Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

jakby robilo animacje a nie parowalo to bylby to bug a tak.... phi

 

swoja droga tak samo bylo na automatach? czy wersja konsolowa ma swoje wlasne kwiatki? bo jesli jest tak samo to caly okres grania na arcade jest bugtestem :P

 

co do twoich "bugow" 2 i 3 dla yoshiego to twierdzisz ze wiesz lepiej niz tworcy jak powinna wygladac animacja ciosu? skad wiesz ze jego wyjecie miecza by zadac cios i schowanie nie bylo celowe?

 

 

Odnośnik do komentarza

mi to tam przypomina mk3 gdzie khan w combie walil z mlotka ktory wyciagal z tylka, ale jesli jest roznica miedzy command list a rzeczywistoscia to faktycznie jest to zbugowane (chociarz z command list jest zdaje sie wiecej nie halo wiec nie wiem czy powinien byc to wyznacznik normalnosci i chyba zapowiedzieli ze naprawia go w patchu, np 10 hit combo asuki ktore jest 4 hit :P)

Odnośnik do komentarza

To co piszecie to nie są bugi (z resztą Yoshimitsem i tak grają dwie osoby w Polsce, więc who cares), bug to jest 'magiczna' zamiana postaci miejscami i wspomniana akcja ze ścianami. Chociaż zdarza się to stosunkowo rzadko to powinni to naprawić. A no i oczywiście nieszczęsna super ruletka w rank match :/

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

nie no bez przesady. chociarz niecierpie yoshiego bo kompletnie mi nie pasuje do turnieju sztuk walki gdzie wszyscy walcza recami i nogami to ta ciota musi przyniesc miecz. nawet dragon ball nie byl taki tempy i dyskwalifikowal za wnoszenie broni na ring. co za roznica ile osob nim gra, juz lepiej niech go wykopsaja z gry skoro jest taki niepopularny niz wrzucaja go niedorobionego.

Odnośnik do komentarza

nie no bez przesady. chociarz niecierpie yoshiego bo kompletnie mi nie pasuje do turnieju sztuk walki gdzie wszyscy walcza recami i nogami to ta ciota musi przyniesc miecz. nawet dragon ball nie byl taki tempy i dyskwalifikowal za wnoszenie broni na ring. co za roznica ile osob nim gra, juz lepiej niech go wykopsaja z gry skoro jest taki niepopularny niz wrzucaja go niedorobionego.

 

Czekaj a tam w pierwszej serji Songo nie użył obłoka czy czegoś tam.

Poza tym co to za różnica czy walczy mieczem skoro można teraz strzelać z broni, no i debil jin też może nawalać z miecza, Miguel z gitary itp. więc nie wiem czemu Yosh jest według Ciebie to " Ciota" ( napisz co masz na myśli używając tego słowa). W SC występował Heniek, który walczył przeciwko broni białej używając pięści. Yoshek to postać bardzo charakterystyczna i trudna do opanowania, a czemu mało osób nim gra? bo tylko garstka jest w stanie go opanować i coś nim ugrać. Yoshek to nie tandetyn top Steve Law Bob czy inny shit. A jeżeli uważasz że teken jest zbyt"fantastyczny" ( no prawda azazel jest zby fantasy ;P ). To przesiądź się na Fight night albo Smack down XP... i zejdź z Yosha :P

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

tia mozna obecnie jesli ktos bardzo chce robic item move ale yoshi byl zdaje sie w kazdej czesci a w nich tego nie bylo. po prostu nie pasuje mi do turnieju sztuk walki ktos kto musi przyniesc miecz by walczyc z innymi ktorzy polegaja tylko na sile swoich miesni (to rozumiem przez ciota). to tak jakby na mecz pilki noznej przyjsc z ak47 i sobie wystrzelac obroncow. nie ta bajka. niech yoshi spada do sc i tam zostanie bo tam bardziej pasuje. takie jest moje subiektywne odczucie co do niego i go nie zmienisz. a czy tylko garstka jest w stanie go opanowac to sie nie zaloze, blizsze prawdy jest chyba stwierdzenie ze tylko garstka sie decyduje go opanowac a inni wola co innego i niekoniecznie jest to odrazu "inny shit" jakby yoshi byl jedyna sluszna postacia. i wytlumacz mi prosze czemu jesli uwazam ze tekken jest zbyt "fantastyczny" to musze grac w cos innego? myslisz ze przeszkadza to w przyjemnosci czerpanej z gameplay czy jak?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale tekken to nie jest turniej sztuk walki, to jest... tekken xD, w którym się strzela laserami bije misia pandę, dinozaura czy chodzące drzewo które na dodatek ma płeć, 1/3 zawodników tutaj ma broń palną, a bryan nawet ma broń masowej zagłady xD.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu miał wyjść patch do online,czy ktoś z was go uraczył? Bo ja nie ! Powinna dojść opcja Rzutu Monetą w walkach online.

 

Moim zdaniem oni poprawili tylko cos u siebie. Wczoraj gralem z 40 walk rankingowych i w zadnej nie dostalem przegranej za darmo a tylko 2 walki byly nieznosne ze wzgledu na lagi. Moze poprostu szczescie...

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu miał wyjść patch do online,czy ktoś z was go uraczył? Bo ja nie ! Powinna dojść opcja Rzutu Monetą w walkach online.

 

Moim zdaniem oni poprawili tylko cos u siebie. Wczoraj gralem z 40 walk rankingowych i w zadnej nie dostalem przegranej za darmo a tylko 2 walki byly nieznosne ze wzgledu na lagi. Moze poprostu szczescie...

 

Miałeś farta, ja wczoraj późno w nocy grałem, to w większości walk były lagi ostre. Jeszcze nic nie poprawili.

 

Gattz, jeśli szukasz realizmu, to zagraj w UFC czy VF (tutaj semi-realizm ;) ). Tekken to Tekken, tutaj bokser bije cyborgi i niedźwiedzie.

 

Tylko ostrzegam, takie UFC ma 10x więcej bugów niż Tekken ;)

Odnośnik do komentarza

Jacuś też był od od początku i polegał raczej na sile tłoków i łozysk aniżeli mięśni ;P. Nie mam zamiaru zmieniać twojego nastawienia do tekkena, ani zabraniać Ci w niego grać. Po prostu taki wniosek wyciągnołem z twojej wcześniejszej wypowiedzi... i prosze nie denerwuj się tak nqa ten miecz yoshka, raz że można go czasami blokować, a poztym nie zbija cię jednym cięciem ;p. Co do bugów do po auto zbiciu rąk przez Xiao ( podczas robienia 3+4 jakby ktoś nie wiedział),xiao znajduje sie za plecami przeciwnika, robie bar, przeciwnik blokuje i nagle xiao stoji plecami do przeciwnika LOL XD,

Odnośnik do komentarza

nie no bez przesady. chociarz niecierpie yoshiego bo kompletnie mi nie pasuje do turnieju sztuk walki gdzie wszyscy walcza recami i nogami to ta ciota musi przyniesc miecz. nawet dragon ball nie byl taki tempy i dyskwalifikowal za wnoszenie broni na ring. co za roznica ile osob nim gra, juz lepiej niech go wykopsaja z gry skoro jest taki niepopularny niz wrzucaja go niedorobionego.

wtf? Ale jaki miecz? Jaki turniej sztuk walki? Przecież to jest tylko animacja!!!! Możecie mi powiedzieć ile razy i ile jeszcze osób będe musiał uświadamiać, że to czym sterujemy w bijatykach to nie są żadne postacie na turnieju, zbuntowane roboty vs policja, czy wojownicy walczący o jakiś uber-soul-miecz, tylko hitboxy opisane frame datą i (ewentualnie, chociaż to ma walor wyłącznie estetyczny) jakimiś teksturami? Chyba będe musiał zacząć pisać posty z czcionką zajmującą pół ekranu jak Solo odnośnie tego, że nie da się zrobić dobrego online przez analację ruchu ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest tylko animacja!!!!  tylko hitboxy opisane frame datą. Chyba będe musiał zacząć pisać posty z czcionką zajmującą pół ekranu

dobry pomysl. zacznij od topicu uncharted 2 gdzie sie zachwycaja ze jakies hitboxy biegaja i strzelaja do innych hitboxow. jak juz ich przekonasz przejdz do tych od mgs gdzie jakies hitboxy sie skradaja :P

Odnośnik do komentarza

Gac - ale chyba nie zrozumiałeś do końca o co mi chodzi. Nie ma takiej potrzeby, bo tam nikt nie przejmuje się takimi bzdurami, jak miecz którym walczy jakaś postać. No, może oprócz kolesia którego wkurzało, że dostępny jest skin kościotrupa...

 

W końcu zebrałem się do kupy i przeszedłem to Scenario Campaign. Musze przyznać, że to jedna z najdurniejszych gier w jakie grałem. Bieganie Raidenem v.2.0 w pelerynie i latającą dziewczyną-cyborgiem po lesie i napieprzanie małych niedźwiadków metalową rurką, po to żeby na końcu porozmawiać po niemiecku z dużym misiem, po czym go także obtłuc. Chociaż sam główny wątek fabularny wcale nie jest taki zły, wszystko jest po prostu chu.jowo zrealizowane. Uroniłem łze przy śmierci Alisy, czy to znaczy że jestem gejem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...