Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

http://i41.tinypic.com/348g2ah.gif

 

Cieszy mnie, że w grach oświetlenie, zaczyna przypominać oświetlenie.

 

Jeszcze apropo kolekcjonerki - chciałem tylko przypomnieć, że jedynka miała taką edycję:

 

http://i22.photobucket.com/albums/b338/dar.../DSC00251-1.jpg

 

Sam mam taką w domu, kupioną kiedyś z Ebaya. (zdjęcie nie jest moje, wziąłem je z Neogafa).

Odnośnik do komentarza

Ja nie ukrywam troszkę szkoda że nie będzie wersji kolekcjonerskiej - najbardziej chciałbym wersje w steelbooku - ogólnie bardzo rajcują mnie pudełeczka, książeczki i okładeczki a najbardziej steelbooki - w taki sposób powinna być wydawana każda gra - niektóre gry kupowałem nawet specjalnie z myślą o steelbooku lub jak niedawno z resident evil 4 - sprzedałem wersję zwykłą aby zdobyć limitowaną w stalowym pudle (niektóre gry jest dostać naprawdę ciężko lub są okrutnie drogie więc sobie odpuściłem). Dlatego dziwię się że taka pozycja jak Killzone 2 nie będzie posiadała edycji kolekcjonerskiej a np. taki Turok czy clive barkerâs jericho je mają.

Killzone na ps2 posiadał wersję limitowaną w steelbooku - niestety nie posiadam.

Gdyby ktoś z forumowiczów nie był wtajemniczony czym jest steelbook - tu jest stronka:

http://steelbook.com/

edit:

Jacobss mnie wyprzedził z info na temat limitki killzone 1.

Edytowane przez gatling
Odnośnik do komentarza
Czy ktoś może sie doczytać czemu OPM dał 9/10 K2? Czego zabrakło?

Dla mnie było by kozacko jak w limitce zamiast figurki dali by replikę jakiegoś karabinu, wielkości np. pudełka gry ^_^

W minusach napisali:

-Loading times(Campaign is 8 hours long but 45 min of the campaign is loading times)

-Huge difficulty spike in the end(Get's really hard)

 

W Killzone Liberation gra byla w miare latwa, ale ostatni boss byl troche trudny ? :D

Niestety nierowny poziom trudnosci w niektorych grach jest troche denerwujacy i czasami potrafi popsuc zabawe. :)

 

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Czy ktoś może sie doczytać czemu OPM dał 9/10 K2? Czego zabrakło?

OPM UK :) - US dał 10/10.

 

 

Co do recenzji, miło by było jakbyś dał skany, to może ktoś Ci powie.

 

Ja nie czytam recenzji i Ci nie pomogę. Dlaczego nie czytam recenzji? Bo zawsze mają jakieś spojlery. Jak ktoś chce sobie psuć zabawę, to polecam :).

 

Edit: Saptis, jak takie dali minusy, to się tylko ośmieszyli.

 

A z tymi loadingami nie może być prawda, bo wszyscy na Neogafie mówili, że loadingi między levelami trwają ledwo kilka do kilkunastu sekund.

 

Nie wiem w jaką grę oni grali, bardziej wierzę ludziom z Neogafu, niż redaktorom w gazecie...

 

A z tym poziomem trudności, to w ogóle. Wiecie na co mi to wygląda? Na doszukiwanie się minusów na siłę. Ja chce konkretne minusy, a nie jakieś banialuki. Co ci redaktorzy odstawiają?

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy. :)

 

Co do loadingow to ciekawe o co chodzi bo z tego co mowil tworca gry to ma ich nie byc pomimo tego, ze gra nie bedzie w ogole instalowana na HDD. :)

Jesli chodzi o poziom trudnosci to nawet gdyby pojawil sie jakis skok np. przy bossie i jesli ludzie beda narzekac to moga wypuscic jakiegos patcha i tyle. :)

 

Szczerze mowiac troche jestem zaskoczony, ze gra zostala oceniona w OPM UK na 9/10 - przeciez to gazeta playstation i myslalem, ze beda wychwalac gre Sony, a tu mila niespodzianka - widocznie bylo bardziej sprawiedliwi niz by sie to moglo wydawac. :D

 

Na przyklad takie MGS4 i GTA IV w OPM US i UK dostaly 10. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Skoro czekam prawie 4 lata na kontynuacje mojej ukochanej serii i skoro to ma być największy killer na PS3(na pewno jeden z największych) i skoro mogą na tym dodatkowo zarobić to liczyłem ze będzie limitka.Dla mnie nigdy limitki nie były wazne,nigdy z żadną grą nie byłem aż tak zżyty by wydac sporo więcej,aż do K2

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem w stosowniejszym źródle co było minusami:

 

Brak CO-OP (WFT? Dlaczego ma być minus za feature, które gra nie musi mieć? To tak jakby obniżyć ocenę np. Oblivona za to, że nie ma strzelania zza rogu.

Długość (no tutaj nie mogę polemizować, bo nie grałem :) )

O poziomie trudności nie skomentuję, bo większej bzdury od dawna nie słyszałem.

 

Co było w plusach:

 

Best FPS ever!

Odnośnik do komentarza

Nie mozna sie czepiac o cos czego nie ma, w Bioshock nie ma nawet multiplayera - to dopiero minus. :D

 

Jesli chodzi o poziom trudnosci to moze jest niewywazony i w pozniejszym etapie gry drastycznie wzrasta. Gralem juz w niejedna gre, w ktorej w pewnych momentach bylo na prawde trudno - az do przesady, jakby o jeden poziom trudnosci wyzej. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ostatnia misja w Black na PS2, robiło sie maga hardcor i wszyscy z rakietnic do ciebie walili, lekkie przegięcie ale za to jaka satysfakcja z przejścia gry.

Poza tym w Gow(1) na forach tez wielu ludzi płakało ze ostatni boss jest nie do przejścia i efekcie dało sie go rozwalić tylko jak sie zaciął - rotfl

Edytowane przez szajbz
Odnośnik do komentarza

"thera a occasional bnef screen- freezing loading pauses and you can probably knock a good 45 minutes off the eight-hour running time if you ignore the horrible difficulty spike right at the end"

 

to nie chodzi o loadingi które zajmują 45 min a raczej o to że jeśli zignorowało by się tą ciężką końcówkę to wyszło by mniej o tyle z 8h

Odnośnik do komentarza
Sprawdziłem w stosowniejszym źródle co było minusami:

 

Brak CO-OP (WFT? Dlaczego ma być minus za feature, które gra nie musi mieć? To tak jakby obniżyć ocenę np. Oblivona za to, że nie ma strzelania zza rogu.

Długość (no tutaj nie mogę polemizować, bo nie grałem :) )

O poziomie trudności nie skomentuję, bo większej bzdury od dawna nie słyszałem.

 

Co było w plusach:

 

Best FPS ever!

 

Wiesz, przykład z Oblivionem jest troszkę wyolbrzymiony. W FPS-ach często dodaje się tryb co-op, zaś w RPG strzelanie zza rogu niekoniecznie xD. Może autorom recenzji było żal, że nie da się pograć we dwóch. Wiesz, można dać minusa za coś, czego nie ma. Chociażby wspomniany Oblivion można zjechać za brak dobrej fabuły.

 

Co nie zmienia faktu, że ten minus jest wyolbrzymiony, bo nikt nie powiedział, że FPS MUSI mieć co-op i basta.

 

Co do loadingów... Jacobss, starasz się być obiektywny i wyglądać na człowieka, który nie jest ani trochę fanbojem i nigdy nie prowokuje itp. Więc proszę Cię nie pisz, że wierzysz tym a nie tym gościom, bo bardziej wiarygodne jest jakieśtam forum niż jakaśtam gazeta. Prawdy nikt z nas nie zna, a zjeżdżanie gazety za minusa za coś, co nie wiadomo czy jest, czy tego nie ma to już lekki przejaw fanboizmu i wyidealizowania, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza

8) nice

 

 

 

Przeczytajcie sobie to...

 

Preview z IGN

 

However, what we can say is that PlayStation 3 owners are in for a treat come February, with Guerrilla's much-hyped shooter promising to blow all other PS3 FPSes out of the water. Here's why:

 

1. Eye-Popping Presentation

2. Blood-Pumping Gameplay

3. Tools of Destruction

4. Killer AI

5. Monster Multiplayer

 

http://ps3.ign.com/articles/944/944857p1.html

 

Czyżby 10/10 od IGN? ;)

Odnośnik do komentarza
"thera a occasional bnef screen- freezing loading pauses and you can probably knock a good 45 minutes off the eight-hour running time if you ignore the horrible difficulty spike right at the end"

 

to nie chodzi o loadingi które zajmują 45 min a raczej o to że jeśli zignorowało by się tą ciężką końcówkę to wyszło by mniej o tyle z 8h

Czyli krotko mowiac chodzi np. o bossa, z ktorym sie meczymy jakies 45 min, albo wyjatkowo trudna miejscowke. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

TOP 10 ULTIMY

 

1. Karta Pre-paid 60dni do World of Warcraft (PC)

2. Killzone 2 PL (PS3)

3. Karta Pre-paid 60dni do Warhammer Online: Age of Reckoning (PC)

4. Mieczyk Nazguli (Inne)

5. The Sims 2 Double Deluxe PL (PC)

6. Gripshift (PSP)

7. World of Warcraft: Battle Chest (PC)

8. World of Warcraft Wrath of The Lich King (PC)

9. Xbox 360 Arcade HDMI 5 gier (X360)

10. Resident Evil 5 (PS3)

 

 

KZ2 po kilku godzinach na drugim miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

Play-mag: I just finished writing my review of Killzone 2 for Play and I only wish I could paste the whole thing all over the internet for the world to read because… because… well, I can't tell you exactly why. I can say that Killzone 2… surprised me. And I can give you a few intriguing, totally out of context quotes from the review…

 

"Very, very dangerous…"

 

"We get a special, fuzzy feeling…"

 

"…just didn't feel quite right."

 

"…we kinda love them for it."

 

"So bad…"

 

"So exceptionally good…"

 

"…better than any other game we remember playing before."

 

"…we hated it."

 

http://blog.play-mag.co.uk/ps3/i-just-fini...d-its%E2%80%A6/

 

Takie małe podkręcenie ciśnienia ;)

Odnośnik do komentarza

BTW w pierwszej recce jakiegoś tam OPM co dało 5/5 przecież pisało,że walka z ostatnim bossem jest bardzo długa i ekscytująca i podobno jest trofeum za przejście jej poniżej 20 czy 30min(nie pamiętam dokładnie bo tylko rzuciłem okiem na skany).Błędy w tłumaczeniu już zrodziły ploty ,że gra ma długie loadingi-nie prawda,z zegarkiem w ręku plansze wgrywają się w ok 45-50 wg ludzi z neogaf-nie ma to jak złe tłumaczenie :P.

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...