Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Crash ruszył jakieś 3 tygodnie temu :wink: Jutro chyba będą grali drugie walki grupowe. Pierwsze ponoć miały być rozegrane 18 listopada, ale walk jak nie było, tak nie ma. Te dwa sety, które są, pochodzą z eliminacji z trzech różnych miast: Kwang-Ju, Dae-Gu oraz Seoul.

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hmm a tyle osob mowilo ze online jest tip top i mamy zmienic nasze "z*ebane lacze" jak sie nie podoba. moje pytanie : to po co naprawiaja :D 

 

 

zobaczymy co z tego wyjdzie. jesli dorowna sc4 to bede miec powod by wrocic do online ktorego nie tykam od premiery mw2. pamietajmy ze lepiej byc pesymista bo jak nie mamy racji to tylko sie cieszyc :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Patch dot. online juz jutro. Oprocz patch'a rzekomo :> poprawiajacego gry online bedzie :

- polepszona reakcja na wciskane przyciski

- wybor priorytetow w wyszukiwaniu dla meczow rankingowych - gracze beda mieli mozliwosc ustawic priorytety dla przeciwnikow w meczach rankingowych na podstawie mozliwosci porownania rangi lub jakosci polaczenia jak zarowno regionu.

- Zoptymalizowanie transmisji danych pomiedzy graczami i obserwatorami - dane walki beda zoptymalizowane by zredukowac przepustowosc wczytywania na konsoli hosta.

- Paski jakosci polaczenia - aktualizacja spowoduje polepszenie sily paska jakosci polaczenia, aby dzwierciedlic jakosc polaczenia dokladniej.

- Szansa na anulowanie meczu - aktualizacja pozwoli graczom anulowac mecz zanim sie zacznie po wyswietleniu paska jakosci polaczenia.

 

Dane zaczerpniete z Tekken Zaibatsu :o

 

Ile z tego bedzie mialo prawdziwe odzwierciedlenie. Miejmy nadzieje, ze tym razem testy byly bardziej restrykcyjne przed wypuszczeniem tego patcha niz przed wypuszczeniem samego Tekkena 6 -_-

 

Pozdro !

 

 

Edit : Pytanie, czy jest jakas roznica pomiedzy ethernetem i wi-fi ? - chodzi mi o to gdzie jest jakosciowo lepsza mozliwosc pogrania bez patcha ofc

Edytowane przez Zuum88
Odnośnik do komentarza

Lokalnie w domu majac internet na kablu, mozesz uzywac routera aby do ps3 wrzucic net wifi - pingi lokalne po wifi sa rzedu <1ms, konwersja sygnalu dedykowanym sprzetowym chipem, wiec luzik. NIE ZALECA SIE uzywanie calkwoicie internetu wifi (czyli podlaczenie wifi ala radio internet czy wimax czy cos) do grania, bo tam pingi sa niestale, skaczace, wieksze, ogolnie zle.

 

Jest juz patch do online, ja ide spac, ale looknalem tylko na te opcje, wyglada to tak:

 

tek1.png

 

tek2.png

 

reszta zmian jest w bebechach, czego nie widac, a co ludzie ocenia po graniu.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie wytryzmalem, zagralem 2 gry przed snem; o. Jest dobrze- caly system jest spoko, przy polaczeni wyskakuje ikonka i ilosc kresek w postaci liczby i dajemy OK / cancel (wypas). W samej grze - jest cos jak w DRO, przy 4-5 kreskach mozna juz ladnie pograc, mialem 1 gre 3-4 kreski, druga 4 kreski i bylo "DRO"wsko, wiec ludzie powinni byc zadowoleni, odczuwalne od razu :) wiec jednak byc moze nie przejda tak szybko na VF5O ;). Ale wiecej to napisza ludzie po 40-50 grach, Frizen napisz cos ;) Sam input jest szybki, ala DRO, poprawili to czego nie powinni zmieniac z T5, kazdy niech sobie potestuje.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

O dzięki za info zaraz idę testować, może w końcu się przestane irytować przez zalagowane lilki i inne shity :lol:

 

edyt:

 

Po dzisięciu walkach moge stwierdzić, że wreszcie k.u.r.w.a w tą gre da sie pograć online!!! Nawet na trzech kreskach nie czuć laga, juggle, ściana, wszystko wchodzi jak w masło. Nie wiem co tam Solo pisze o DR ale to nie ta liga, zdecydowanie bliżej VF5.

 

edyta nr2:

 

Jestem po kilkunastu walkach z Batim i Mevkiem. Myliłem się, online jest lepszy niż w VF5 :woot:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ZEAMsgT69U - tutaj jedna z moich pierwszych walk rankingowych po patchu, waliłem jeszcze trochę na pałe z przyzwyczajenia do laga, ale widać jak na dłoni różnicę między tym co było wcześniej.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Ludzie na TZ dopiero sprawdzaja czy patch jest u nich dostepny.. wiec wychodzi na to ze jestesmy jednymi z pierwszych ktorzy grali w to z patchem ;) Ale generalnie wiekszosc tam to idioci... dochodzi do tego ze nie beda grac online, bo moga dostac disconnect w grze rankingowej, co MOZE sie przelozyc na obnizenie rangi :(

 

Az sie zalogowalem pierwszy raz po trzech latach ;]

Odnośnik do komentarza

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ZEAMsgT69U - tutaj jedna z moich pierwszych walk rankingowych po patchu, waliłem jeszcze trochę na pałe z przyzwyczajenia do laga, ale widać jak na dłoni różnicę między tym co było wcześniej.

 

 

Walka wygląda płynnie ale patrząc z Twojej perspektywy - przeciwnik albo nie mogl sie ruszyc z powodu laga albo generalnie srednio sobie radził. Mam nadzieje, ze to opcja nr. 2

Odnośnik do komentarza

xDD

 

Nie ma to jak zacząć wszystkie 3 rundy w ten sam sposób i za każdym razem źle ;D.

 

Heh na lagu dużo noobków się na to łapało, bo szarżowali zaraz na początku rundy. Poza tym pisałem, że to jedna z pierwszych walk po patchu. Teraz to już nie istotne bo mogę grać zupełnie inaczej ;)

 

Komandos, może uda nam sie zagrać w końcu bez laga :)

jeszcze 6 godz roboty ;/

 

To na 100%, z Mevkiem wczoraj miałem jedną kreskę połączenia a i tak grało się za(pipi)i.ście. Bati mówił, że tam czuł jakiegoś mikro laga jak z nim grał, ale z rzutów dało się rwać spokojnie.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza
Cirex, ty jestes najmniej biased wiec napisz co o tym sadzisz ;)

 

Mogłem sprawdzić jedynie kilka walk. Więcej testów mogę zrobić dziś wieczorem.

Aktualnie nie ma u mnie żadnego patcha. Nie wiem jak to możliwe i czy w ogóle mogę grać z osobami, które patcha mają.

Po trzech grach stwierdzam jednak, że to doświadczenie z offline na bank nie było.

Tak, czy inaczej, u mnie jeszcze się normalnie grać nie da. Czekam na patcha.

Mam wersję na X360.

Odnośnik do komentarza

JEst dobrze, gra czasami dropnie klatke lub minimalnie na ekranie widac cos innego niz jest (typu idzie punch punch low i na 10000000% bylo zablokowane, ale jednak nie bloklo), ale sa to drobiazgi, grac sie naprawde da ciekawie, sam movement czuje sie dobrze, przy 3 kreskach mozna juz grac (na testowych grach spadlo mi do 2 kresek z jakims Bobem, a SSnalem mu cios i SS wszedl tak jak powinien, wybitka + juggl + oki na rolu, + WB! i 150dmg wszystko weszlo. Polecam potestowac, zawsze to jakis fun teraz bardziej zlizony do offa.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...