Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Soul:

 

I co do tego co napisał Jacobss, to potwierdzam po raz kolejny - ten wycinek z dema jest wyjątkowo mało reprezentatywny, bo gra zaczyna pokazywać większy pazur dopiero od drugiej misji. Pierwsza, to taki swoisty tutorial :).

 

I tyle w temacie :).

 

No ja mam nadzieję że tak będzie bo ta demowa misja szału nie robi.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

od początku mówili,że cover system to jedynie "bajer" singla.W multi go nie będzie :)

 

Mnie demo rozwaliło,pobawiłem dziś się nim 1,5h bawiąc się smaczkami itp.Do tego bawiłem się ustawieniami w tv by jak najlepiej oddawały oprawę :)

 

Narzekania co do grafy mnie śmieszą-przecież nawet te "średnie" demo ma najładniejszą grafę z wszystkich fps na rynku konsolowym ,a i tak niektórzy jeszcze narzekają.fakt faktem w demie próżno szukać momentów ,które świadczą o tym,że render został osiągnięty,a w niektórych momentach nawet przegoniony ale jak wszyscy zaznaczają z tym mamy zaczekać do momentu zagrania w dalsze etapy(filmik z menu gdy nie naciskamy nic na padzie już daje nam namiastkę).

 

Co mnie cieszy to skillowość rozgrywki.Ewidetnie widać,że by być w miarę kumaty w multi trzeba będzie spędzić przy nim kilkanaście h.Tutaj nowi (w tym np jak zacznę grać) będą dostawać niemiłosierne lanie od wszystkich(no chyba,że trafi się na mecz gdzie sami nowi :P).Po prostu ten tytuł nie prowadzi za rączkę.

 

btw. chyba pierwszy fps jaki sobie przypominam gdzie celowanie bez zoom jest w miarę sensowne tzn. w niektórych grach bez zoomu praktycznie ma szans się kogoś trafić ,a tutaj już na podstawie demka widać,że tak nie będzie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Aha zwróccie uwagę że dziury po serii z karabinu są w 3d i nie znikają jak się obrócimy w drugą stronę.

Ja wlasnie sprawdzalem dokladnie i jakos tego 3D nie widac, strzelalem i ogladalem i dziury sa jak w innych grach - niestety. :)

Moze i z przodu wygladaja na wklesle, ale tylko tak wygladaja, ja tam glebi nie widzialem. :)

 

Nie wiem o co tyle krzyku z rozlozeniem przyciskow - przeceiz kazda gra nie bedzie miala takiego samego tylko po to zeby gracze nie marudzili.

Nie pasuje to sie przyzwyczajcie i tyle. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ficus - COD4 i piec na PC nie wygladaja gorzej niz killzone nie wspominajac o dwoch crysisach

 

co do reszty ludzi jadych po noobowskim COD - zycze sobie zeby multi w KZ byl tak dobry i DOPRACOWANY jak w COD4 - tzn wywazenie broni, brak glitchy, respawny, mapy i stabilnosc gry przez siec

Odnośnik do komentarza

Epl, a czego ty oczekiwales? PS3 ma ograniczona moc w odroznieniu do PC, ktore caly czas sie rozwijaja. Niesamowite jest to, ze KZ2 dorownuje grafikom z PCtow bedac od nich slabsze, nareszcie developerzy sie wykazali.

EDIT: Zeratul, nie podoba ci sie to, ze niektorzy mowia ze Halo to laserki blasterki. Szczerze mowiac to sam rowniez odnioslem takie wrazenie, ale nie przeszkadza mi to. Szczerze mowiac chetnie bym zagral w taka gre, bo na PC i PS3 jest ich jak na lekarstwo (Resistance to jednak nie to).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Ficus - COD4 i piec na PC nie wygladaja gorzej niz killzone nie wspominajac o dwoch crysisach

 

co do reszty ludzi jadych po noobowskim COD - zycze sobie zeby multi w KZ byl tak dobry i DOPRACOWANY jak w COD4 - tzn wywazenie broni, brak glitchy, respawny, mapy i stabilnosc gry przez siec

 

najmocniej przepraszam,już poprawiam mój post.Chodziło mi ,że nawet po "średnie" demko ma najładniejszą grafę z wszystkich fps na KONSOLE :).Na serio uważam,że trzeba być mega zaślepiony by uważać,że jest jakiś fps na konsole ładniejszy od demka :)

 

btw dziury po kulach na 100% są 3d dziś się nimi 20min przyglądałem :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
IMO są wklęsłe, sprawdzałem na 4 typach ścian.

 

Chyba jednak jest 3d jeżeli chodzi i dziury.

Sprawdzilem po raz kolejny i dziury nie sa 3D tylko plaskie. :)

Wystarczy strzelic w jakas betonowa sciane na rogu nastepnie podejsc i spojrzec z boku i widac ze dziura jest plaska, nie ma glebi. :D

Sprawdzalem tez "dziury" po kulach na metalowych powierzchniach i tez sa plaskie. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

ja jestem zachwycony Helgastami,prawa ,że czasem są tępi jak chu.j ale są mega ruchliwi,próbują flankować,atakują z rożnych pozycji.Ma się czasem przynajmniej wrażenie ,że gra się z myślącymi przeciwnikami(choć powtarzam czasem sa tępi jak nie wiem).

 

W innych fps jak się koleś chowa za murkiem to ma się pewność,że za kilka sekund jego głowa wychyli się zza murka w tym samym miejscu co przed chwilą i już się ma przygotowany celowniczek na serię....a w K2....Helgast zaatakuje z drugiej strony,gdzieś sobie pobiegnie...super :)

Odnośnik do komentarza
(nie pamiętam jak sie nazywa)

Zapewne normal mapping zastosowali.

Ale psujecie temat. Gra wygląda fajnie i to się liczy, a czy zastosowali bump, normal czy mapp mapping mappingiem podparty to ch*j temu w d*pe i kamieni kupe oraz taczka gruzu co by nie było luzu.

Ludzie, gra wygląda obłędnie, a jakie triki zastosowali developerzy, byśmy teraz przemycali głodne kawałki o sprawach, na które nie mamy wpływu to rzecz drugorzędna.

Chwalmy GG za to jak ładnie oddała nam świat helghastów i jak wiele do zaoferowania będzie miała wersja retailowa. Przestańcie też pieprzyć non stop o grafice, a skupmy się raczej na istocie każdej gry - jej grywalności :P

Odnośnik do komentarza

POL_SouL - ja nie narzekam ani nie mam nic do zarzucenia Killzone 2, ale wiem, ze developer sie chwalil dziurami w scianach w 3D, j ich nie widze, wiec pisze.

Nawet nie mozna nic napisac bo juz uznaja cie za hatera. :D

Zreszta jak ktos za bardzo cie cieszy to tez ci napisza, ze niewiadomo czym sie jara - ehhhh...... :D

 

Nie piszmy juz o niczym bo zepsujemy temat - jasne. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mały trik który właśnie odkryłem:

W ostatnich momentach animacji przeładowywania można walnąć mela a broń i tak będzie naładowana. Pierwszy strzał można oddać można po tym samym czasie(a nawet wydaje mi się że szybciej). Zawsze to lepiej wykorzystany czas na przeładowanie i przydatny trik do MP.

 

Edit: Przy podstawowej broni mela walimy zaraz po włożeniu magazynku i omijamy animacje "przesuwania suwaczka", a przy broni helghastów trzeba wyczuć:P

 

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza
ja jestem zachwycony Helgastami,prawa ,że czasem są tępi jak chu.j ale są mega ruchliwi,próbują flankować,atakują z rożnych pozycji.Ma się czasem przynajmniej wrażenie ,że gra się z myślącymi przeciwnikami(choć powtarzam czasem sa tępi jak nie wiem).

 

W innych fps jak się koleś chowa za murkiem to ma się pewność,że za kilka sekund jego głowa wychyli się zza murka w tym samym miejscu co przed chwilą i już się ma przygotowany celowniczek na serię....a w K2....Helgast zaatakuje z drugiej strony,gdzieś sobie pobiegnie...super :)

 

W GoW'ach tez wychylaja sie z roznych stron =] no ale to ze biegaja jak kruliczki po amfie to prawda =]

 

Gra wyglada naprawde bardzo fajnie i wgniata ^^

Helgasci wygladaja oszalamiajaco i bardzo mi sie podobaja ich lyse glowy po strzale w kask =D

 

Proponuje wam odpalenie demek w roznych jezykach =D ruski naprawde jest zabawny =P

 

 

Odnośnik do komentarza
- Animacja jest płynna, ale jednak jest to te 20-30 klatek, a nie 60 jak w COD4

 

20 klatek na sekundę ? gdzie ? chyba żę ci chodzi o te chwilowe freezy przy loadingu ?

wiesz jak chodzi gra z 20 klatkami ? Przecież przy takiej ilości jest to już na prawdę porządnie zauważalne, a akurat demko trzyma stałe 30fps nie wiem jak w pełnej bo nie grałem ale podpierając się recenzjami wychodzi ze może z 2-3 razy max spada poniżej..

Odnośnik do komentarza
Mały trik który właśnie odkryłem:

W ostatnich momentach animacji przeładowywania można walnąć mela a broń i tak będzie naładowana. Pierwszy strzał można oddać można po tym samym czasie(a nawet wydaje mi się że szybciej). Zawsze to lepiej wykorzystany czas na przeładowanie i przydatny trik do MP.

Zupełnie jak w Halo :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...