Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd można łyknąć w miarę taniego pre-ordera angielskiej wersji?

Z popularnego serwisu aukcyjnego :P.

Milego czekania, nie wiem po co komu spolszczenie.

Po to by wspomóc jakoś ludzi któży włożyli jakieś starania byśmy mogli podziwiać polską czcionke koło rozwalania łbów Helghastom (przypominam - jest nikła szansa na dubbing!).

 

Gra fabrycznie nowa, w pudełku. Okładka i instrukcja i gra w języku polskim !!

Wersja językowa gry Angielska < wyżej napisane, czyli w gruncie rzeczy Bóg wie jaka.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Jak widze, niektorzy na tym skorzystaja.

Ja tam będe wspierał naszych, w sumie leży mi jaką wersje będe mieć, ale nie pożałuje jak to będzie PL.

Polacy zrobili na mnie ogromne wrażenie że ogólnie pchają się na TAKI content jakim jest PS3 (vide Wiedźmin, spolszczenia tytułów konsolowych itp), chce by ta strona rynku u nas dalej się rozwijała ! :).

Odnośnik do komentarza

Gra jest tlumaczona Przez Sony, wyjdzie w tym samym terminie w Polsce jak i w reszcie EU, Czyli bedzie 1 wersja gry z wszystkimi jezykami. Wiec wnioskuje ze kazda Europejska wersja Pal bedzie posiadala do wybortu jezyko Polski. (tak samo jak np Dead Space) Wydawca jest Sony, w polsce tez, a nie zadna Cenega czy cos innego. Wiec na 99% bedzie jedna wersja na cala eu

Odnośnik do komentarza

 

Animacja przy otwieraniu drzwi mistrzowska...wogole w temacie animacji GG wyznacza nowy standard...

Animacja biegania, kroczenia, chowania sie za winkiel etc., to ta sama polka co Call of Duty 4. I nie wmowicie mi ze jest inaczej (ba IMO jest lepsza niz w Kz2). Jedynie "death animations" to nowa jakosc, robi piorunujacace wrazenie. I jeszcze jedno- ta animacja NIE jest reaslistyczna, rzeczywista, bo tak naprawde czlowiek po postrzale pada jak kafka (bez animacji). Wyglada to troche jak scena umierania w jakims amatorskim przedstawienia, ale o to tutaj chodzi. Peace! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie słyszałeś o konwulsjach pośmiertnych? A może widziałeś jak kogoś zastrzelili? Śmierć bardzo rzadko następuje idealnie w momencie trafienia.

 

 

Zabij kurę, gęś, krowę, świnię a przekonasz się o czym mówię. Np. świnia, niezależnie od tego, czy wetkniesz jej nóż w gardło, czy też zmiażdżysz czaszkę młotem, zawsze będzie się wierzgać nawet z pół minuty.

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem jak człowiek pada po postrzale :P Co do ocen to fakt,GTA4 nie moge przejść od dnia premiery,BiA Hell's Highway skończyłem w 3 dni,kwestia bardzo umowna,ale fakt jest taki że producenci wywierają chyba coraz większy wpływ na recenzentów.Nie wiem czy ich szantażują(dajcie dobrą ocene bo dostaniecie ostatni gre do recki?).Do halo wars się nie wypowiadam,bo to żenada i zrobione w odwecie.Animacja umierania jest prze kozacka i czuje ze bede sie czaił by odsyłac Halgastów na tamten świat pod różnymi kątami,by sprawdzić reakcje na kule :D

Odnośnik do komentarza

W nowym neo+ ,które dziś trafiło do sklepów jest krótki artykuł z wizyty redakcji w firmie zajmującej się spolszczeniem K2.Przeczytałem to w Empiku i o to najciekawsze informacje

-będzie pełny polski dubbing plus teksty

-tłumaczeniem zajmuje się profesjonalna firma ,która ma na swoim koncie dubbing dla paru filmów animowanych

-brak mega gwiazd w polskiej edycji,osoby podkładające głos mają już na swoim koncie kilka podobnych przedsięwzięć

-nie zaprzeczono ani nie potwierdzono,że na płycie będą też inne ścieżki dźwiękowe

-redakcja uczestniczyła w 1,5h sesji nagraniowej i jest bardzo zadowolona z efektów

-SONY POSTANOWIŁO,ŻE POLSKA WERSJA JĘZYKOWA BĘDZIE POZBAWIONA WULGARYZMÓW(jedynie będzie giń ścierwo itp, o kur@# itp możemy zapomnieć)!!!!!!!!

 

 

no to trzymamy kciuki by na płytce była wersja angielska.......;(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
W nowym neo+ ,które dziś trafiło do sklepów jest krótki artykuł z wizyty redakcji w firmie zajmującej się spolszczeniem K2.Przeczytałem to w Empiku i o to najciekawsze informacje

-będzie pełny polski dubbing plus teksty

-tłumaczeniem zajmuje się profesjonalna firma ,która ma na swoim koncie dubbing dla paru filmów animowanych

-brak mega gwiazd w polskiej edycji,osoby podkładające głos mają już na swoim koncie kilka podobnych przedsięwzięć

-nie zaprzeczono ani nie potwierdzono,że na płycie będą też inne ścieżki dźwiękowe

-redakcja uczestniczyła w 1,5h sesji nagraniowej i jest bardzo zadowolona z efektów

-SONY POSTANOWIŁO,ŻE POLSKA WERSJA JĘZYKOWA BĘDZIE POZBAWIONA WULGARYZMÓW!!!!!!!!

 

 

no to trzymamy kciuki by na płytce była wersja angielska.......;(

No to w takim razie Anglik.

 

Nie ma to ja siarczyste FUCK w momencie w ktorym powinno wystapic. A nie jakies polskie "kurde"

Odnośnik do komentarza

Ej przeicez to jest jakas parodia...To jest wlasciwie ingerowanie w scenariusz w pewnym sensie...jezeli jest fuck to ma byc (pipi).. a nie kurcze bo inaczej to jest praktycznie psucie zamyslu tworcow...fajnie ze tlumacza i wogole ale w takiej sytuacji PL wersje zakupie tylko wtedy jesli bedzie mozliwosc grania z oryginalnym dzwiekiem i napisami..

Odnośnik do komentarza

No to patrze niemila niespodzianka :/ Chcialem brac preorder na polska wersje (jak jakis sie pojawi w sklepie, bo z allegro preorderow brac nie chce), ale jesli sprawa innych sciezek dzwiekowych nie jest pewna to bede musial sobie odpuscic. Tak wogole to chamstwem jest fakt, ze nie moga nam powiedziec czy beda alternatywne sciezki dzwiekowe. Mam nadzieje, ze zostanie to powiedziane przed premiera gry.

Tak wogole to ponawiam pytanie: Czy w becie mozna bylo pisac do innych graczy, komunikowac sie za pomoca klawy (jak np w MGO), czy tez headsety only?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...