Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwazam ze na obecnym padzie do X-Boxa nie da sie grac dobrze w Tekkena, mi to bez roznicy czy Tekken jest na jedna czy na wiele platform. I tak bedziemy grali na PS3, jesli gra wyjdzie na wiele platform to mozemy tylko na tym zyskac. Wiecej kasy zarobia wiec ceny moga byc mniejsze ( chociaz to zalezy od producenta) ale jesli scena Tekkena sie powiekszy to Namco dostanie kopa zeby gre wydawac i lepsza i szybciej, bo jesli X-Box'owcy sie przekonaja do tej gry, to tez bedzie wiekszy napór ze strony fanow zeby gra wychodzila na konsole, i byc moze juz nigdy sie nie zdazy ze premiera na PS3 bedzie tak pozno jak jest to w wypadku Tekken 6...

Odnośnik do komentarza
Według mnie Tekken powinien zostać exclusive'em na Play'a,przez tyle lat (to przeszło 10 lat hehe xD) graliśmy na dualach itp. i nie widzę grania w tę grę na x'ie.

P.S. Możecie mnie nawet nazwać Fanboy'iem PS'a ;P

lol, a co tobie przeszkadzałoby w tym, że gra wyszłaby na Xboxa? I tak grałbyś na PS3, turnieje byłyby na PS3, więc w czym problem? A dzięki multiplatformowości w Tekkena mogłoby pograć też wiele osób, które grają w to tylko dla przyjemności, i którym pad od X'a z pewnością by nie przeszkadzał, przecież nie każdy musi być taki pro jak Ty.

Odnośnik do komentarza

Co za roznica czy pad z PS3 czy Xboxa i tak Ci ktorzy chca grac dobrze w Tekkena zainwestuja w arcade sticka. Ja sobie nie wyobrazam w tym momencie gry na jakimkolwiek padzie.

 

Do tego artykul w tej gazecie jest bardzo wątpliwy i nie ufał bym zbytnio temu. Uwierze kiedy napisza cos podobnego w Famitsu lub innym bardziej znanym czasopismie.

 

Co do premiery to Namco obiecalo, juz przed premiera automatowa, ze konsolowa wersja ukaze sie we wszystkich regionach w jednym czasie i nie bedzie podzialu na lepszych i gorszych. Pozostaje nam tylko czekac.

 

PS. Gram w tekkena 6 juz od kilku miesiecy i powiem wam, ze jakos mnie jeszcze nie przekonal i w dalszym ciagu wole T5dr ktory wydaje sie byc bardziej zbalansowany i dopracowany. T6 jest jak dla mnie za bardzo agresywny o czym świadczy to ze SS juz nie wiele daje i nie da sie unikac ciosow tak jak kiedys, to samo z backdashem, nie jest to juz tak efektywne. Ogolnie powiem wam ze nie ma sie do czego spieszyc i nie nastawiajcie sie na arcydzielo bo gorycz w wyniku rozczarowania bedzie wieksza...

Edytowane przez Vilgerfortz
Odnośnik do komentarza
Według mnie Tekken powinien zostać exclusive'em na Play'a,przez tyle lat (to przeszło 10 lat hehe xD) graliśmy na dualach itp. i nie widzę grania w tę grę na x'ie.

P.S. Możecie mnie nawet nazwać Fanboy'iem PS'a ;P

lol, a co tobie przeszkadzałoby w tym, że gra wyszłaby na Xboxa? I tak grałbyś na PS3, turnieje byłyby na PS3, więc w czym problem? A dzięki multiplatformowości w Tekkena mogłoby pograć też wiele osób, które grają w to tylko dla przyjemności, i którym pad od X'a z pewnością by nie przeszkadzał, przecież nie każdy musi być taki pro jak Ty.

 

 

Jaki znowu pro ? co tobie znowu odwala ?? jeśli masz jakiś problem to powiedz mi to prosto w oczy już Ci to mówiłem :P

Odnośnik do komentarza

Omg... ani trochę się nie spodziewałem, że weźmiesz to aż tak do siebie o_O Napisałbym to do kogolwiek innego, bo to z "byciem pro" akurat nie miało tam znaczenia. Naprawdę nie możesz zrozumieć co chciałem powiedzieć w tym poście? Obiecuję że pisząc go nie miałem zamiaru obrażać cię, bo mam lepsze rzeczy do roboty.

Poza tym po co offtopujesz, i jeszcze nakłaniasz do tego mnie? :P Nie łatwiej było napisać na gg?

Odnośnik do komentarza

Zobacz na jego Avatar.... Taaaa.... Rozumiesz ? :P (powera Paula do dzisiaj się boje.... :)). Poza tym co tak pochopne wnioski wyciągacie, Tekken 6 nie został oficjalnie jeszcze zapowiedziany na Xboxa więc nie rozumiem takiej paniki.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tylko tekken 6 sie liczy, tylko on bedzie sie liczyl.

 

czerwone lapki to najlepszy motyw, a balnsy w ogole sie nie licza.

 

 

tekken 6.

 

 

wreszcie pokazemy co Leszno potrafi.

 

mam dwie karty t6. pisac, sprzedam ;]

 

 

niech kazdy da oferte ;];]

 

czekam, macie czas do poludnia ok.

 

aha, marduk nie istnieje

 

r.i.p. [*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...