Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

SS Heihachi

S Kazuya Roger Leo King

A Bryan Lars Anna AK Miguel Lili

B Law Feng Raven Jin Alisa Steve Nina

C Jack Ganryu Marduk Bob Wang Lee Paul Lei

D Hwo Zaf Julia Asuka Yoshi Ling Baek

E Kuma Drag Bruce

DJ się nie zmieścił na tą listę :P Ciekawe, czy z tego względu ze jest w tej części tak słaby, czy wręcz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Fixed:

 

S Hei, Kaz, Lars

A DJ, King, Roger, AK, Anna, Law, Bryan, Leo, Miguel

B Lili, Jin, Feng, Nina, Alisa, Raven, Steve, Jack, Ganryu

C Asuka, Paul, Lei, Marduk, Bob, Lee, Wang, Hwo

D Zaf, Julia, Eddy, Yoshi, Ling, Drag

E Kuma, Bruce, Baek

 

PS. Drag w D :1pl:

 

A co do spadania to Lei tez troszkę zleciał bo BT d+1 nie ścina z tego co wczoraj oglądałem :(

a ja tyle na to sępie

Odnośnik do komentarza
Ci jak sie rozzalazja nad tym dragunovem. juz bez przesady. po prostu jak postacie sa tak rowne i zabierzesz jednej jej naj cios to tak sie dzieje.

 

No to kurde kim mam grać w BR??? Na szczęście Craig trochę sie poprawił dzięki nowym ciosom :dance: (już widze te moje zabójcze mix-up'y :spox: ) ale chciałem mieć jeszcze w zanadrzu jakiegoś topa z "budyń jugglami" :shifty: a teraz bede miał mid tiera z "budyń jugglami" :nerd:

 

A swoją drogą to Drag spadł dlatego że wszystkie postacie dostały kupe nowych ciosów, a on tylko jakiś wślizg z hit throwem na CH i jakąś (pipi)ową dwuhitówke :wtf:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

A na wszelki - od jakiegos czasu filmiki z joyboxa by geesendou sa dostepne tez w wyzszej rozdzialce YT (xvid/h624@800+kbits) - czyli pod gra mamy link "obejrzyj w wyzszej rozdzielczosci" itd.

 

Nawiasem - po serii z joxboxa - poprostu O_O. Nowe mapy, balans,b! fix, klimat, w koncu ciekawe gry (sidestep delikatnie poprawiony na wzor T5:DR zostawiajac cala nowa dynamike gry z 6), drobiazgi (typu nowy glos 'prowadzacego') i ogolnie - naprawde, T6:BR to jest taki "tekken 6", ktorego chcialem zobaczyc, poprosu na ta chwile - miazga 2 x wieksza niz po ogladaniu T6. T6:BR jak narazie _dla mnie_ ma szanse przebic caloscia T5:DR.

 

A co do Larsa - pierwsza oficjalna konkurencja dla Mishima style, postac majaca inny styl jednoczesnie podobny, ale dalej inny - heh w ogole ma real dasha (typu "FF" w kazdej dashujacej grze), ogolnie niesamowite, ze pojawila sie kolejna postac efektywna jednoczesnie efektowna. Pieknie: ).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Nawiasem - po serii z joxboxa - poprostu O_O. Nowe mapy, balans,b! fix, klimat, w koncu ciekawe gry (sidestep delikatnie poprawiony na wzor T5:DR zostawiajac cala nowa dynamike gry z 6), drobiazgi (typu nowy glos 'prowadzacego') i ogolnie - naprawde, T6:BR to jest taki "tekken 6", ktorego chcialem zobaczyc, poprosu na ta chwile - miazga 2 x wieksza niz po ogladaniu T6. T6:BR jak narazie _dla mnie_ ma szanse przebic caloscia T5:DR.

 

Mam takie same przeczucia XD pozostaje nam tylko czekać XD Mam jedynie złe przeczucia jeśli chodzi o Stiva :-/

 

http://jp.youtube.com/watch?v=D_r1c427tio&...re=channel_page

Nie ma to jak porządne CH 4 u Leo 4:27

 

 

No i jeszcze to u LILI

dokładnie 5:22 Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

szyper musi cos dogryz;), ja tez wole ogladac walki z joyboxa niz Twoje, ale jaki to ma zwiazek z tymi linkami.

 

Di - zgadzam sie, muzyka na tej arenie jest swietna, w podobnym stylu jak z T6 ta na czyms ala ~taras na wysokosci. Milutko sie bedzie gralo na takich arenach.

 

Anyway kilka sklepow podalo date wydania T6:BR w europie na 1 listopada 2009. W JP/USA bedzie klasycznie wczesniej, wiec jakos wrzesien 2009, oficjalne info mowi tez o Q3.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...