Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 rank upie dochodzi ten uzi + shootgun, właśnie gramy dziś coś :P?

 

Gra zmiata jak nie wiem, tylko (pipi)a ktoś tu niezłego spoila rzucił i z(pipi)ał całe granie :/. Na singlu nóż jest mocarny :P, zamiast kampić gdzieś i strzelać to poprostu wybiegam i z noża jak banzai :P i w większości wypadków wychodzę cało :).

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi odznakami za honor(tygodniowymi)? Ten system wybiera najlepszych graczy danego tygodnia(powiedzmy od poniedziałku do niedzieli) czy po prostu sprawdza moje staty tydzień wstecz? Aha - i niech mi ktoś wytłumaczy, jak to możliwe, że najlepsi mają już po 6k killsów?

 

To mój pierwszy FPS, w którym zacząłem od multi. Jest trudno(po Resistance 2 rozgrywka w Killzone 2 jest dla mnie niczym cios młotkiem w głowę), ale gra wynagradza ćwiczenie. Cały system wyboru gry, mapy, rangi, odznaczenia itp. jest rewelacyjny. Wczoraj grałem do drugiej w nocy i lagów nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie troszkę z innej beczki… Czy może mi ktoś polecić jakieś słuchawki zamknięte (najlepiej z mikrofonem), które współpracowałyby z PS3 a tym samym z KZ2 ?

Rozwiązanie typu komunikator na jedno ucho w przypadku KZ2 się nie sprawdza. Kombinowanie ze słuchawkami zamkniętymi i mikrofonem osobno mi się nie widzi.

Znalazłem na necie takie słuchawki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558226114

 

Czy ktoś miał z nimi do czynienia?

Czy PS3 je rozpozna jako zestaw słuchawkowy wraz z mikrofonem ? Może mam złudną nadzieję ale ostatnio podłączyłem zestaw bezprzewodowy (mysz i klawiaturę) przez usb który był dedykowany do PC a jednak i mysz i klawiatura działają świetnie na PS3 :)

 

Może macie sprawdzone jakieś inne słuchawki które świetnie nadają się KZ2 ?

 

Odnośnik do komentarza

Zakładając serwer będzie on stał przez cały czas czy jak wyjdziemy z gry przestanie istnieć i będziemy musieli uruchamiać go od nowa ?

 

Będzie dzisiaj serwer Polacy bo chętnie pogram z rodakami ? ;) Jakby nie było wbijać na serwer Biało-Czerwoni (mój własny :D ).

 

Moje PSN ID : Bozzir

 

 

Jak jeszcze ktoś nie kupił Killzone 2 to w empiku jest promocja Killzone 2 Wersja kolekcjonerska + do wybru 3 gry :Resistance 1 , Montorstorm 1 i Heavenly Sword za złotówkę (1 z tych gier oczywiście) a cały zestaw kosztuje 210,90zł.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

a ja się zawiodłem, pokładałem w nim duże nadzieje ale niestety według mojej oceny K2 ląduje na jednej półce z HAZE. Mało map, walka na krótkim dystansie ta loteria, lagi, no i gdzie jest opcja party ? Dokładne celowanie to katorga, a samą postać prowadzi się jak kontener na śmieci. Jeśli chodzi o misje to przebiegłem pierwsze dwie plansze i jakoś nie napotkałem większego oporu, myślałem że ten bydlak z 3 poziomu (duży gość z CKM) da rady. No i po raz kolejny się zawiodłem dostałem za niego trofeum za zabicie "bydlaka" w mniej niż 1min.

 

 

słaby tytuł

Odnośnik do komentarza

Porównanie do Haze to ja bym wrzucił do rodzynów :blink: jak zresztą całą wypowiedź. Poza tym jak jesteś taki kozak to zapraszam na polskie serwery..

 

Najwieksza frajda w multi.. Celowanie ciezko ogarnac, ale pozniej miod klei paluchy do pada i gra sie odruchowo. Mam nadzieję, że coś zrobią z shotgunem bo power ma zdecydowanie za duży i na ciasnych lokacjach koleś nim dysponujący po prostu zamiata alejki.

Odnośnik do komentarza

Temat o serii Killzone, odwiecznej walki sił ISA z Helganami. Pierwsza część zrewolucjonizowała rynek Fpp pod kilkoma względami, nie zapomnę świetnej prezencji w tym osławionego przeładowania broni, dobrego Multi oraz Singla. Przygody Templara przeniosły się również na PSP, pamiętam którejś zimy jak ostro pocinałem w Liberation odkrywając wszelkie sekrety ukryte w grze, oczekiwanie na kolejna odsłonę serii wzbudzało jeszcze większe emocje, kilka miesięscy temu temat rozkręcił się na dobre, tygodnie oczekiwań i wreszcie jest KILLZONE 2, który nie zawiódł od momentu kiedy wyprzedził osławiony już render trailer.

 

W środę rozpoczeła sie inwazja na Helgan, a w piątek skończyła, gre na normalu ukończyłem w 5,30h, teraz jestem w połowie na poziomie Elite czyli najwyższym w którym jedna seria z karabinu potrafi posłac do piachu, natomiast meele ataki kończą sie zgonem, jak narazie 31% pucharków za mną. Sama gra nie jest wcale taka krótka ale jako zwolennik Fpp nie przyspożyła mi większych problemów i stąd taki czas. Grafika to potęga ale i takiej się spodziewałem, masakra na całej lini, zaczynając od cudownej animacji a kończąc na genialnej fizyce, tak jak w większości receznji potwierdzę iż jest to obecnie najpiękniejsza pod względem zaawansowania gra jaką widziałem, do tej gry nie opłaca się podchodzić bez HD i porządnego nagłośnienia bo muzyka i klimat miażdżą w każdej misji. Fabuła jest świetnie poprowadzona a zakończneie sugeruje kolejną część, która notabene została juz potwierdzona. No cóż jeszcze troszkę singla dla pucharków i feel'a a później rzeźnia przeniesie się w 100% na serwery Guerilla. Must have dla posiadaczy PS3

 

"Możecie zgładzić nasze ciała ale nie zabijecie naszego ducha" - Visari

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że coś zrobią z shotgunem bo power ma zdecydowanie za duży i na ciasnych lokacjach koleś nim dysponujący po prostu zamiata alejki.

 

Zgadzam sie w 101% 8)

A ja nie, bo wtedy granie shotgunem nie mialoby sensu (bo shotgun wlasnie do tego jest: do zamiatania na b. bliskich dystansach), to tak jakby zmniejszyc zasieg snajperki do 10 metrow.

Odnośnik do komentarza

no dzis multi o wiele lepiej ostatni mecz... 30k/16d... wiec jak na mnie to calkiem niezle. Zauwazylem, ze singla jak i multi o wiele lepiej mi sie gra dysponujac helghastowym rifle. Albo ma mniejszy rorzut, albo po prostu lepiej mi się nim celuje. Udalo mi się snajperką chwilę pograć, bo zakosiłem ją z martwego ciała jednego kolesia i nawet sympatycznie. Wprawdzie nie wiem jak się zoomuje do x5 ale jest ok. Ogólnie im dlużej gram, a zaś tak długo to nie grałem tym sympatyczniej jest.

Odnośnik do komentarza

shotgun jest przegiety. Moze nie tak jak w becie ale heady z daleka zbyt latwo wchodz, powinni go minimalnie oslabic, wszystkie nooby z nim biegaja bo najlatwiej fraga zrobic

 

zooma x5 musisz odblokowac robiac 8 razy ribbona za kille ze snajpy. Polecam sprawdzenie drugiej umiejetnosci snajpera bo jest za(pipi)ista ^^

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie troszkę z innej beczki… Czy może mi ktoś polecić jakieś słuchawki zamknięte (najlepiej z mikrofonem), które współpracowałyby z PS3 a tym samym z KZ2 ?

Rozwiązanie typu komunikator na jedno ucho w przypadku KZ2 się nie sprawdza. Kombinowanie ze słuchawkami zamkniętymi i mikrofonem osobno mi się nie widzi.

Znalazłem na necie takie słuchawki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558226114

 

Czy ktoś miał z nimi do czynienia?

Czy PS3 je rozpozna jako zestaw słuchawkowy wraz z mikrofonem ? Może mam złudną nadzieję ale ostatnio podłączyłem zestaw bezprzewodowy (mysz i klawiaturę) przez usb który był dedykowany do PC a jednak i mysz i klawiatura działają świetnie na PS3 :)

 

Może macie sprawdzone jakieś inne słuchawki które świetnie nadają się KZ2 ?

 

... nikt nie gra na słuchawkach ? :/

 

Panowie doradźcie coś

Edytowane przez logan1
Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie troszkę z innej beczki… Czy może mi ktoś polecić jakieś słuchawki zamknięte (najlepiej z mikrofonem), które współpracowałyby z PS3 a tym samym z KZ2 ?

Rozwiązanie typu komunikator na jedno ucho w przypadku KZ2 się nie sprawdza. Kombinowanie ze słuchawkami zamkniętymi i mikrofonem osobno mi się nie widzi.

Znalazłem na necie takie słuchawki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558226114

 

Czy ktoś miał z nimi do czynienia?

Czy PS3 je rozpozna jako zestaw słuchawkowy wraz z mikrofonem ? Może mam złudną nadzieję ale ostatnio podłączyłem zestaw bezprzewodowy (mysz i klawiaturę) przez usb który był dedykowany do PC a jednak i mysz i klawiatura działają świetnie na PS3 :)

 

Może macie sprawdzone jakieś inne słuchawki które świetnie nadają się KZ2 ?

 

... nikt nie gra na słuchawkach ? :/

 

Panowie doradźcie coś

Ja używam tych http://www.allegro.pl/item562592827_slucha...ok_headset.html i ogólnie spisują się świetnie, ale w KZ2 bardzo cienko z komunikacją głosową póki co. Może to kwestia patcha w przyszłości bo naprawdę ciężko się dogadać <_<

Odnośnik do komentarza

rób oddzialy wewnątrz teamów-wtedy komunikacja głosowa nie zawodzi-gralem tak z ludzmi z oficjalnymi HS(sam mam taki) i czasem jakość była jak przez tel.komórkowy.W lobby gry zawsze ciężko się dogadać,a w samej rozgrywce jeśli nie ma się zrobionego podzialu na oddziały to slyszymy się siebie tylko jak jesteśmy blisko i do tego często nie najlepiej(btw genialny patent gdy gramy z Polakami i można pogadać chwilkę z wrogiem jak ją załatwimy :P)

Odnośnik do komentarza

Snajperka ma zoom*5 jak sie zasłuży :P tzn.trzeba kilka razy zebrac ribbona za zabicie na *2 by to odblokować.Przeszkadza mi troche wymodelowanie postacji,tzn.Helgastów,śmiesznie biegają bo mają wielkie dupy :P zanosi nimi na boki,chciałbym by zrobili ich bardziej zbitych i by pancerz do nich bardziej przylegał.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Temat o serii Killzone, odwiecznej walki sił ISA z Helganami. Pierwsza część zrewolucjonizowała rynek Fpp pod kilkoma względami, nie zapomnę świetnej prezencji w tym osławionego przeładowania broni, dobrego Multi oraz Singla. Przygody Templara przeniosły się również na PSP, pamiętam którejś zimy jak ostro pocinałem w Liberation odkrywając wszelkie sekrety ukryte w grze, oczekiwanie na kolejna odsłonę serii wzbudzało jeszcze większe emocje, kilka miesięscy temu temat rozkręcił się na dobre, tygodnie oczekiwań i wreszcie jest KILLZONE 2, który nie zawiódł od momentu kiedy wyprzedził osławiony już render trailer.

 

W środę rozpoczeła sie inwazja na Helgan, a w piątek skończyła, gre na normalu ukończyłem w 5,30h, teraz jestem w połowie na poziomie Elite czyli najwyższym w którym jedna seria z karabinu potrafi posłac do piachu, natomiast meele ataki kończą sie zgonem, jak narazie 31% pucharków za mną. Sama gra nie jest wcale taka krótka ale jako zwolennik Fpp nie przyspożyła mi większych problemów i stąd taki czas. Grafika to potęga ale i takiej się spodziewałem, masakra na całej lini, zaczynając od cudownej animacji a kończąc na genialnej fizyce, tak jak w większości receznji potwierdzę iż jest to obecnie najpiękniejsza pod względem zaawansowania gra jaką widziałem, do tej gry nie opłaca się podchodzić bez HD i porządnego nagłośnienia bo muzyka i klimat miażdżą w każdej misji. Fabuła jest świetnie poprowadzona a zakończneie sugeruje kolejną część, która notabene została juz potwierdzona. No cóż jeszcze troszkę singla dla pucharków i feel'a a później rzeźnia przeniesie się w 100% na serwery Guerilla. Must have dla posiadaczy PS3

 

"Możecie zgładzić nasze ciała ale nie zabijecie naszego ducha" - Visari

Jakie jest te kilka względów, które zrewolucjonizowały gatunek? ;)

Odnośnik do komentarza
..... .Wiśnia na jakim ty poziomie grałeś że tak sobie wbiegałeś,a z tym haze to pocisnełes grubo :P

 

gram na średnim poziomie i gram taktyka J.Rambo czyli lecę na pałę, no chyba że przeciwników jest dużo to wpierw lecą granaty :)

 

 

Graber

 

nie gram już w mullti przejdę kampanie jak najszybciej bo będę zamieniał K2 na BUZZ, a z tymi nominacjami do rodzynków to wstrzymaj się bo ja wyrażam tylko swoje zdanie. Widzę że ja ktoś wypowiada się źle na temat K2 to od razu podnosi ci się ciśnienie i od razu zaczynać kąsać, no cóż ja K2 porównuje do HAZE bo na obu grach się zawiodłem tak samo. No w zasadzie w HAZE nie udało mi się przejść kampanii bo sprzedałem grę następnego dnia, a w K2 jestem już na 3 poziomie.

 

a i nie jestem kozak bo moje ratio to chyba 1.1 no może 1.2

Edytowane przez Wiśnia San
Odnośnik do komentarza

jesli nie patrzec na grafe tylko sam gameplay to szalu nie ma. po co podnosicie temat k/d ratio ,jak kazdy n00b moze zrobic 10:0 na botach, co zabija sens nabijania statow na multi. na wysokich miejscach sa sami botkillerzy lol. pozatym brak party, do tego mozliwosc dolaczania do gry w dowolny sposob tworzy mozliwosc "oszustw" w statach. najlepiej to bylo zrobione na Rfom: ranked i unranked, pozniej sztywny joining , n00b mial juz tylko do wyboru "quit or die". na killzone smieszne sa ustawki kolegow dla nabijania xp. ten aspekt jest calkowicie n00bs friendly.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie troszkę z innej beczki… Czy może mi ktoś polecić jakieś słuchawki zamknięte (najlepiej z mikrofonem), które współpracowałyby z PS3 a tym samym z KZ2 ?

Rozwiązanie typu komunikator na jedno ucho w przypadku KZ2 się nie sprawdza. Kombinowanie ze słuchawkami zamkniętymi i mikrofonem osobno mi się nie widzi.

Znalazłem na necie takie słuchawki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558226114

 

Czy ktoś miał z nimi do czynienia?

Czy PS3 je rozpozna jako zestaw słuchawkowy wraz z mikrofonem ? Może mam złudną nadzieję ale ostatnio podłączyłem zestaw bezprzewodowy (mysz i klawiaturę) przez usb który był dedykowany do PC a jednak i mysz i klawiatura działają świetnie na PS3 :)

 

Może macie sprawdzone jakieś inne słuchawki które świetnie nadają się KZ2 ?

 

... nikt nie gra na słuchawkach ? :/

 

Panowie doradźcie coś

 

 

 

A dlaczego się to Tobie nie widzi ? ;)

 

 

 

 

Ja robię tak:

 

Duże sluchawki zamknięte na uszy a headstet wieszam sobie na kołnieżu. W accesory settings, audio input daję na headset a audio output na dźwiek z konsoli. Dzieki temu hs robi tylko jako mikrofon a rozmowy słyszę przez głosniki wraz z odgłosami z gry.

 

Komunikacja w KZ2 sprawdza sie świetnie. Patent z komunikacją wewnątrz oddzialów to dobry pomysł, dzieki temu nie ma chaosu w eterze (wyobraźcie sobie 16tu chlopa nawijających jednocześnie).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...