Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ma dostać 0,5 mln Euro, więc dla niego nic specjalneg. W Azji, czy Ameryce dostałby kilka razy tyle, ale chłop ma restaurację, lodziarnie, fundacje, więc grę w Górniku traktuje jako zajawkę, albo czelendż na koniec kariery.

 

No, albo oszalał.

 

Swoją drogą, taki transfer to teoretycznie duża inwestycja marketingowa dla klubu, ale ciekawe jak to wyjdzie w praktyce.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kanabis napisał:

Ale jak to niby bedzie wygladac z zarobkami? PrEciez wisly nie bylo stac na Blaszczykowskiego ktory gral na polowie wolontariatu a co mowic gornik na Podolskiego

Miasto ich sponsoruje więc za hajs podatników baluj. Ale w zamian może im jakiegoś dobrego kebaba otworzy 

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Czytam na necie wypowiedzi prezesa Górnika, że rozmawiają z ekstraklasą, żeby mecze Górnika nie kolidowały z nagraniami niemieckiego Mam Talent , w którym Podolski ma być jurorem. 

Jeżeli to prawda i ekstraklasa będzie ustalać te mecze tak żeby niemiecki emeryt mógł w tych programach występować, to krewa takiej żenady dawno nie czułem.  Czy my naprawdę chcemy być poważną ligą ? Mam nadzieję, że to  kiepski żart i nikt takiej głupoty nie popełni, a jeżeli to prawda to Niemiec miał chytry plan bo z Polski jest blisko na nagrania, a z Meksyku lub innego egzotycznego kierunku już nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza

wczoraj popis dali pilkarze Slaska Wroclaw w 1 rundzie eliminacji Ligi Konfederacji. Meczyli sie niemiłosiernie z klubem z 53 federacji Europy z rzadka stwarzając klarowne sytuacje podbramkowe. Ten mecz obnażył slabosc polskiej ekstraklasy potwierdzając jeszcze raz teze, ze nie ma 4 silnych polskich klubow, ktore regularnie by punktowali dla polskiej pilki klubowej.

Odnośnik do komentarza

Ale było jaranko wczoraj w internetach, że Świerczok + Kądzior i Piast idzie na mistrza na miękko :kaz:

Quote

Transfer reprezentanta Polski ma być ogłoszony jeszcze dziś. Informacje o tym, że nowym zespołem Jakuba Świerczoka będzie Nagoya Grampus jako pierwszy podał profil “Transfery Piasta” na Twitterze, nam jednak udało się ustalić szczegóły tego dealu. Klub z Gliwic solidnie zarobi na tej transakcji. Jej warunki to:

2 miliony euro podstawy + bonusy (niewielkie) dla Piasta
2,5-letni kontrakt do Świerczoka (do końca sezonu 2023 w Japonii)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...