Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

a to twoja Alisa byla ;P zaskoczyles mnie ja troche. Zauwazylem ze grajac z polaczkami mam zazwyczaj sygnal 4 czasem 5 i fajnie sie gra.

 

hmm... polaczkiem to może jesteś Ty fr****e, Ja jestem Polakiem.

 

Sorry za offtop ale zwyczajnie się wkur****m...

lol

 

żeby nie było, że offtop: jak się zakłada kajdanki Leiem? Próbowałem i nie mogę :(

Odnośnik do komentarza

Zakupie router to obadamy polski poziom gry online :P Tam wyzej ostro ^^

 

żeby nie było, że offtop: jak się zakłada kajdanki Leiem? Próbowałem i nie mogę

 

Leiem kajdanki mozna zalozyc tylko, jesli przeciwnik bedzie na tyle hp, zeby go zakajdankowac :P + musisz miec leiem wyekwipowane leather jacket i p,P+1+2

 

wszystkie item moves
Odnośnik do komentarza

Yeh, mam tekkena na weekend, wiec jakby ktorys z wyjadaczy sie odzwal i pogral pare VS to byloby fajnie ;) Moze ktos z wrocka, w sumei to nikogo z was nie znam, kazdy z kim gralem albo juz dawno przestal, albo jest za slaby (hi veron ;p ).

 

A tak na powaznie, milobyloby pograc z polakami, moze jaki spokoj a nie ciagly random, etc ;)

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Troche wrazen na goraco ;)

 

Rozegralem chyba z 15 walk, non ranked, z czego chyba z 12 bylo z Lawem... jakies dziwne nowe zagrania i mashowanie punchy (glupi pomysl na moje d+1,2 - gram kingiem ;] ). Na niebieskim gralo sie REWELACYJNIE, ciezko bylo wyczuc ze to nie jest offline, na zielonym gra sie troche gorzej, mam wrazenie ze gra gubi klatki animacji, ale nie przeszkadza to w ogole w graniu.. zolty jest dziwny, raz bedzie git, innym razem minimalny lag. Ale udalo mi sie nie przegrac zadnej walki, chociaz raz bylo blisko 2-2 w rundach i obaj na rage ;] Przypomnialy mi sie stare dobre czasy wrzeszczenia do ekrany 'no co on ku.wa zrobil'.

 

Wazne ze na zadnym z nich nie wyrywaja sie z Shining Wizarda ;] Raz mi nawet wszedl iSW w jugglu a to znaczy ze naprawde gra sie DOBRZE.

 

Zmienilem tez kabel z hdmi i na component i zdecydowanie bardziej podoba mi sie ta gra w ten sposob, odrobine bardziej przymazane, ale nie widac paskudnych pikseli ktore wala po oczach na kablu hdmi. Nie zmienia to faktu ze graficznie to dalej strasznie biedna gra :(

 

W kazdym razie online jest i dziala dobrze, jak pogram ze znajomymi (pewnie wieczor dopiero) to bede wiedzial czy faktycznie online moze zastapic zjazd ekipy na ktory w obecnych czasach nie mam sily ani czasu (ani ekipy ktora umarla ;] ).

 

Jest fajnie (^_^)b

Odnośnik do komentarza
Matt - zaakceptuj w koncu moje zaproszenie bo odrzucales, chyba ze z jakiegos powodu nie chcesz to spoko.

 

Matt ma maksymalną liczbę znajomych, tez mu wysyłałem zap ale nic z tego. Matt wiesz co zrobić, wywal kilku leszczy z listy ;)

Ja potrzebuje miejsce dla tych z ktorymi gram w kz,i tak sony powinno pozwolic miec wieksza ilosc znajomych.Co jakis czas ci od bijatyk sa kasowani wiec moze na jakis czas wolny slot sie znajdzie zreszta szukajcie mnie 16-17 na player matchu ;)

 

OT-od wczoraj ciezko mi znalesc kogokolwiek wiecej niz 1-2kreski...mimo ze wyszukujac pojawiaja sie 4-5.. Pewnie to moj net(neo 2mb) ale czy ktos ma podobnie?Poczuje sie lepiej nie bedac sam :D

Odnośnik do komentarza

Kurcze... sam się plułem w brodę, że coś wkręcają z tym patchem ale on naprawdę działa! :D Poprawę widać od razu - nawet ranking match już można grać^ ^ Nie wiem jak u was ale u mnie jak znajdzie jakieś połączenie na 5 krech to zaraz bedzie albo disconnect albo jeszcze co. Najczęściej wyskakują mi 3-4 kreski i gra się wypaśnie! Choć zdarzało się, że i na 2 dało rade ;p Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

Odnośnik do komentarza

Matt - tez mam neo 2 mb i wiekszosc z ktorymi gram ma 2 kreski polaczenia ale gra sie tak jak z tymi co mam 3-4. Nie wiem o co tu chodzi ale nie narzekam :thumbsup:

+dokładnie. ja sam z matt_em mam 1 -czerwona, a gramy normalnie, No... może nie do końca, ale na pewno przyzwoicie ;)

+omawiając "Online" to naprawdę jestem bardzo zadowolony, wręcz pełen podziwu z postępu , jaki poczynili nasi Deweloperzy z Namco B.

w końcu gra sie wysmienicie i nie ma mowy o łykaniu powtarzające sie w kolko akcji przez niemyślących napastników, a jeszcze tacy sie trafiają.

+Replaye: zapisywanie ma swoje mocne + ,ponieważ jestem w stanie zapisać walkę osoby, która mi dokopała.

następnie wrócić do practisa i prześledzić wszystkie ciosy, jakimi mnie obdarowała podczas VS i zatem sprawdzić, co mogę, a czego nie powinienem robić :P zwłaszcza w nowej postaci.

aha... Frrrrrrizen, poczekaj na nas wszystkich, bo cie nie dogonimy!!! Ranking Up ^ ^

Odnośnik do komentarza

Po polsku tłumacząc?

Neostrada to Neostrata. Ja mając net 1mb downloadu mam upload rzędu 750kb w momencie zwiększenia szybkości (dzięki usłudze dla graczy) po 0.00 mam ok 3mb/2,1 mb.

Wy mając w neostracie net 2mb macie upload rzędu !!! 200 kb !!! możecie sami sprawdzić w konsoli. Wystarczy że wejdziecie w Internet Settings (na PS3) i tam Internet Connection Test. Od kturegoś updatu dali opcje sprawdzania szybkości downloadu i up'a.

Na komfort grania składają sie ob w/w czynniki, a w grach typu tekken na pewno up jest cholernie ważny.

Odnośnik do komentarza

yeh.

 

Pogralem troche wiecej online.

 

Gralem z Machelem i mialem non stop 4 kreski (on mial mnei na 5)... potem pogralem z komandosem i on mial mnie na 1/2 ja jego tez na 2... wlaczylem 5 sekund pozniej gre z machelem i znowu na 5 kresek :S Co dziwne komandos nie ma problemu z graniem z innymi ludzmi... glupie to... chyba trzeba po prost znalezc ludzi z ktorymi 'net sie lubi' i na nich cwiczyc ;p Jakies randomowe walki sa rozne, raz 5, innym razem 4...

 

Jezeli chodzi o sama gre to dostalem wciry od komandosa i jego bruce'a... Glupia postac ktora ciagnie cie przez cala arene i potem wali mega arene :S Idiotyczny z low z dasha ktory jest niekaralny... idiotyczny lokiec wybijajacy na 100 kilometrow do gory, tez niekaralny.. :o Albo ja jestem po prostu slaby :P

 

Czy tylko ja mam problem z przestawieniem sie na parowanie zamiast blokowania? Bo zawsze mowie sobie 'musze cisnac przod' a i tak trzymam tyl.. :(

 

Dzisiejsze walki strasznie mnie nakrecily... mam nadzieje ze namcock jeszcze popracuje i uzupelni braki jakie ma ta gra, ale najwazniejszy (online) dali rade naprawic na tyle zeby bylo przyjemnie ;] Chociaz nigdy nie jest tak dobrze zeby nie moglo byc lepiej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

[quote name='Trzcina' date='28 November 2009 - 18:17 PM' timestamp='1259425055' post='2010138'

 

 

 

Jezeli chodzi o sama gre to dostalem wciry od komandosa i jego bruce'a... Glupia postac ktora ciagnie cie przez cala arene i potem wali mega arene :S Idiotyczny z low z dasha ktory jest niekaralny... idiotyczny lokiec wybijajacy na 100 kilometrow do gory, tez niekaralny.. :o Albo ja jestem po prostu slaby :P

 

 

Bruce w porównaniu do TK5 i DR może być nazywany teraz Brucem Wszechmogącym,ma podobny power co w TTT.Ciekawe mylące seryjki,co chwila ch stun oraz inne neutral stun hity zbierające ze stepa,dobre punishery,niekaralne wybitki po których leci 100 spokojnie ze ścianą,sick wall i dość bezpieczna oraz bardzo bolesna zgadywanka jak zbierasz się po dostaniu hitów na ścianie,podejścia w jugglach od ściany do ściany,rzut na dwie ręce i niezły dmg z pojedynczych ciosów,które oferują na ch od razu stratę ponad 1/3 paska na dzień dobry.

Jak chcesz się bardziej zrazić do Bruce'a to wpadaj na Olimp-najmłodszy z klanu Pawlo nim całkiem fajnie gra.Swoim Stevem przechodzę mękę jeśli gram z dobrym Brucem.

 

Coś się pochrzaniło z cytowaniem chyba coś w quote'ach pomieszałem.Whateva.

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...