Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pena Sony 32giga.

Co drugie wyłączenie konsoli przestaje działać, a xbox widzi go jako nieskonfigurowane urządzenie.

 

Co robić?

format pod windą na fat32

 

jedyny pen kompatybilny na 100% z x360 to sandisc

 

15003136_300x300_1.jpg

 

reszta działa ale zawsze jest info że coś tam, coś tam - no chyba że wcale konsola nie formatuje pena

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.Chodzi o wydruk na płytce z grą.Otóż niedawno kupiłem nową oryginalna grę na X-a  i później po paru godzinach grania zorientowałem się ,że odcienie kolorów na płycie są zdecydwonaie inne niż na pozostałych moich grach na xboxa 360(bardzo dobrze to widać na podstawie loga Xboxa na płycie).Przypomina to jakby w tłoczni kończył się tusz.Zdarza się takie coś?Czy takie zdarzenie jest możliwe?

Pytam z ciekawości ,bo po raz pierwszy ma z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

To w końcu xbox obsługuje aż 32 gb? Ostatnio gdzieś czytałem że do 16 gb widzi.

PS.Jest jakiś polecany 32 gb pendrive , który idzie znaleźć w polskich sklepach?

 

Parę miesięcy temu była aktualizacja i teraz obsługuje 2x po 32 Gb.

 

Jak poczekasz tak do wtorku, to napiszę tutaj jak się sprawuje ADATA S102PRO/ 32GB, bo zamówiłem z myślą o X360. Cena 100 zł i to jest obecnie jeden z najszybszych, jeśli nie najszybszy pendrive 32 Gb w tej cenie. Będę mógł od razu porównać z tym brandowanym do X360, bo taki też mam (16 Gb). 

 

EDYTA: Zrobiłem test i porównałem wydajność ADATA S102PRO/ 32GB z oficjalnym pendrive'm do X360 (16 Gb).

 

Werdykt - ADATA S102PRO/ 32GB (po sformatowaniu 28 Gb) miażdży oficjalnego pendrive'a do X360.

 

Test polegał na tym, że kopiowałem 2 Gb plik z HDD na pendrive'a i z powrotem, poniżej wyniki:

 

HDD>>ADATA - 2 min 13 sek

ADATA>>HDD - 2 min 22 sek

 

HDD>>OPX360 - 3 min 54 sek

OPX360>>HDD - 3 min 8 sek 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podepnę się pod temat dysków i pendrive'ów. Otóż mam starego Core'a + dysk 20 GB i zaczęło brakować mi miejsca, zwłaszcza że kupiłem ostatnio 2 gry z games on demand i jedna z nich na pewno się nie zmieści. Początkowo zastanawiałem się nad kupnem pendrive'a, ale w moim przypadku to chyba nie jest dobre rozwiązanie, chyba lepiej kupić dysk. I tu właśnie pojawia się problem, bo na allegro jest tego dużo, z czego większość to pewnie przerobione dyski + obudowy. Z tego co pamiętam to oficjalnie maksymalna pojemność dysku do fata to 120 GB, a może się mylę? Czy MS zbanował kogoś za używanie nieoryginalnego dysku? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciężko się wymienia gałki w padzie od X360? Mam dwa i w obu mi brachol paznokciem dziurę zrobił w gałkach, tak mnie to wkur,wia że mi się grać odechciewa i muszę coś z tym zrobić. Patrzę, że na allegro gałki po 2,5 zł chodzą, więc sobie myślę, że pewnie da się coś zaradzić. Ogarnę to mając za sobą zmianę obudowy w DS-ie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...