Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

prosze, niech mi ktos napisze, jak "upgrade_owac" Alise do najwyzszego levelu ???

- przez Customizacje...

-czy przez ukonczenie wszystkich leveli w scenario (zauwazylem, ze co przejde kilka leveli to wyskakuje komunikat o jej upgrejdzie - o tym jest mowa ?)?

zostal mi tylko devil do pojechania i bede w domu - czy to zalatwi moj problem, odnosnie trofea???

Odnośnik do komentarza

Mi się upgradowało już po skończeniu scenario mode i przejściu jeszcze kilku leveli. Odnośnie trofea to zależy czy odkryłeś plansze moku, yoshiego i Rogera, tylko wtedy dostaniesz trofeum.

 

Co do T6 to coraz bardziej odnosze wrażenie że jest duchowym spadkobiercom T4... po prostu 6 liter K R Y Z Y S. Tekken 6 główną ofiarą kryzysu gospodarczego. Scenario miał mieć grafe jak z MG4 ale musieli obciąć koszty. XD Beta test.. po co? tniemy koszty gracze sprawdzą, a my wypuscimy patcha XD

Odnośnik do komentarza

Zawsze lepiej miec wiecej opcji niz mniej, jednemu starczy VS, drugiemu VS+practice, inny jest customization-bitch (solo; ), inny cieszy sie z replayow (przydalaby sie jeszcze opcja pauzy i przewijania, wychodzania miedzy rundami oraz zapisywania wiekszej ilosci niz 50 szt), a inny nawet znajdzie radoche w kampanii (wszystkie chodzonki w tekkenie byly srednie, wiec tradycja musi byc; ).

 

Sama gra jako gra - T6 - po dluzszym graniu - dla nie jest wielka. Wczoraj na chwile odpalilismy T5:DR (gdzie podstawa dla mnie grajac Lili bylo czajnikowanie i SSowanie + wiff kara). Wytrzymalisy z 3 gry i wrocilismy do T6. Nie wiem, ale im dluzej gram w T6, tym bardziej mam wrazenie, ze moj ukochany T5/T5:DR jest biedny. Na poczatku bylo rajcowanie sie T6, pozniej 2 dniowy kryzys "cos mi nie pasuje w tej grze", ale teraz wrecz przeciwnie - mechanika gry z T6 bardzo mi sie podoba. Tak grafika (DR sie nawet nie umywa do jakosci modeli z T6, a animacja z motion blurem to w ogole) jaki muzyka i poprostu calosc. Tak jak na poczatku w T6 arcade/ps3/filmiki kamera wydawala sie za blisko postaci (przez co byly one wielkie na ekranie), tak teraz odwrotne uczucie - w DR wydaje sie za daleko ; o. A ja "kochalem" mechanike gry z T5:DR, pod moj styl byla idealna. A jednak T6 spodobal mi sie jeszcze bardziej, niestety nie ma juz odwrotu, nie chce sie wracac do T5. W sumie i dobrze.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Nie bylo tak z TTT, ktory to jezeli o mnie chodzi byl najbardziej rajcowna czescia. Zaden wall system, ani potem bound system + rozwalajace sie plansze, nie dorownuja mozliwosci zrobienia TAG i wszelakich akcji tagowych jakie sie z tym wiaza.

 

A juz granie we czterech to cos zupelnie innego, doswiadczenie stojace ponad kazda inna bijatyka, zwlaszcza jak sie gralo z kims kto znal twoj styl i potrafil sie odnalezc w akcjach tagowych. Po prostu nie ma bata.

 

T6 zas... nie jest rewelacyjna gra. To po prostu pewien postep, ale w przeciwienstwie do poprzednich odslon nie wnosi moim zdaniem czegos unikalnego, wyjatkowego. B! to jedynie przedluzenie juggli. No ale ja juz chyba po prostu za stary na tekkena jestem :]

Odnośnik do komentarza

Trofea w tej grze to chyba najlatwiejsze co kiedykolwiek widzialem. Ostatnio byl turniej T6, przeze mnie organizowany, wiekszosc grala Larsem i Hworangiem. Zauwazylem jednak ze balans postaci jest lepszy niz w poprzednich czesiach, ale niestety filmiki koncowe w niektorych przypadka pozostawiaja duzo do zyczenia...

 

Mam pytanko. Co mam zrobic, zeby Alisa byla na najwyzszym levelu? Gram caly czas, ale nie moge przejsc Nightmare Train, wiec pomyslalem, ze powinienem najpierw uplevelowac ja na maksa. Ale czy wystarczy zwykle powtarzanie poprzednich leveli?

Edytowane przez Ukyo_Tachibana
Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanko. Co mam zrobic, zeby Alisa byla na najwyzszym levelu? Gram caly czas, ale nie moge przejsc Nightmare Train, wiec pomyslalem, ze powinienem najpierw uplevelowac ja na maksa. Ale czy wystarczy zwykle powtarzanie poprzednich leveli?

 

mam ten sam problem,pociag jest mega trudny,przebralem oboje moich zawodnikow i maja ogromne ilosci energii i nadal nie moge;/

Odnośnik do komentarza

Ta teraz wszystkim by VS wystarczył, bo scenario już dawno przeszliście :D Założę się, że tylko ja jeszcze tego gówna nie skończyłem :P

i ja :D

Jezeli juz mowa jest o S Z C Z E S C I U to ja dodam 3 uwagi od siebie:

-practice,

- dobry online,

- bardzo dobry online.

Odnośnik do komentarza

nie no bez przesady. chociarz niecierpie yoshiego bo kompletnie mi nie pasuje do turnieju sztuk walki gdzie wszyscy walcza recami i nogami to ta ciota musi przyniesc miecz. nawet dragon ball nie byl taki tempy i dyskwalifikowal za wnoszenie broni na ring. co za roznica ile osob nim gra, juz lepiej niech go wykopsaja z gry skoro jest taki niepopularny niz wrzucaja go niedorobionego.

 

 

w DBZ future Trunks trzaska mieczykiem od lat i nikt nigdy w budokaiach go za to nie pokarał :P

Odnośnik do komentarza

tak szczerze to watpie czy tekken wyrzuci kogos kiedykolwiek. pokazali ze nie maja jaj wywalac postaci i nawet jesli jakas wykopsaja na chwile to zastepuja synem/corka/uczniem/dziewczyna czy kto tam jeszcze sie nawinie i ofc bedzie to klon ktory bedzie miec identyczny styl walki i czesto nawet ten sam design zeby tylko fanboye ich nie zjedli ze musza opanowac cos nowego.

Odnośnik do komentarza

tak szczerze to watpie czy tekken wyrzuci kogos kiedykolwiek. pokazali ze nie maja jaj wywalac postaci i nawet jesli jakas wykopsaja na chwile to zastepuja synem/corka/uczniem/dziewczyna czy kto tam jeszcze sie nawinie i ofc bedzie to klon ktory bedzie miec identyczny styl walki i czesto nawet ten sam design zeby tylko fanboye ich nie zjedli ze musza opanowac cos nowego.

 

 

Uważam, że postanowili nie wywalać żadnej postaci jest na plus. Ciekawe czy tak byś napisal jakby wywalili postać, którą akurat najbardziej lubisz grać. Problem polega na tym, ze przy tak dużej ilości postaci, trudno jest wymyślić jakiś nowy ciekawy i interesujący styl. Wszystkie sztuki walki są wykorzystane, więc muszą wlepiać coś w stylu Alisy, Kumy czy Rogera. Ja osobiście nie mam do nich za to pretensji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...