Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naboje przechodzą przez blachy, drewno lub coś w tym stylu?

Jest tak jak w singlu: drewno rozwalisz, metal powstrzymuje.

 

btw:

Widzę że w zalewie spamu i toczenia piany wszyscy mają w d**pie samą grę...

Ciekawe doprawdy... <_<

 

I przestańcie już pieprzyć o poprawieniu kontroli przez GG.

Jak macie sprawne auto, to jedziecie do warsztatu? To nie każcie innym tego robić...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Ktos mi podpowie jak przejsc to (pipi)e dzialko pod mostem? Wybilem tam juz kilkaset helghastow ale oni sie chyba rodza na kamieniach, mi juz zostaje rewolwer bo wszystka inna amunicje zuzylem. Przebiec nie daje rady bo kolesie po prostu nie chybiaja, nie mowiac o (pipi)ym dzialku...

 

 

Multi swietne.Wczoraj gralem na Polsce i troche podreperowalem statystyki Helghastom ;) (bylem w ISA). Coz, czas nie pozwala pracowac nad skillem ale gra ekstraklasa. Kto narzeka ten kiep. Szkoda ze tak malo rodakow ma headsety, tylko jakis Hiszpan i Turek co zabladzili cos tam miedzili...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Szkoda ze tak malo rodakow ma headsety, tylko jakis Hiszpan i Turek co zabladzili cos tam miedzili...

Wcale nie, wczoraj grałem (głównie przez Quick Join), wielu Polaków się odzywało. Głównie "k*rwa znowu mnie zabili" "co to ma k*rwa być", ale i tak było fajnie. Swoją drogą, zarówno tutaj, jak i na grach Xboksowych (tam prawie każdy ma headset), Polacy najwięcej narzekają :D

Odnośnik do komentarza
Czy naboje przechodzą przez blachy, drewno lub coś w tym stylu?

Jest tak jak w singlu: drewno rozwalisz, metal powstrzymuje.

 

btw:

Widzę że w zalewie spamu i toczenia piany wszyscy mają w d**pie samą grę...

Ciekawe doprawdy... <_<

 

I przestańcie już pieprzyć o poprawieniu kontroli przez GG.

Jak macie sprawne auto, to jedziecie do warsztatu? To nie każcie innym tego robić...

 

Sama gra - prosze bardzo...graficznie rewelacja - efekty i animacje wala po czach.

 

Designersko - tak se...w sumie nie dzieje sie nic ponad strzelanie i strzelanie i strzelanie...bardzo malo urozmaicen jak narazie - a jestem w 5tym etapie...( mowie to o czyms wiecej niz wejscu do pomieszczenia i wycieciu w pien wszystkich przeciwnikow i brnieciu dalej...bo ten schemat powtarza sie sumie od poczatku gry)

 

Fabularnie - narazie mega kiepsko...a wielka szkoda bo wszyscy wiedza ze uniwersum ma potencjal...

 

Dobrze ze multi ratuje sytuacje... :) bo miodzik sie z niego wylewa - co prawda nie miodzik na miare COD4 (bo multi w killzone jest w duzej czesci zrzynka wlasnie z COD wiec nie ma juz tego szoku nowosci ktory byl czy 4ce)

Odnośnik do komentarza
Sama gra - prosze bardzo...graficznie rewelacja - efekty i animacje wala po czach.

 

Designersko - tak se...w sumie nie dzieje sie nic ponad strzelanie i strzelanie i strzelanie...bardzo malo urozmaicen jak narazie - a jestem w 5tym etapie...( mowie to o czyms wiecej niz wejscu do pomieszczenia i wycieciu w pien wszystkich przeciwnikow i brnieciu dalej...bo ten schemat powtarza sie sumie od poczatku gry)

 

Hmmm. fps, strzelanka.. ja nie oczekiwalem tu lamiglowek na poziomie mensy, platformowki rodem z Crasha czy budowania baz jak w Red Alert :) Mial byc czysty fun, roz(pipi) i moc. I jest :)

 

Fabularnie - narazie mega kiepsko...a wielka szkoda bo wszyscy wiedza ze uniwersum ma potencjal...

 

Przejdz Single do konca :)

 

Dobrze ze multi ratuje sytuacje... :) bo miodzik sie z niego wylewa - co prawda nie miodzik na miare COD4 (bo multi w killzone jest w duzej czesci zrzynka wlasnie z COD wiec nie ma juz tego szoku nowosci ktory byl czy 4ce)

 

Co to znaczy ze jest zrzynka ?

Mapy inne, bronei inne, sterowanie inne, tryby tez inne ( poza klasycznym tdm ) :) Jasniej :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo zadowolony z multi, jestem doktorem i bawię się doktor queen ^_^ W tej chwili już multi jest stabilne ale mam nadzieje że serwery amerykańskie są niezależne do europejskich bo dziś u nich premiera i znowu mogą być kłopoty. Kilku polaków już spotkałem i bardzo klimatycznie sie grało słysząc w głośnikach "(pipi)a (pipi)one szwaby" :P Oczywiście dziś o 20 będę próbować dołączyć się na serwer Polska żeby zagrać partyjkę ^_^

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
Kornolio juz Spotkalem , Yeti spotkalem Mrozika tez.

 

Fajny jest patent ze jak jestes blisko przeciwnika to slychac co on gada przez HS

 

 

Ale mi sie buzia cieszu jak mrozik 3 razy z rzedu , (pipi)a welna znowu :)

 

Albo Yeti - jak on nas zaszedl od tylu , ale szybko pozabijal :D

 

 

FAjnie to slyszec po polozeniu przeciwnika :D

heheh no to bylo dobre, albo jak Sobies 4 razy mnie zabil z rzedu i non stop od tylu w plecy, az zaczynam sobie myslec ze to jakies zboczenie :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Też grałem na "Polska", super się gra słysząc w grze znajome "kur.wa" Spotkałem już snajpera, i zabrałem mu broń oczywiście Super się sieka(heada strzeliłem nawet, kij z tym że przeciwnik stał ). Ogólnie Polacy grają dobrze, ale graliśmy tylko TD więc nie poznałem ich ze strony czysto taktycznej.

Lol jest 27 a my tu mówimy o Europie XD, ze mnie za to rodacy mają brechty kiedy palne soczystę - "Do diaska !" , "Cholllllender !" , "Cholera !" , "Kurrrrrczę !!" - ze Shreckowym głosikiem :).

Odnośnik do komentarza
Ogólnie Polacy grają dobrze, ale graliśmy tylko TD więc nie poznałem ich ze strony czysto taktycznej.

Otóż to. Nie odnoszę tego konkretnie do Polaków, bo spotkałem tylko paru (jak się wczoraj grało TheBesTia? :) ), ale nic tak nie wqrwia jak Cel ataku walczący na przednim froncie, ludzie broniący (po kiego?) bazy podczas S&Destroy, czy leżenie w kałuży krwi i błaganie o pomoc, gdy mija cię 2 medyków i leci dalej, byle do przodu...

Odnośnik do komentarza
Ogólnie Polacy grają dobrze, ale graliśmy tylko TD więc nie poznałem ich ze strony czysto taktycznej.

Otóż to. Nie odnoszę tego konkretnie do Polaków, bo spotkałem tylko paru (jak się wczoraj grało TheBesTia? :) ), ale nic tak nie wqrwia jak Cel ataku walczący na przednim froncie, ludzie broniący (po kiego?) bazy podczas S&Destroy, czy leżenie w kałuży krwi i błaganie o pomoc, gdy mija cię 2 medyków i leci dalej, byle do przodu...

Moze nie byles w kategorii "najbardziej potrzebujacy" :lol:

Odnośnik do komentarza
Otóż to. Nie odnoszę tego konkretnie do Polaków, bo spotkałem tylko paru (jak się wczoraj grało TheBesTia? ), ale nic tak nie wqrwia jak Cel ataku walczący na przednim froncie, ludzie broniący (po kiego?) bazy podczas S&Destroy, czy leżenie w kałuży krwi i błaganie o pomoc, gdy mija cię 2 medyków i leci dalej, byle do przodu...

Spokojnie, ludzie jeszcze się nauczą grać :P (w takim pierwszym Resistance poza TDM reszta nie była zbyt poularna i i też początkowo spotykaliśmy bandę debili któży nie radzili sobie z zadaniami) A jak nie, na pewno znajdzie się spora grupa osób która wie co jest pięć i umówić się na indywidualne meczyki.

Odnośnik do komentarza
Otóż to. Nie odnoszę tego konkretnie do Polaków, bo spotkałem tylko paru (jak się wczoraj grało TheBesTia? :) ), ale nic tak nie wqrwia jak Cel ataku walczący na przednim froncie, ludzie broniący (po kiego?) bazy podczas S&Destroy, czy leżenie w kałuży krwi i błaganie o pomoc, gdy mija cię 2 medyków i leci dalej, byle do przodu...

Ogólnie jest dobrze , po 5-ciu godzinach online nadal ciężko ogarnąć celowanie. Na szczęście mam już shota to na bardziej ciasnych mapkach można nieco zaszaleć. Często plasuje się w połowie tabeli , co przy Twoich wczorajszych zwycięstwach raczej średnio wypada. Kompletnie nie rozumiem dlaczego klas nie można używać od razu, tylko trzeba pierw spędzić kilka(naście) godzin by odkryć co lepsze. Mimo wszystko łatwo nie odpuszcze i uparcie będe dążył do odkrycia snajpy. Współczuje tym co dopiero mają zamiar zakupić K2 , zanim cokolwiek odkryją zdążą się trzykrotnie zniechęcić ginąc z rąk sabotażystów ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
te intro przed menu głównym jest tylko z napisami czy powinien być też dubbing PL? : >

Że mówią nie po Polsku ?, to dobrze - widać Sony Poland chciało nam robić nadzieje XD.

 

O.S.T.R.

Co ? - a dobra już qmam, to przeszkodziło w obejrzeniu tylko intra :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
te intro przed menu głównym jest tylko z napisami czy powinien być też dubbing PL? : >

Że mówią nie po Polsku ?, to dobrze - widać Sony Poland chciało nam robić nadzieje XD.

 

Tak, ale mówię tylko o tym filmiku przed menu głównym. Nie wiem jak jest dalej, nie mam czasu sprawdzić, a jestem ciekawy ;p

 

O.S.T.R.

Co ? - a dobra już qmam, to przeszkodziło w obejrzeniu tylko intra :P.

Raper Adam Ostrowski - O.S.T.R.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...