Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam dyskusję o polskich fuckach tudzież ich braku i wiem jedno. Uważam, że każdy polski Gracz w tym kraju powinien kupić polskie wydanie Killzone 2. Choćby po to, aby wynikiem sprzedaży podziekować SCEP za wysiłek włożony w polonizację gry. A komu nie będzie ona odpowiadać, zawsze może grać po angielsku - bo że taka opcja będzie nie ulega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Nie rozumiem tych narzekań. Przecież możecie sobie ustawić polskie napisy i angielski dubbing. Oczywiście wolałbym, aby w niedzielny poranek z głośników oprócz wybuchów i wystrzałów dobiegały wszelkie ku#*y itp. ;), ale cieszmy sie tym co mamy.

 

 

 

 

 

 

 

I'm only want to know KILLZONE2 will have to Collector's Edition? I just NEED one. Thank you

 

 

Damn, first question and I am going to have to 'No comment' you on that one. Not talking CE yet, sorry.

 

 

LOL

Mamy styczeń, myślałem, że nie ma szans na wersje kolekcjonerską, a tu proszę bardzo.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Otóż to. Nie rozumiem tych narzekań. Przecież możecie sobie ustawić polskie napisy i angielski dubbing. Oczywiście wolałbym, aby w niedzielny poranek z głośników oprócz wybuchów i wystrzałów dobiegały wszelkie ku#*y itp. ;), ale cieszmy sie tym co mamy.

 

No to tak jak mowilem jesli bedzie taka opcja to ja napewno kupie PL wersje :). A z drogim Jacobssem się nie zgadzam bo ja lubie w gry wczuwac się poprostu na maxa:) Ja nie wymagam od gry ktora np dzieje sie w przyszlosci( czy filmu) Bog wie czego a raczej tego zebym poczul ze taki swiat w jakims tam sposob moze istniec...Dajmy na przyklad ksiazke "Nowy wspanialy swiat" z jednej strony jak ona jest daleka od realizmu a z drugiej czytając ją masz wrazenie ze to wszystko jest niezwkle prawdziwe..Wiem ze troche namieszalem ale moze zrozumiesz o co mi chodzi:D

 

P.S. Wyobrazasz sobie Wiedzmina bez (pipi)?? W grze na PC byly przeklenstwa tak samo jak w ksiazkach i smiem twierdzic ze to byl niezwykly plus..dlaczego?? Bo czulem ze bohater to postać z krwi i kości a dialogi doprowadzały wogóle do łez( przy najmniej te ktore obadalem u kumpla:D )

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Mi tam brak niecenzuralnych wrzutów nie będzie przeszkadzał w odbiorze gry, ani nie spowoduje mniejszego wczucia. Może dlatego że w realu nie brałem udziału w takim konflikcie jak w K2 i dlatego jeszcze się nie przyzwyczaiłem że na polu walki żołnieże rzucają fuckami ;)

No ale pewnie skoro w Hoolywoodzkim filmie zołnież zanim strzeli headshota musi rzucić jakiś fajny tekst z Fuckiem, nawiązując od razu do czyjejś matki i czyją siostrę włąsnie przeleciał to pewnie tak tez jest na prawdziwej wojnie ;)

Odnośnik do komentarza

http://item.slide.com/r/1/36/i/xI-m0cu86j9...Th1IszyV6EI3c8/

 

:neko: :nosze:

 

1-czyżby w grze miała być miejscówka bardzo podobna do tej z trailera z 2005?!

2-jak wygląda ta woda z prawej....

 

reszta skanów-http://allgamesbeta.wordpress.com/2009/01/...clusive-review/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Woda wyglada bardzo, ale to bardzo dobrze szkoda tylko, ze to jest jej jedyny plus. Jak mozna bylo latwo zauwazyc na niektorych filmikach z preview coda reakcje czasteczkowe wody nie byly zbyt piekne powiedzialbym nawet, ze byly tak jakby z poprzedniej generacji. Mam nadzieje, ze cos z tym jeszcze Panowie z Guerilla zrobili choc szczerze w to watpie.

Calosciowo natomiast gra wyglada mega kozacko i juz nie moge sie doczekac premiery :D

Odnośnik do komentarza

pytanie o interakcje z wodą padło na forum playstation(sam nawet zadałem).Seb napisał,że w woda reaguje na kule,a idąc w niej zostawiamy za sobą "kółka" jednak większej interakcji z wodą (np możliwość tworzenia fal na niej jak w Res2) nie będzie czyli wygląd wody fenomenalny ale jej zachowanie już jak w poprzedniej generacji :).Pytany czemu tak zrobili odpowiedział,że woda nie jest integralną częścią gameplaya i będziemy w niej chodzić raptem kilka chwil na całą rozgrywkę więc team uznał ,że nie warto się bawić

 

btw-z neogafu-grafika w review code trochę ładniejsza niż w preview code-niektóre miejscówki mają nową kolorystykę i więcej detali.Różnica w grafice w multiplayerze między betą a review code podobno znaczna-każdy kto miał styczność z betką podobno w 5 sekund od uruchomienia zauważy jak się wszystko polepszyło.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jestem za wersją PL pod jednym warunkiem. Żadnych polskich pseudo gwiazdeczek podkładających głosy. Żadnego Pazury, żadnych Mroczków i żadnej Cichopek. Chciałbym, żeby głosy podkładali ludzie wzięci z teatru, nieznani, którzy naprawdę potrafią zagrać swoje role, a nie czytać tylko z kartki. Bo jeśli tłumaczenie ma wyglądać tak jak w przypadku gier pecetowych (liczą się tylko nazwiska, a nie talent) to ja podziękuję i kupię anglika.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza
pytanie o interakcje z wodą padło na forum playstation(sam nawet zadałem).Seb napisał,że w woda reaguje na kule,a idąc w niej zostawiamy za sobą "kółka" jednak większej interakcji z wodą (np możliwość tworzenia fal na niej jak w Res2) nie będzie czyli wygląd wody fenomenalny ale jej zachowanie już jak w poprzedniej generacji :).Pytany czemu tak zrobili odpowiedział,że woda nie jest integralną częścią gameplaya i będziemy w niej chodzić raptem kilka chwil na całą rozgrywkę więc team uznał ,że nie warto się bawić

 

To nicht gut, ze tak powiem. Zawzse lubilem sie podniecac zaje**sta woda w grach. Nawet nie macie pojecia ile frajdy dala mi piekna woda w Girsach 2... ahhh. No coz w takim razie pozostalo mi sie cieszyc z faktu, ze przynajmniej sam jej wyglad jest zarabisty, a interakcje jakos sie przeboli :D

Ps: Moze w KZ3 bedzie juz lepsza interakcja z woda. Jak myslicie? :P

Odnośnik do komentarza

jeśli serio na 10h gry w wodzie będziemy powiedzmy,że 10min lub mniej to do mnie to nie ma znaczenia :P Co innego np woda w takim Resistance2-tam duże części etapów rozgrywają się w wodzie więc zrobili ją bardzo interaktywną

 

Więc jeśli dalej woda nie będzie częścią gameplayu to wg mnie nawet w K4 nie będą się nią zajmować

Odnośnik do komentarza
Jeszcze wracajac do jezyka to wsumie jest prosta sprawa...za pierwszym razem mozna przejsc sobie gre z oryginalnymi glosami i PL napisami a za drugim z dubbingiem..i ot co problem z glowy:D

Sądze identycznie, ale przez jakis czas balem sie ze bede musial wybierac miedzy polska a angielską bo chcialbym usłyszeć nareszcie dobry polski dubbing na konsoli ;]

Odnośnik do komentarza

Grałem chwile w studiu...przy sporym audytorium ;). Z rzeczy ktore powalily, to animacja (o ktorej juz wspomnialem). Oswietlenie tez robi wrazenie, realizacja cutscenek...itd...widac ze zrobili wszystko zeby zblizyc sie do pamietnego trailera i wyszlo w niektorych mometach lepiej ;). Niestety do jakosci textur nadal mozna sie przyczepic...zreszta sami sie niedlugo przekonacie...

 

A poza tym poczekajcie na recenzje ;)...nie chce nikomu zabierac chleba...

Odnośnik do komentarza
wiec moge spac spokojnie bo mi sie nawet w becie tekstury podobaly :D

 

Bo w becie nie ma słabych tekstur, po prostu nie wszystkie są potraktowane efektami jak np praktycznie wszystkie tekstury w uncharted :)

 

Ja pograłem trochę w betkę u Jakima i serio w tej grze te "słabe" tekstury są i tak na poziomie większości tekstur w takim CoD4/WW i innych flagowych fps :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Do tych słabszych tekstur które bedą napewno w grze (grałem już w ukończona wersje) napewno przyczepią sie fanboje xboxa ale tekstury sa sprytnie pochowane.

Jednak o całość nie musicie sie martwić bo w wielu momentach to co dzieje sie na ekranie wypada

lepiej niż na słynnym trailerze z E3`05.

Jak to zostało już wiele razy napisane Grafika i oczywiście ANIMACJA wyznacza nowy jakość wśród gier.

Grałem krótko ale muzyka i całe udżwiekowienie też daja rade 8)

 

A tak jak napisał kolega nie bede wiecej sie rozpisywał i odbierał chleba kolegą z PSX ^_^

Poczekajcie na recenzje ale przede wszystkim na końcówke lutego :P

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...