rozkład jazdy na najbliższy weekend:

 

 

08.10.22 16:00 Manchester City FC Southampton  
08.10.22 16:00 Newcastle United Brentford FC  
08.10.22 16:00 AFC Bournemouth Leicester City  
08.10.22 16:00 FC Chelsea Wolverhampton Wanderers  
08.10.22 18:30 Brighton and Hove Albion Tottenham Hotspur  
09.10.22 15:00 West Ham United FC Fulham  
09.10.22 15:00 Crystal Palace Leeds United  
09.10.22 17:30 FC Arsenal Liverpool FC  
09.10.22 20:00 FC Everton Manchester United  
10.10.22 21:00 Nottingham Forest Aston Villa  
Edytowane przez ginn
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie żebym był jakimś specjalistą, ale jeżeli atakuje się gościa łokciem tak, że pada na murawę z odcięciem to chyba jest faul i czerwona dla atakującego... 

 

Z drugiej strony Liverpool powinien mieć karnego, więc sędzia wali babole w obie strony. 

 

SAAAKAA!

 

Edit 2: City, wyskakujemy z fotela. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Kalel said:

7BCFBC4F-6C31-4AD2-9F9C-1458E43609E4.jpeg

 

Chyba pora zrobić z TAA nie wiem srodkowego pomocnika? Prawoskrzydłowego? Bo widac ze chlop dobrym obronca juz nigdy nie będzie, cala defensywa zalicza potezny zjazd w tym sezonie, ale Trent jest wyjątkowo zalosny. Do tego stopnia ze od paru kolejek przeciwnicy Liverpoolu graja na niego ile wlezie, mimo ze przecież na lewej obronie gra Tsimikas aktualnie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...