Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

NAAAAAAAMCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo wlasnie zagralem mecz na 3kreskach i od pierwszego backdasha usmiech rosl na mojej twarzy,movement prawie offline,juggle wszystkie oprocz z zakonczeniem WS+1,2,sciana nawet od 1kreski siedzi (QCF+1~b 1,1f+1 3,1,1) z rzutow poki co na refleks sie nie wyrwalem ale gralem max na 3kreskach,karac mozna normalnie(przyklad na jednej kresce ukaralem larsa 1,1,1 bodajze swoim 1,1,2)na 3kreskach blokowalem cale asuki b+2,1,4.

Od dzis codzienie od 16 do 17 bede siedzial na player matchu pokoj 2-3 osobowy,priorytet bede mieli ci z lepszym laczem ofcourse;] Juz nie trace wiecej czasu na forum-->gram

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie, bo bardzo ciekawy jestem.. Jedynie solo cos odpisuje na moje zapytania -_- - bo wie na ten temat najwiecej... pozdro ^^

 

Wie ktoś może jak wygląda granie online na modemie neo livebox ? Jak nie ma innej mozliwosci, bede musial zakupic router

 

Czy download 1/2 Mb/s jest wystarczające do grania online ? Upload na pozioie 512 Kb/s...

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie, bo bardzo ciekawy jestem.. Jedynie solo cos odpisuje na moje zapytania -_- - bo wie na ten temat najwiecej... pozdro ^^

 

Wie ktoś może jak wygląda granie online na modemie neo livebox ? Jak nie ma innej mozliwosci, bede musial zakupic router

 

Czy download 1/2 Mb/s jest wystarczające do grania online ? Upload na pozioie 512 Kb/s...

 

A to ciężko podłączyć konsole do netu i sprawdzić? :P Na 90% będzie ok, ale na bank nikt Ci nie powie. Sprawdź sobie jeszcze jakiego masz pinga na pingtest.net

Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj w nocy/rano (koło 4-5 było ;D). Grało się BoSkO, nie wiem jak to możliwe, ale dokonali tego, naprawili online w tekkenie. Jeżeli mój dostawca internetu mi nie wypali z jakimś mega pingiem to będe mógł grać bezproblemowo na łączu 2mb/512kb. Chyba że po ściągnięciu patcha przez ogromną liczbę osób, coś się niewyjaśnionego stanie, i online znowu się popsuje ;D

Odnośnik do komentarza

No, jest dobrze. Z jakimś randomem na 3 kreskach miałem dużo lepiej jak wcześniej z Gdańskiem który jest 80km ode mnie. Dylay wciąż jest zauważalny, ale prawdopodobnie po prostu mój dostawca ssie bo zauważalnego dylaya miałem nawet w sf4 czy bb. Ważne że można już karać sadzić juggle i przede wszystkim poruszać się. Ja jestem zadowolony nawet mimo tego że raz zdarzyło mi się klatkowanie przez jakieś10 sekund.

Odnośnik do komentarza
A to ciężko podłączyć konsole do netu i sprawdzić? Na 90% będzie ok, ale na bank nikt Ci nie powie. Sprawdź sobie jeszcze jakiego masz pinga na pingtest.net

 

Tempakiem nie jestem... rozwazam zakup routera po prstu i chcialem sie popytac jak to wyglada...

 

EEeee... mam zwykle neo i za uja nie mozna tego do netu podlaczyc bez livebox'a/routera ?-_-

 

Jeszcze tylko patche do reszty i gierka bedzie full wypas warta swej ceny ^^

Odnośnik do komentarza

Patche do balansu postaci!... :P

 

Serio, gdyby Namco patchowało tą grę tak jak gry na PCta to Tekken 6 byłby naprawdę nie z tej ziemi. :) Tylko największym tego minusem jest fakt, że Namco słucha przede wszystkim japońskiej części graczy.

 

Edit: tutaj oficjalna ankieta odnośnie Tekkena 6: można wyrazić swoja opinię. :)

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=7tH1Jf_2bAGEF5LqEossBGEQ_3d_3d

Edytowane przez Tenshi:)
Odnośnik do komentarza

tylko glupcy se robia nadzieje;p

w tym akurat mieli racje :P

 

gra sie duzo lepiej ale zauwazylem ze gra lubi sobie wariowac z ocenianiem lacza. podlanczam sie do gry gdzie host jest na 4 kreski, czekam sobie az skoncza walke, gdy wracaja do lobby spada im na 2 kreski, w czasie walki sa ciagle 2 kreski (ale sie gra jakby bylo 4, zero laga), po walce i powrocie do lobby znowu wszyscy maja 4 zielone. moral z tego chyba taki zeby nie kickowac kolesi za lacze bo gra moze sciemniac.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja nigdy nikogo nie kickuje xD zawsze jak ktos kickuje to jest to host, ktory wlasnie przegral i chce znowu grac xD czekam z niecierpliwoscia na te dlc do tekkena za free niby;p aha jeszcze jedno pytanie: czy ktos bylby na tyle mily i mi odpowiedzial czy te unikaty ktore mozna zdobyc w scenario sa warte zdobywania?:D fajnie wygladaja te rzeczy? czy szkoda czasu? z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
A to ciężko podłączyć konsole do netu i sprawdzić? Na 90% będzie ok, ale na bank nikt Ci nie powie. Sprawdź sobie jeszcze jakiego masz pinga na pingtest.net

 

Tempakiem nie jestem... rozwazam zakup routera po prstu i chcialem sie popytac jak to wyglada...

 

EEeee... mam zwykle neo i za uja nie mozna tego do netu podlaczyc bez livebox'a/routera ?-_-

 

Jeszcze tylko patche do reszty i gierka bedzie full wypas warta swej ceny ^^

 

Mam Neostrade 2mb i ps3 podlaczone kablem ethernet do liveboxa i gra sie bardzo dobrze.

W patcha nie wierzylem... a przynajmniej nie ze poprawi online az o tyle :o Ciekawe jak bedzie mi sie gralo z Komandosem jak przed wyadniem patcha gralo mi sie z nim przyzwoicie... Czyzby wyrywanie z rzutow na reflex? ^^ Jak ktos chce zagrac to dodawac mnie na psn bo ostatnio czesto jestem. Matt - zaakceptuj w koncu moje zaproszenie bo odrzucales, chyba ze z jakiegos powodu nie chcesz to spoko.

Odnośnik do komentarza

Na Xa też wyszedł patch.

 

Jest naprawdę dobrze. Co prawda zagrałem kilka walk dopiero, ale już widać kolosalną różnicę. Tzn. online działa jak należy.

Trudno mi jeszcze ocenić, czy laga nie czuć, bo nie gram jakoś super w tą grę. Jednak już na ekranie wyboru postaci nie widziałem opóźnienia przy poruszaniu kursorem.

 

Na pierwszy rzut oka wygląda na poziom zbliżony do VF5.

Odnośnik do komentarza

I ja dodam coś od siebie.

Rozegrałem kilka meczy i faktycznie widzę znaczną poprawę. Nawet na 3-4 kreskach gra się dobrze. Miałem jednak dziwną sytuację (dwa razy z tym samym graczem). Jakość połączenia była na 5 kresek (be zmiennie), a walka toczyła się jakby "pod wodą". Miałem to z tym samym graczem, więc pewnie znowu występuje coś w rodzaju "nie lubiących się połączeń". :confused:

Odnośnik do komentarza

Trochę jeszcze od siebie odnoście online.

Mi najbardziej przypomina to poziom DOA.

 

Tzn. laga nie czuć wcale, jeśli ma się dobre połączenie. Jednak gra jest dość wybredna i trzeba trochę poszukać, by znaleźć kogoś na 5 kresek.

Całe szczęście pozwala na szukanie, więc jest OK.

 

Jednak np. ze złotym nie dało się grać, gdzie w VF nie było super, ale jednak dużo lepiej.

Nie zmienia to jednak faktu, że w żadną grę nie udało mi się jeszcze bez lagowo pograć z Polakami. Tak więc to i tak nie robi większej różnicy.

 

Co mnie jednak dziwi, to wcale nie tak duża liczba graczy online dziś, jakby się można było spodziewać. Mam nadzieję, że wersja na Xa jeszcze trochę pożyje, bo bardzo chętnie pogram.

Naprawdę podoba mi się ta część.

 

 

Widzę, że na forum też ruch mały, bo wszyscy grają :)

 

 

BTW: Trochę nie ten temat, ale może ktoś mnie dodać do listy i trochę podszkolić w Tekkena?

Odnośnik do komentarza

I ja dodam coś od siebie.

Rozegrałem kilka meczy i faktycznie widzę znaczną poprawę. Nawet na 3-4 kreskach gra się dobrze. Miałem jednak dziwną sytuację (dwa razy z tym samym graczem). Jakość połączenia była na 5 kresek (be zmiennie), a walka toczyła się jakby "pod wodą". Miałem to z tym samym graczem, więc pewnie znowu występuje coś w rodzaju "nie lubiących się połączeń". :confused:

 

W takim przypadku proponuję odłączyć kabel osobie która w tej samej chwili, ogląda filmy z YT, na kompie podłączonym pod ten sam modem ^^

 

Zagrałem kilka walk z chłopakami na mojej konsoli (net 1mb/750kb) i gra się wyśmienicie ^^ zdarzają się czasem lagi ale co tam, to już inna gra.

Ja przyjąłem że nie gra się z nikim poniżej 4 kresek i jest zajebiście ^^

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

mam neo 1mb podłączoną do konsoli ps3 bezprzewodowo. raz tylko miałem 4 kreski. czy wpływ na to ma bezprzewodowe podłączenie? czy da mi coś podpięcie konsoli kablem do routera? czy któryś z Was miał podłączoną konsole przez wi-fi a potem przez kabel i zauważył istotne zmiany w połączenie, szybkości, braku lagowania?

Odnośnik do komentarza

Panowie z NAMCO jak chcę to potrafią.

Online o wiele lepsze niż było podoba mi się przede wszystkim to, że mogę zrezygnować przed walką gdy nie podoba mi się jakość połączenia. gram na 4-5 kreskach mimo że i na 3 idzie dobrze zagrać ale połączanie lubi zrobić psikusa i podczas walki spaść o jedną kreskę więc jak spadnie z 4 na 3 to idzie jeszcze pograć.

Wcześniej grałem mniej ale teraz zdarzyło mi się nawet 5 razy tego samego gościa dostać biedak stracił przeze mnie dwie rangi ;)

 

Co do lagów na dobrych połączeniach też tak miałem gra nagle zaczęła ciąć aż się całkowicie sypnęła (u mnie nikt nic nie miał podłączone bo tylko ja korzystam z neta :P).

 

Z tego co zabrakło w tym patchu jeśli o rozgrywkę online chodzi to usunięcie ruletki. Jak dla mnie niepotrzebnie powoduje disconnect. Jak będę chciał kasę przejdę plansze w kampanii ;)

 

Za patcha daje 4.0 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...