Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dało radę coś znaleźć (moją zabawkę ze świata zabawek) :D

 

http://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p547...-premium-2-gry=

 

Sprzedam gry to wyjdzie że da radę samą konsolę za 850zł kupić.Mam nadzieję że to wersja 60gb.

 

 

Edit

 

Znalazłem jeszcze taką ofertę

 

http://www.allegro.pl/item607014916_xbox_3...owa_okazja.html

 

Tylko teraz nie wiem co lepiej wybrać.

 

nie wiem nad czym Ty sie zastanawiasz?

masz do wyboru, najnowsza konsola z pewnego zrodla, z paragonem i pewna gwarancje (zarowno sklepowa jak i producenta) i z 60GB dyskiem zapewne bo z tymi grami w zestawie to byly w najnowszej wersji (ale spytaj zeby miec pewnosc), a po drugiej stronie znow stara wersje konsoli z niewiaodomego pochodzenia bez gwarancji sklepowej (to czy nowa jest to znow palcem pisane przy sprzedazach prywatnych), a czy producenta gwara jest to kwestia tego czy rejestrowana jak i gdzie byla kupiona przez ta osobe, pamietaj ze zakup w Anglii to 1 rok gwarancji ogolnej producenta (przy czym bez rachunku to glownie liczy sie od daty produkcji, a jak to stara konsola sprzed roku to najprawdopodobniej od jej daty produkcji minelo wiecej niz rok i przy zalzoeniu ze zakupiona u angolow to nie ma nawet gwarancji oglolnej producenta)...

jak konsole masz nie przerabiac to podstawa jest pewna gwara i rachunek aby miec pelna gware od daty zakupu a nie produkcji, wiec jaki sens ma Twoje porownanie i zastanawianie sie nad oczywista rzecza? :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Jestem na kupnie nowego TV 32" pod X360. Szukam czegoś w granicach 1400-1500zł. Polecicie mi jakiś model który bez problemu dostać można w polskich sklepach w tej cenie? TV LCD będzie służył głównie do grania, oglądania filmów, telewizja to raczej drugoplanowa sprawa. Szukam czegoś z dobrymi parametrami (bez Full HD, bo to bezsens przy tej wielkości) i opcjami które w dzisiejszym standardzie są podstawą.

 

Zwięźle: fajny TV 32 cale do Xbox'a 360 w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Jestem na kupnie nowego TV 32" pod X360. Szukam czegoś w granicach 1400-1500zł. Polecicie mi jakiś model który bez problemu dostać można w polskich sklepach w tej cenie? TV LCD będzie służył głównie do grania, oglądania filmów, telewizja to raczej drugoplanowa sprawa. Szukam czegoś z dobrymi parametrami (bez Full HD, bo to bezsens przy tej wielkości) i opcjami które w dzisiejszym standardzie są podstawą.

 

Zwięźle: fajny TV 32 cale do Xbox'a 360 w dobrej cenie.

Samsung z serii 4?

Odnośnik do komentarza

Seria 5 jest już Full HD.

Ja mam i tobie polecam A451. Lub inne z 4tej serii - rożnią się kolorem i wyglądem.

Tanie i moim zdaniem całkiem dobre.

Ba, nawet czytałem na jakimś forum o HD, że A451 wypada całkiem klawo pod względem kontrastu, kolorów i ostrości.

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem.

 

Odnośnik do komentarza

W niedzielę wybieram się do pobliskiego MM, 2 miesiące temu kupiliśmy tam 40" Samsung z serii 550 i też mogę go polecić. Nie spodziewałem się jednak że w najbliższej przyszłości i mnie czeka zakup nowego sprzętu, jeżeli polecacie mi Samsungi z serii 4xx to myśle, że taki też wybiorę, bo w cenie do 1500zł można już kupić całkiem porządny sprzęt.

 

PS: Gdyby co, zaraz zdam relacje co i jak.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...