Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

No i? Nadal nie widzę związku.

 

Sytuacja jest zgoła inna, bo to jest tylko życzenie sobie, bo beta, póki co, nie ma określonej daty. Zresztą zapowiada się na listopad. Więc nadal nie widzę związku. :rolleyes:

 

Edycja: Przypomniało mi się jeszcze, że były przecież plotki, iż beta ma być 7 listopada, aby odstraszyć potencjalnych ludzi od 360.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Nowy trailer z multi:

http://psnow.es/index.php/video/play/killz...iplayer_trailer

 

Zapowiada się po prostu rewelacyjnie. :)

 

genialnie,multi wyraźnie w stylu CoDa ,a nie Queka/Unreala co mi się bardzo podoba.Widać ,że będzie taktycznie,będzie trzeba dobierać tematy wg zawodów i wzorem CoD4 będzie można wezwać nalot,który w K2 będzie w postaci latającego pojazdu bojowego :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Trailer extra

nie wiem czy było (za dużo postów powstaje w tym temacie dla kogoś dochodzącego) poniżej podział na klasy

 

In KZ2 a primary skill can never be a secondary skill.

Here's the list:

 

Rifleman:

The default multiplayer character is assigned when no primary badge is selected. A secondary badge may still be added. Riflemen can start with most weapons, except for the specialized ones.

 

Engineer:

Primary badge ability: Sets up an automated turret which targets the enemy.

Secondary badge ability: Repairs ammunition dispensers, mounted guns, and automated turrets.

 

Medic:

Primary badge ability: Revives downed team mates.

Secondary badge ability: Throws a health pack, which can be picked up by other players.

 

Scout:

Primary badge ability: Uses a cloaking suit to become near-invisible.

Secondary badge ability: Tags all on-screen enemy players with a hidden marker, which broadcasts their coordinates to team mates.

 

Assault:

Primary badge ability: Dons heavy armour twice as strong as normal.

Secondary badge ability: Temporarily boosts running speed.

 

Tactician:

Primary badge ability: Throws a coloured smoke grenade, which serves as a spawn point.

Secondary badge ability: Requests air support from a sentry bot which targets the enemy.

 

Saboteur:

Primary badge ability: Assumes the disguise of a randomly selected enemy player.

Secondary badge ability: Throws a sticky, proximity-activated C-4 charge.

 

For example, you can create a Scout-Tactician that has Cloak for Primary and Air Support as Secondary.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, tracisz naturalnie, ale to żaden MGS, czy jakiś inny głęboki tytuł XD, fabułe może ktoś ci streścić do paru zdań w sumie.

 

EDT - LOL wybacz myslałem przez chwilę że to temat o Resistance XD, nie przejmuj się fabułą w Killzone, ją można skrócić do 1 zdania nawet.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Po 1. Tak traci się wiele.

Po 2. To nie jest druga część Killzone, tylko trzecia!

 

Killzone: Liberation na PSP to była kontynuacja jedynki, a ten jest kontynuacją Liberation.

 

W Killzone fabuła jest bardzo ważna. Jest dobrze przemyślana, ma ciekawe zwroty akcji oraz cele. Tutaj nie jest ona pretekstem do strzelania. Tutaj się dlatego strzela.

 

Ktoś chce abym opowiedział o co chodzi w KZ2?

 

Czekolada, nie znasz się to nie odzywaj. :P. Sam chyba nigdy nie grałeś w poprzednie Killzony, że tak gadasz. Jeszcze powiedz, że Halo albo Gearsy (albo nawet COD) mają jakąś fabułe przy KZ.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Sam chyba nigdy nie grałeś w poprzednie Killzony

Ździwiłbyś się :P.

że tak gadasz

A co, masz zamiar napisać fabułę na 3 strony ?, weź nie przesadzaj.

 

W Killzone fabuła jest bardzo ważna

Zieeeeeew.

 

Po 2. To nie jest druga część Killzone, tylko trzecia!

Szczegół akurat, gra nosi tytuł ,,Killzone 2" nie 3, mimo że fabularnie się łączy jedynka z wersją PSP.

Odnośnik do komentarza
Ździwiłbyś się :P.

Nie mówiłem serio, że nie grałeś :P.

A co, masz zamiar napisać fabułę na 3 strony ?, weź nie przesadzaj.

Jakbym miał czas i mi się chciało, to bym zdołał.

 

Zieeeeeew.

:krzeslem:

Szczegół akurat, gra nosi tytuł ,,Killzone 2" nie 3, mimo że fabularnie się łączy jedynka z wersją PSP.

Tytuł tytułem.

Kiedy zapowiedzieli KZ2, nie było jeszcze Liberation, więc wiesz :).

 

Btw. ktoś chce się dowiedzieć sporo o uniwersum i fabule Killzone?

 

Zapraszam pod ten link.

 

Wybierzcie sobie czas itp. Mnóstwo do czytania.

Odnośnik do komentarza
Btw. ktoś chce się dowiedzieć sporo o uniwersum i fabule Killzone?

Mogę spytać jak wyglądało to w grze? Ile w samym KZ było tej wspaniałej fabuły i wiadomości o uniwersum?

Nie w samym KZ, tylko w KZ1 i KZ:L. Nie wiem dlaczego ludzie nie traktują KZ na PSP poważnie. :rolleyes:

 

Było trochę.

 

Halo np. ma przecież książki, a w grach nie jest aż tak wiele wyjaśnione.

 

Napisałbym coś więcej, kończy mi się przerwa obiadowa. Później coś napiszę.

Odnośnik do komentarza

Nad ta fabułą KZ to bym sie raczej tak nie zachwycał.Może na trailerach i teaserach sprawiało to jakieś wrazenie,ale grając w K1 czy KL nie miałem odczucia że biorę udział w czymś "wielkim i ważnym".Otoczka sobie a gameplay sobie.Pewnie zaraz Jacobss mnie zje, ;) ale grajac w takie Halo ,czy Resistance (szczególnie) bardziej byłem ciekawy co będzie dalej i jak to sie skończy

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Uwaga, fabuła killzone1!!!!

 

 

Buuum, złe Helghasty zaatakowały dobre ISA, templar dociera do generała

i zbiera drużyne; w miedzy czasie jeden facet okazuje się zdrajcą, generał nie żyje, parę misji i koniec.

 

 

Dało się w jednym zdaniu..

 

hmm, killzone miał miły split, ciekawe jak będzie z k2

Odnośnik do komentarza

Ty chyba nie rozumiesz co to jest streszczenie. W szkole cię tego nie uczyli prawda? ^_^

 

Każdą fabułę da się zmieścić w jednym zdaniu, ale tutaj chodziło o to, aby ją streścić w jednym zdaniu.

 

Fabuła całej sagi gwiezdnej wojen w jednym zdaniu:

 

Źli Sithowie zabiją zakon Jedi, Anakin przechodzi na ciemną stronę, Luke i Rebelia ich pokonują i nastaje pokój.

 

I co da się? Da. Tylko to nie jest streszczenie, a bełkot.

 

Dlatego moja odpowiedź na te twoje pseudo streszczenie fabuły KZ jest taka:

 

:lol2: :1pl: :rotfl::lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...