Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego czasu USA? Tam i tak premiera 27 :P

 

Europejska premiera gry zostala ustalona na 25 lutego. Niestety, brytyjscy dystrybutorzy podpieli sie pod amerykanska date premiery, i dopiero w piatek bedzie mozna nabyc gre. Kompletnie tego nie rouzumiem... Jakim cudem w Polsce, mozna znalezc gre na polkach sklepowych przed premiera? Przeciez to grozi duzymi karami finansowymi... chyba :)

Odnośnik do komentarza

To ja na szybkensa się wypowiem.

 

Grę miałem już od godziny 16 dnia poprzedniego. Zacząłem pierwszą misje , którą wszyscy dobrze znaja, doszedłem do samego końca i... misja skonczyc się nie chciała. Czemu?

 

Garza gdzieś mi się zapodział i gra po prostu nie potrafiła ruszyc dalej. Zacząłem od ostatnigo checkpointu i było wszystko okej ale strachu lekko się najadłem.

 

Druga misja, nota bene znana wszystkim również jest troszkę mocniejsza pod względem klimatu i grafiki. W sumie trzeba powiedzieć że grafika cały czas sprawia wrażenie niesamowitej naturlności środwiska. Czy to fizyka, czy tez kwestia techniczna- grafka oddaje 100% klimat brudnej, naturalnej wojny między dwoma frakcjami. Tekstury - raz są dobre, raz są naprawdę wypaśne a czasami sprawiają wrażenie niedopracowanych. Standard jednym słowem i ogółem patrząc naprawde jest to pierwsza liga na ps3.

 

O animacji nie będę pisał bo każdy dobrze wie jak to wszystko wygląda. Jest to pierwsza klasa i nikt nie śmie tego zaprzeczyć. Czy to obrywanie kul, czy przeskakiwanie przez płot czy tez zwykły bieg i chowanie się za przeszkodami. Pierwsza klasa i koniec kropka.

 

Multi pominę z oczywistych powodów. Boty na normalu zachowują się jak uposledzone dzieci bez kciuków.

 

Narazie tyle.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Grę udało mi się dostać wczoraj :D , niestety nie miałem za dużo czasu żeby pograć, więc doszedłem jedynie trochę dalej niż moment, w którym kończyło się demko.

 

Po pierwsze: Klimat w grze jest przez duże "K" - od pierwszego filmiku, przez pierwsze samodzielne kroki, po zacięte wymiany ognia w okopach na planecie, klimat dobrego filmu S-F (nie przesadzonego!) wylewa się z ekranu! :D

 

Po drugie: Odpaliłem grę od razu na najtrudniejszym poziomie trudności dostepnym i względem dema (ktore bylo na normalu) rożnica w AI przeciwnika jest kolosalna! Helghasci naprawde kombinują jak by tu Cię dopaść.

 

Jak już było tu wspominane - czasem ma się wrażenie że gra się przeciwko ludziom w jakimś trybie multi :) Osobiście bardzo polecam grać od razu na tym pozimie trudności - feeling z gry jest imo dużo lepszy :)

 

Co do kwestii technicznych zostało napisano już dośc - od siebie powiem, że dźwięk 5.1 w dts dorównuje jakością i sugestywnością genialnej grafice :D

 

 

Ehhh dlaczego muszę siedzieć w pracy.... :(

Odnośnik do komentarza

Byłem w Media ale filmy jeszcze nie doszły, a bez filmu gry nie sprzedadzą :( Zarezerwowałem na nazwisko, i (pipi) wie kiedy dojdą, zadzwonię koło 13 i może już będą(ale zawód jest, gość gadał wczoraj, że będą z rana). Zainteresowanie jest BARDZO duże! Ludzie już przed sklepem czekali z rana :) Pierwsza była klientka, która chciała wziąć sztukę dla siebie i dla swojego chłopaka :) Przewiduje dla tej gry na luzie z 4-5 mln sprzedanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...