Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

BTW jak ktos szuka duzego LCD TV do tekka 6 br,ajeszcze nie ma , to ciekawa opcja to:

 

http://icomp.pl/produkty.php?sid=telewizory_lcd-206

 

ma natyvne 720p, praktycznie bez laga (bo nie ma przetwarzania obrazu/skalowania itd). wzial go kumpel mishima-user i jest zadowolony. TV nie ma fullhd - ale wlasnie w tym caly 'urok' - aby dzialalo w natywnym 720p.

Odnośnik do komentarza

tak szczerze to watpie czy tekken wyrzuci kogos kiedykolwiek. pokazali ze nie maja jaj wywalac postaci i nawet jesli jakas wykopsaja na chwile to zastepuja synem/corka/uczniem/dziewczyna czy kto tam jeszcze sie nawinie i ofc bedzie to klon ktory bedzie miec identyczny styl walki i czesto nawet ten sam design zeby tylko fanboye ich nie zjedli ze musza opanowac cos nowego.

 

Patrząc na zakończenia niektórych postaci jest nadzieja, że w T7 trochę ich ubędzie. Trochę mało prawdopodobne żeby zdecydowali się wywalić takiego Paula czy Lawa, ale może po prostu będą inni zawodnicy walczący identycznym stylem :P

Odnośnik do komentarza

utrata ulubionej postaci  to nie koniec swiata (w mk3 nie mialem scorpiona a jednak napisalem to co napisalem powyzej wiec nie musisz juz sie ciekawic). rotacja postaci pomaga zachowac serie swiezsza niz ciagle wrzucanie tego samego zestawu. w takim t5 jak padlo haslo "heihachi is dead" sie ucieszylem chociarz gralem nim w t3 (szkoda ze to byl tylko tani chwyt reklamowy). ale z drugiej strony patrzac jakie nowe postaci wrzucaja to moze i lepiej ze sie trzymaja tylko sprawdzonej ekipy. tylko czy naprawde potrzebujemy tyle postaci zwlaszcza jesli roznica nie jest jakas ogromna miedzy niektorymi?

 

osobiscie lubie gdy tworcy gry decyduja sie zaryzykowac i zmienic cos w seri (cos jak modern warfare nie dziejacy sie w II wojnie swiatowej, albo resident evil 4 zmieniony w strzelanke zamiast survivor) zamiast "nie miec jaj" i jechac wg utartego schematu dla latwej kasy.

 

 

Odnośnik do komentarza

No taka rewolujca byl T4 i jaki byl tego efekt kazdy wie... Gra rewolucyjna dla serii, z mnostwem nowych elementow i zaledwie 20 (a moze 19 - random) postaciami. I wiekszosc ludzi uwaza ja za najgorszego w historii.

 

Tez nie rozumiem co przyswieca idei 'a my mamy 432847938427398 postaci', zmusza to do uczenia sie jak grac crapowatymi postaciami, a nie ma nikogo kto gralby kazda z nich na sensownym poziomie. Niech w T7 obetna liczbe postaci o polowe a w zamian tego dadza kazdemu charowi po dwa style do przelaczania w trakcie grania ;]

Odnośnik do komentarza

No taka rewolujca byl T4 

 

imo lepszym przykladem by bylo TTT na to jakie zmiany mozna wprowadzac w serii

 

nigdy nie twierdzilem ze wszystkie rewolucje jakie probowali w histori gier wychodzily na dobre (np gameplay silent hill 4 bo story ma swietny). ale bez tego nic sie nie rozwija. szkoda tylko ze zyjemy w swiecie gdzie lepiej sie sprzeda kolejny dodatek do sims niz jakas oryginalna gra jak Psychonauts przez co firmy upadaja a te co nie upadaja wola nabijac kolejne cyferki na koncu title niz zrobic cos od nowa.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Gattz i co z tego że w MK3 powywalali parę postaci i ciebie to nie ruszyło, skoro ruszyło to tysiące innych graczy co spowodowało dość szybkie wypuszczenie UMK3:P. Niestety tak to jest że cokolwiek zrobią to ktoś tam będzie niezadowolony. Namko jest na tyle sprytne, że wie, iż wywalenie 5 starych postaci unieszczęśliwić może nawet te 10-15% grających, natomiast zostawiając staruszków i dodając jakiegoś pokemona spowodują tylko jakiś początkowy niesmak u paru-kilku% grających i na tym się skończy bo skoro tekenowcy oswoili się już z misiami i kangurami (a swego czasu przeżyli jakoś skaczącą głowę dinozaura i walczącego kalekę) to i oswoją się z kolejnym cyborgiem czy superszybkim burger-kid'em:P.

Odnośnik do komentarza

Co za chamy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=NSLDqmt_wr8

 

; p.

 

Gatz - a mi strasznie brakuje poprzedniego RE, ostatnio wiecej klimatu mialem grajac w RE0/1 na gacku niz RE5 na PS3: . CoD to swietne posuniecie, ale czym to sie rozni - tutaj zmieniono tylko czas gry, rozgrywka pozostala praktycznie taka sama, to tak jakby w z tekkena nagle zrobiono Rise of the Robots ; ). A ja jestem za tym, aby bron boze wycinali postacie, dalej nie wiem co to przeszkadza, mamy wieksza roznorodnosc, wcale nie jest tak, ze 50% postaci "lezy odlogiem", nawet w PL mamy super usera Pandy, praktycznie kazda postac ma dobrych operatorow, juz widze, jak sie cieszy Frizen bo znika mu DJ, ja bo znika mi Lili, Nevan bo znika mju Anka, Demon Matt czy Punisher bo znika im Fox, TBT bo znika mu Hwoarang itd. Zapewne czesc zmienilaby postac i grala dalej, czesc przestalaby grac - nie kazdy gra w tekkena tylko aby wygrywac i manual i stuff - ja np. mam wielki fun grajac swoja postacia (podobnie ma TBT czy Nevan swoimi), w DR pogrywalem tez Fengiem czy Aska, ale to Lili mi przyadla do gustu , ze moglem sobie grac i grac i grac i grac i grac itd.

 

Poprostu jaki jest sens ucinania ilosci postaci, ktos mi wyjasni? Ze niby przy 40stu ciezko sie nauczyc na nie grac? Jej nie zna si epostaci to sie gra w miare safe, bez przegietego pitbullowania, trzymajac strefe i obserwujac co sie dzieje, wiadome, ze jest wtedy ciezej i nieswojo, ale dalej nie wiem - jaka bylaby roznica 20 postaci "i przelaczane style" czy 40 postaci i 1 styl?

 

To moze w ogole 1 postac i 30 przelaczancyh styli ;- ). Albo niech zostanie sam Mokujin i mamy T7 ; )

 

Ale jak kto woli - kazdy ma swoja opinie itp

 

Liberty - tym bardziej, ze w sumie _jak dla mnie_ nowe postacie ktore sie pojawiaja w tekku sa fajne, ostatnio feng, asuka (no dobra to Jun), czy to dragunov i lili, czy lars, alisa, miguel, zafina - kazda jest na swoj sposob dosc oryginalna, z odpowiednim klimatem itd. boba celowo nie wymienilem; ).

Edytowane przez Ukyo_Tachibana
Odnośnik do komentarza

juz widze, jak sie cieszy... bo znika mu...

tak glownie to mialem na mysli by znikaly postacie zbyt podobne do siebie a ty wymieniles praktycznie same wyjatkowe. po co nam i eddy i jego dziewczyna? po co nam heihachi, kazuya i dj (tak wiem ze sie czymstam roznia ale ja tam widze same ewgf :P)?

 

jaka bylaby roznica 20 postaci "i przelaczane style" czy 40 postaci i 1 styl?

 

hmm nie wiem czy dobrze rozumiem ale patrzac na taka Ivy w sc4 to wole 1 postac i 3 style niz 3 postacie jedna z sword, jedna z coil i jedna z whip, z tego co pamietam tam tez narzekali ze zamiast wiecej pracowac nad gra to zrobili jakas amy. tutaj tez by sie dalo pokombinowac i pozwolic jinowi czy kazuyi odpalac devil stance czy cos w tym stylu.

 

 To moze w ogole 1 postac i 30 przelaczancyh styli ;- )

shang tsung wymiatal ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

tak glownie to mialem na mysli by znikaly postacie zbyt podobne do siebie a ty wymieniles praktycznie same wyjatkowe. po co nam i eddy i jego dziewczyna? po co nam heihachi, kazuya i dj (tak wiem ze sie czymstam roznia ale ja tam widze same ewgf :P)?

 

Teraz to przyje.bałeś jak łysy grzywką o kant kuli. W Tekkenie każda postać jest charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju. Po to jest tylu zawodników, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Są nawet tacy co potrafią grać każdym :P Jak Ci któryś nie pasuje, to tym bardziej powinieneś czerpać przyjemność z lania kolesia grającego np. Pandą czy Yoshem. No chyba, że jesteś z tych co wolą mieć mniej niż więcej, to jeszcze poproś szefa w pracy żeby Ci obciął wypłatę :D

Odnośnik do komentarza

Skoro mowa o misiach, to dodam coś jeszcze z trochę innej beczki.

 

Bardzo łatwo jest uzyskać osiągnięcie za zabicie Nancy w arcade używając misia.

Wystarczą cztery pierdnięcia b,b +2+3 by wygrać walkę.

Jak mamy szczęście, to uda się nawet zrobić perfecta.

Jak słabo idzie, to na drugim padzie wciskamy start -> dołączamy się -> wygrywamy szybko -> powtarzamy walkę z nancy.

 

Oczywiście można nancy na wiele innych sposobów pokonać, ale ten sposób wydaje mi się jednym z lepszych.

 

 

BTW: Nie wiem czy to zasługa premiery Tekkena, czy czegoś innego, ale nagle pojawiła się masa graczy online w VF5.Całkiem kumatych do tego.

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/tekken-6-online-patch-on-thursday

 

Zobaczymy co zdzialali... oby im cos z tego wyszlo, bo jak nei to krzyzyk na tekkenie i wracam do mmo ;)

 

Ciekawe czy dodadzą możliwość nagrywania replaya w player match, bo przydałaby się taka opcja i to bardzo. Czy będzie mniejszy lag to się przekonamy, ale na pewno gorzej już być nie może :P

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/tekken-6-online-patch-on-thursday

 

Zobaczymy co zdzialali... oby im cos z tego wyszlo, bo jak nei to krzyzyk na tekkenie i wracam do mmo ;)

 

Ciekawe czy dodadzą możliwość nagrywania replaya w player match, bo przydałaby się taka opcja i to bardzo. Czy będzie mniejszy lag to się przekonamy, ale na pewno gorzej już być nie może :P

już mam dość IE i jej zakichanej pogody... a jak by bylo mało to jeszcze strajkują!!! chyba czas wracać do domciu do "Kapuchy Team JG" chyba jeszcze graja, co ???

gdy przyleciałem 1 myśl jaka mnie ogarnęła to podpiąć się pod neta i odrobisz zaległości za PL.

... teraz juz wiem, ze to nie to samo. tak niewiele, ale jednak, coś zupełnie innego.

co zdziałali? pewnie nic wielkiego, co najwyżej schemat wyszukiwania partnera i ewentualnie możliwość wycofania się przy złym połączeniu, no i może practice... ale watpie, bo nic o tym nie wspomnieli.

cześć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...