Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem. Widzę, że wrzawa trochę opadła.

 

ok, przetarłem oczy ze zdziwienia :o przepraszam za wprowadzanie w błąd. over&out

Muehehe :rotfl: :rotfl: Widzisz właśnie "znaffco" z kim dyskutujesz? 2 strony dalej było już pisane o becie, a ty tego nawet nie wiedziałeś. Bierzesz się za komentowanie czegoś, na czym nawet się nie znasz. Typowa polska "fachowość". Nie ważne, czy się znam i wiem na jaki temat wypowiadam, ważne żebym JA coś powiedział, bo przecież jestem najważniejszy, a moje największe osiągnięcie w życiu to wywołanie wojenki na forum. Ah te no life'y, w życiu są nikim, a w necie próbują komuś zaimponować :lol: żenujące.

 

Wracając do KZ2:

 

Właśnie czytałem na forum, że jest możliwość, aby w grze pojawił się śnieg. Śnieg na Helghanie? :o Wow. Wyobrażacie sobie Helghasta oblepionego śniegiem? Ja nie. :D

 

Aha, i czytałem potwierdzenie, że na pewno nie odwiedzimy żadnej planety poza Helghastem.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

No nieźle, nieźle. Żeby ten śnieg był prawdą. Szykuje się kawał solidnej gry ( <- mało powiedziane :) ) z super animacją, grafiką i multi!

 

 

Killzone 2 - wszyscy mowia ze swietne , kazdy redaktor z kazdego czsopisma na swiecie mowi ze wyglada najlepiej , ze gra sie bardzo dobrze (multi porownywalny do COD4 a to oznacza ze jest swietny ) wiec po co jakies herezje o tym ze tytul ten bedzie zwykly??

Jest porównywalny do CoD4 multiplayer w KZ2 - :rotfl: . Żeby stwierdzić, że coś jest lepsze/gorsze od CoD4 trzeba solidnie posiedzieć przy tytule (ok. 20h), a Guerrilla raczej nie udostępniała swojego kodu na tak długo... Druga rzecz, jak można osądzać, że gra będzie wykopana w kosmos skoro premiera jest jakoś w 2009, bodajże w Marcu. Ledwo co pokazali malutką cząstkę gameplayu i już robicie z tej gry "Best game ever", "Best game of this/next year". Trzeba poczekać na coś więcej. Na betkę, na grywalne kody podsyłane do redakcji, a nie na odłamek gameplayu. Owszem wygląda ładnie, ale to tylko malutka partia gry.

 

 

Jacobss, z tą fachowością to masz racje. Wystaczy odwiedzić fora, lokalny MM i posłuchać grupki osób które przechodzą obok gier i nigdy w nie, nie grały i mówią, ta fajna, ta nie, ta fajna, ta nie :/. Choć nie zawsze się to sprawdza - na szczęście!

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Właśnie czytałem na forum, że jest możliwość, aby w grze pojawił się śnieg. Śnieg na Helghanie? :o Wow. Wyobrażacie sobie Helghasta oblepionego śniegiem? Ja nie.

Aha, i czytałem potwierdzenie, że na pewno nie odwiedzimy żadnej planety poza Helghastem.

Gdzie to przeczytałeś, jeśli można wiedzieć? ;)

Odnośnik do komentarza

pewnie 3 stronę konfliktu ukryją do premiery gry.

 

Swoją drogą też jestem jej bardzo ciekawy i mam nadzieję,że ten pomysł jest dalej aktualny i go nie wykasowali :P

Killzone 2 choć rozgłos ma już ogromny w gruncie rzeczy dalej wiemy o nim bardzo mało-tylko drobne info o multi i pokazane 2 levele(nocny z 2007roku i ten w dzień z np E3 2008).

Odnośnik do komentarza
Na razie wiadomo jedynie, ze trzecia strona konfliktu to tzw. Mathijis. Podobno rasa ta może być pierwotnym mieszkańcem Helgana, prawdopodobnie wybudzonym z długiego letargu

 

Cholernie ciekaw jestem tej trzeciej strony konfliktu. Mam nadzieje, ze to beda "pelnokrwisci" alieni, i oby nie byli wydizajnowani jak pokemony z Halo :) ... Juz oczyma wyobrazni widze ta ostatnia misje KZ2, gdzie sily sprzymierzone ISA i Helgan walcza z rasa okrutnych obcych (moze z Locustami?). :)

 

Ciekawe czy w multi beda ci obcy?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
No nieźle, nieźle. Żeby ten śnieg był prawdą. Szykuje się kawał solidnej gry ( <- mało powiedziane :) ) z super animacją, grafiką i multi!

 

 

Killzone 2 - wszyscy mowia ze swietne , kazdy redaktor z kazdego czsopisma na swiecie mowi ze wyglada najlepiej , ze gra sie bardzo dobrze (multi porownywalny do COD4 a to oznacza ze jest swietny ) wiec po co jakies herezje o tym ze tytul ten bedzie zwykly??

Jest porównywalny do CoD4 multiplayer w KZ2 - :rotfl: . Żeby stwierdzić, że coś jest lepsze/gorsze od CoD4 trzeba solidnie posiedzieć przy tytule (ok. 20h), a Guerrilla raczej nie udostępniała swojego kodu na tak długo... Druga rzecz, jak można osądzać, że gra będzie wykopana w kosmos skoro premiera jest jakoś w 2009, bodajże w Marcu. Ledwo co pokazali malutką cząstkę gameplayu i już robicie z tej gry "Best game ever", "Best game of this/next year". Trzeba poczekać na coś więcej. Na betkę, na grywalne kody podsyłane do redakcji, a nie na odłamek gameplayu. Owszem wygląda ładnie, ale to tylko malutka partia gry.

 

 

Jacobss, z tą fachowością to masz racje. Wystaczy odwiedzić fora, lokalny MM i posłuchać grupki osób które przechodzą obok gier i nigdy w nie, nie grały i mówią, ta fajna, ta nie, ta fajna, ta nie :/. Choć nie zawsze się to sprawdza - na szczęście!

Marcinku, Guerilla udstępnia swój kod od dawna. BBC nawet dostało rok demo KZ2. Ponadto, wielu dziennikarzy jest potajemnie zapraszanych do ich studia (nawet zgredole). Do tego, długo można było pograć już na PS Day tego roku, w Lipsku zeszłego roku, oraz właśnie teraz na E3. Poza tym, taki Gamespot, GT czy też IGN, mają taki dostęp do gier, że praktycznie nikt nie ma takiego na świecie. Te serwisy są jednymi z najważniejszych branży, więc mają specjalne okazje do pogrania. My gracze, jesteśmy zawsze na szarym końcu.

 

Właśnie czytałem na forum, że jest możliwość, aby w grze pojawił się śnieg. Śnieg na Helghanie? :o Wow. Wyobrażacie sobie Helghasta oblepionego śniegiem? Ja nie.

Aha, i czytałem potwierdzenie, że na pewno nie odwiedzimy żadnej planety poza Helghastem.

Gdzie to przeczytałeś, jeśli można wiedzieć? ;)

Jeżeli chcesz mieć dużo info o KZ2 z pierwszej ręki (wypowiedzi developerów w Guerilla i vipów) to zawsze wchodź na oficjalne forum KZ2. Link :).

 

Teraz tak: Jeżeli chcesz znaleźć te informacje, to albo szukaj w nowym FAQ (w starym było to lepiej poukładane :/), albo szukaj w wypowiedziach gościa o imieniu "Seb Downie" pseudonim motherh.

 

Jeżeli chodzi o trzecią rasę, to wiemy póki co, że są oni prawowitymi mieszkańcami Helghanu. Wszak planeta ta nie należy od początku do Helghastów, bo oni są wygnańcami, pod wodzą Visariego.

Odnośnik do komentarza
Zepchnieta przez Helghastow do podziemi rasa zdegenerowanych dwonoznych istot palajacych nienawiscia wykorzystuje zamieszanie wywolane konfliktem i probuje odzyskac swoja planete wylazac spod ziemi niczym szarancza i mordujac wszystko co sie rusza na jej powieszchni? Tak to widze 8)

Też tak to widzę. Gdzie dwóch się bije (ISA i Helgaści) tam trzeci korzysta :). Chociaż zakładając, że Visari ich tam zesłał, to teoretycznie Helghaści powinni być silniejsi.

 

Mam jeszcze inna teorię:

 

Kiedy Helghaści zostali wygnani, osiedlili się na pustej (teoretycznie) planecie i nazwali ją Helghan (Tu akurat jest fakt, a teraz przechodzę do teorii). A tu się okaże, że planetę zamieszkuje pod ziemią jakaś stara rasa, która była we śnie, czy coś. Może nawet ISA i Helghaści zjednoczą się przeciwko nowemu wrogowi, bo oni będą zbyt potężni. Kto wie, może misja ISA (czyli złapanie Visariego) spali na panewce ^_^ W każdym razie, jestem tego strasznie ciekaw.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Kosmici, ktorzy zyli pod ziemia i spod niej wychodza? Cos mi to smierdzi Gears of War wraz z ich Locustami :P Jajnie by bylo, jakby ta trzecia strona konfliktu wystepowala rowniez w multi : nigdy nie widzialem strzelanki online, w ktorej walczylyby 3 strony konfliktu naraz, to byloby ciekawe :D

 

A w Alien vs Predator grałeś? :)

 

Dla mnie wrzucenie coś w rodzaju "obcych" do gry to byłby dobry pomysł. Oby tylko pojawienie się tej rasy miało jakiś sens, a nie że będą sobie wychodzić spod ziemi i gra zamieni się w zwykłą wyżynke.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jeżeli chodzi o betę, to mam nadzieję, że będzie nam dane ją zobaczyć w listopadzie :). Dlaczego? Ano dlatego, że dopiero wtedy sprawię sobie zestaw głośników 5.1/7.1 oraz porządny ekran, z natywnym wsparciem 1080p. Mam zamiar wyciągnąć maks, z możliwości PS3 oraz Killzone 2. Frajda z grania jest wtedy niesamowita. ^_^

 

 

Ja szczerze powiedziawszy wolalbym nie miec mozliwosci zdobywania pucharkow w starszych grach niz mialaby taka mozliwosc byc wrzucona na sile i zabugowana na potege.

Wybacz, ale twoja postawa jest na miarę "cieszę się, że premiera gry X została przesunięta, bo nie miałem w tym miesiącu kasy na grę X, a za 3 miesiące na pewno będę miał". Chodzi mi o to, że to ten sam egoizm. Zakładając, że byłby zabugowany, to co, nie ma tego być, bo tobie się to nie podoba? Nikt by ci nie kazał ich zdobywać, jeżeliby byłyby zrobione na siłe. Typowo polskie myslenie "mnie sie cos nie podoba, to najlepiej niech tego nie będzie".

 

Po 1. wrzucony na siłę? Wtf? :o Większość osiągnięć zawsze będzie na siłę. Tak jest na X360 i tak samo będzie na PS3, nic na to nie poradzisz. Myslisz, że w nowych grach ich nie będzie na sile :lol: Po 2. zabugowa na potęgę? No proszę cię, rzeczywiście, przy czymś tak skomplikowanym jak engine gry, programiście nie potrafią zrobić błahostki w stylu "trofea" i mają zrobić do tego zabugowane? :rolleyes: A co tu jest do zabugowania. Prosty proces w porównaniu do tworzenia całego świata gry.

 

 

tak mi sie przypomnialo

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...