Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekacie na oceny, a jak juz zostalo powiedziane w tym temacie: jednym z czynnikow jest niesmak spowodowany zbyt wysokimi ocenami niektorych nahypowanych gier (ktorych - ocencie juz sami). Moje zdanie jest takie: nastapila dewaluacja ocen. Wiele ocen 10/10 ktore zostaly powystawiane sa wg. mnie niesluszne, poniewaz 10/10 (wg. mnie) odpowiada grze przelomowej, niesamowitej, ktora na zawsze wpisze sie w karty branzy, o ktorej sie dlugo nie zapomni (Diablo, MGS, Final Fantasy VII) a nie poprostu bardzo bardzo bardzo bardzo dobrym grom. Halo 3? Nie gralem, ale watpie, zeby bylo warte 10/10. Killzone 2? Rowniez. Gears of War? No moze, bo tak naprawde dopiero w tej grze po raz pierwszy dopracowano zystem krycia sie za oslona.

Ale takie GTA IV w zadnym wypadku nie zasluguje na 10/10, w odroznieniu do GTA III, ktore bylo rewolucja.

Oczewiania, oczekiwania. Jak ktos oczekiwal niewiadomo czego, to sie zawiedzie - bo dostanie poprostu najbardziej dopakowany shooter jaki do tej pory powstal, jednak nadal porownywalny z tymi, ktore zdeklasowal. Ja oczekiwalem wypasnego FPSa, i sie go doczekalem. Czekalem na za(pipi)iste, skillowe multi (mowil to Butcher, Welna - ja im wierze) i je dostane (no, to akurat nie jest pewne, jesli beda lagi to sie srogo zawiode....)

Odnośnik do komentarza

JEST NA GT

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=259

 

O izon szybszy...

 

anyway... czy mi się zdaje czy GT od dłuższego czasu nie daje wysokich not za fabułę. I dając 8.1 lekko jestem rozczarowany... bo wygląda na to, że historia nie jest taka dobra... ALBO nie czytali tego co Zielarz napisał na neogo :) IMO to samo z H3 jak ktoś nie zna historii poprzedzającej to albo mu się ona nie spodoba, albo będzie ok. Ale jak się spojrzy na całokształt, to jasno i wyraźnie mówimy o geniuszu. Wydaje mi się, że KZ2 fabularnie może nie pozamiata ale da dobrą i mocną satysfakcję.

 

Gameplay 8.9... nosz korwa tu chyba lekko przesadzili... bo błogosławili multi, pisali ile to można wycisnąć z singla... być może gra nie jest taka n00b friendly stąd obniżyli. Bo pisali, że trzeba się umieć przestawić. Ale IMO dla mnie to nie minus.

 

Design 9.0... no ja bym spokojnie iebnął dyszkę...

 

No i grafa i muza... Po pierwsze to teraz mi się śmiać chce z wszystkich którzy dwa lata temu negowali genialne dialogi w Gears of War. Bo pewnie teraz tymi samymi what da fuck w KZ2 będą się masturbować. Voiceacting wygląda zaiebiście, muza pewnie tyż, no a o grafie nie trzeba pisać...

 

Ogólnie 9.2 to trochę mniej niż się spodziewałem... H3 dostało 9.8...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie... im więcej się karmię tą grą tym bliżej mi jej do H3... wprawdzie może w jedną stronę zawiedzie jak otwartość świata, ale nadrobi w drugą np. animacją...

No ale to tylko oceny... chociaż ogólnie zawiedziony jestem treścią przedstawioną w GT jak i samym głosem... co to za koleś... gdzie ten co zawsze?

Odnośnik do komentarza

placz za brak 10 troche mnie szmieszy - od zawsze wydawalo mi sie ze ta ocena zarezerwowana jest dla gier ktore sporo wnosza do gatunku - KZ2 jest pieknym, dynamicznym fppem i tylko fppem. To wszystko juz bylo....

Mnie osobiscie nurtuje jedna kwestia - czy przez cala gre bedziemy mieli(wizualnie) do czynienia tylko z jednym przeciwnikiem? (nie liczac bossow)

 

 

Odnośnik do komentarza

@ Szymek- Sprawdzili to podczas bety.

 

@ Ryo- nie. Rodzajów helghastów jest kilka. Od snajperów po ciężkozbrojnych. Wydaje mi się że zobaczymy przynajmniej tyle rodzajów przeciwników co było dostępnych klas w multi, plus sub bossowie i pojazdy mechaniczne o tej niewiadomej trzeciej stronie konfliktu nie wspominając.

Odnośnik do komentarza

Obejzalem recke na GT i zauwazylem kilka rzeczy

 

NIe chodzi mi o ocene ani inne (pipi)y tylko o rozgrywke

 

 

Wydaje mi sie, ze celownik nie "rozjezdza" sie tak bardzo jak mialo to miejsce w becie. Moim zdaniem to lepiej, poprostu seria z karabinu nie lata po suficie tylko jest bardziej skoncentrowana

Na LVL jakie mielismy dostepne w becie ,( chyba nie bede odkrywczy) jest podciagnieta grafika i to widac juz na pierwszy rzut oka,

 

O przebudowanym wygladzie profilu i statystyk juz bylo mowione, jest teraz bardziej czytelny,

 

Obejzalem jeszcze raz na 100% jest mniejszy rozrzut przy strzelaniu bez celownika. nie jest to auto aim ale poprostu kule leca bardziej skoncentrowane.

Fajnie , ludzie z wiekszym skillem beda mogli siepac bez przyblizania

 

 

Odnośnik do komentarza

Oceny sa jakie sa z tego powodu, ktory opisalem jakis czas temu. :)

Recenzenci juz sie przejechali na przehypeowanych grach i teraz podchodza z dystansem do oceniania i nie rzucaja dyszkami na prawo i lewo. :)

Nie twierdze, ze Killzone 2 ma miec 10 bo nie gralem i nie wiem, ale widac, ze na maxa sie jaraja gra zeby pozniej dac 9, albo 9.5. :)

W recenzjach MGS4 i GTA IV tez jarali sie na maxa, gry nie sa pozbawione minusow, a i tak dyszki i tak polecialy. :D

 

Dla mnie oceny jakie zbiera Killzone 2 sa bardzo dobre, za nieglugo bedzie mozna sie wypowiedziec o grze troche bardziej po tym jak zagramy w demo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Oceny sa jakie sa z tego powodu, ktory opisalem jakis czas temu. :)

Recenzenci juz sie przejechali na przehypeowanych grach i teraz podchodza z dystansem do oceniania i nie rzucaja dyszkami na prawo i lewo. :)

Nie twierdze, ze Killzone 2 ma miec 10 bo nie gralem i nie wiem, ale widac, ze na maxa sie jaraja gra zeby pozniej dac 9, albo 9.5. :)

W recenzjach MGS4 i GTA IV tez jarali sie na maxa, gry nie sa pozbawione minusow, a i tak dyszki i tak polecialy. :D

 

Dla mnie oceny jakie zbiera Killzone 2 sa bardzo dobre, za nieglugo bedzie mozna sie wypowiedziec o grze troche bardziej po tym jak zagramy w demo. :)

 

GTA czy MGS maja juz troche swoich czesci ;) KZ dopiero 2 na PS zas 3 jako gra z serii KZ

Odnośnik do komentarza
GTA czy MGS maja juz troche swoich czesci ;) KZ dopiero 2 na PS zas 3 jako gra z serii KZ

To w takim razie wszystkie Final Fantasy od VII (lub nawet IV) wlacznie powinny dostawac 10. :lol:

Nie wazne ile ma czesci gra tylko wazne jaka jest - to, ze poprzednie MGS czy GTA byly fajne nie znaczy koniecznie, ze nastepne tez beda. Dziala to tez w druga strone i to, ze Killzone 1 byl sredniakiem to nie znaczy ze druga czesc tez bedzie. :)

 

Gre ocenia sie indywidualnie, a nie calosciowo jako serie. :)

 

Ciekawe jaka bedzie reakcja osob siedzacych w temacie po zagraniu w demo lub pelna wersje. :)

Wiadomo, ze wiele osob widzialo juz cala mase screenow i filmikow i na niektorych sama gra juz nie bedzie robila takiego wrazenia jak filmiki ogladane po raz pierwszy. :)

Wiadomo, ze liczy sie sama gra, a nie tylko filmik, ale chodzi o zaskoczenie, ktore w niektorych momentach podczas gry moze byc mniejsze. :)

Chcac nie chcac czlowiek po jakims czasie sie przyzwyczaja i rzeczy, ktore poczatkowo byly zaskakujace po jakims czasie okazuja sie po prostu fajne lub normalne - tym bardziej jak sie oglada duzo filmikow z gry. :)

 

Do tego dochodzi wyobraznia i tak ktos moze napisac, ze tak albo inaczej to sobie wyobrazal, wiec jestem ciekawy jak to bedzie po premierze gry - pozytywne zaskoczenie, potwierdzenie przemyslen czy wielki zawod. :D

Zobaczymy jakie oceny beda wystawiali sami gracze, bedzie potwierdzenie ocen recenzentow lub zaprzeczenie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...