Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, wielcy znawcy!!! A jednak poprawili myślalem że jest to niemożliwe!!! Duży szacun dla GG. A ty Grześ sam zaprzeczasz swojej wypowiedzi nic nie zauważyłeś a troche zmienili czułośc !?! Dla mnie i innych jest dużo lepiej wkońcu mam pełną kontrole.

Hej, teraz pewnie skoro juz zmienili sterowanie w patchu to pewnie beda probowali nam wmowic ze jednak nic nie zmienili i tak bylo do poczatku i tylko nam sie wydawalo :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Po pojawieniu sie patcha jednak widze drobne roznice w celowaniu. :)

Wydaje mi sie, ze zmniejszyli deadzone i teraz analog reaguje nawet na male wychylenie, przedtem trzeba bylo mocniej wychylac zeby postac sie obrocila.

 

Jest lepiej, sprawdze jeszcze jak bedzie na multi. :)

 

Też to zauważyłem, grałem u kumpla, który właśnie zassał patcha 1.2 i już nie mogłem marudzić na skopane sterowanie :P. Jest o wiele, wiele lepiej :).

 

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy bieganiem i waleniem na oslep bazooka,a bieganiem i napieprzaniem granatami na slepo,karabinem gdzie popadnie i shotgunem na chybil trafil?Jak dla mnie nie ma zadnej roznicy,tyle ze bazooka mozna sie zabic samemu,a to nie powod zeby ja oslabiac.I nie piszcie ze bazooka szybciej zabija,bo headshoty wchodza jak zloto i nie ma roznicy w predkosci zgonu.

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy bieganiem i waleniem na oslep bazooka,a bieganiem i napieprzaniem granatami na slepo,karabinem gdzie popadnie i shotgunem na chybil trafil?Jak dla mnie nie ma zadnej roznicy,tyle ze bazooka mozna sie zabic samemu,a to nie powod zeby ja oslabiac.I nie piszcie ze bazooka szybciej zabija,bo headshoty wchodza jak zloto i nie ma roznicy w predkosci zgonu.

gadasz bez sensu;/;/ jak ktos nie potrafi grac to gra bazooka bo jest o wiele prosciej, a Ci co potrafia grac normalnie to graja zwykla bronia, bazooka- az smiech jak widze gdy wszyscy lataja z tymi bazookami a jak zrobi sie swoj serwer to odrazu wszyscy uciekaja co graja bazooka ciekawe czemu??????????

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy bieganiem i waleniem na oslep bazooka,a bieganiem i napieprzaniem granatami na slepo,karabinem gdzie popadnie i shotgunem na chybil trafil?Jak dla mnie nie ma zadnej roznicy,tyle ze bazooka mozna sie zabic samemu,a to nie powod zeby ja oslabiac.I nie piszcie ze bazooka szybciej zabija,bo headshoty wchodza jak zloto i nie ma roznicy w predkosci zgonu.

zal. A teraz zrob w tyl zwrot i dla wlasnego dobra wroc do single playera...

Odnośnik do komentarza

widze ze nie jestem sam :]:] i widze ze nie tylko ja mam takie zdanie przepraszam ale z shotgunem sie nie zgodze, to nie moja wina ze lubie ta klase co stawia boty i to nie moja wina ze w tej klasie jest tylko taka bron;/;/ moge tylko powiedziec ze jak gram ta klasa i ide z tym shotgunem i na ziemi lezy karabin to odrazu go zamieniam;/;/ mogli by zrobic ze kazda klasa moze sobie wziac jaka bron chce a tak to nie mam wyboru, przeciez caly czas nie bede gral sabotazysta;/;/ wiec nie mowcie ze jestem ,, Ciota,, bo to nie ja to wymyslilem

Edytowane przez mrozik_pl
Odnośnik do komentarza
Bazooki, granatniki, shotguny - wszystkie te bronie są dla ciot walących na oślep. Przykro mi, ale nikt normalny nie gania z tym gównem.

 

 

Co do Bazooki to sie zgodze,ale co do shotguna?? Zebe zabic z pompki naprawde trzeba blisko podejsc.

Ja gram glownie engiem,w kazdej gierce lubilem ta klase,np. w ET na PC tez gralem engiem i tutaj nie dali mi zbytnio wyboru,musze biegac z szotem do momentu az znajde inna bron;)

Odnośnik do komentarza

Ja sie z tym nie zgadzam,uwazam ze jak kazda bron bazooka ma swoje wady(dlugi czas przeladowania,malo naboi,ryzyko zgona w ciasnych pomieszczeniach).A karabin?Tniesz tym biegajac jak idiota na boki(taka przywara shooterow) i masz 90% szans ze wejdzie headshot,zanim gosc sie w ogole zorientuje skad strzelasz.Wycelowac z tego mozna z bardzo daleka,z bliska seria scina momentalnie...nie wiem co takiego trudniejszego w graniu karabinem...nie mowiac juz o wrzucaniu granatow w korytarze,strzelanie dookola seriami z szybkostrzelnych broni(a noz w kogos trafie).I nie mowcie ze dobrzy gracze tak nie robia...mam nabite online kolo 50 h i nie widzialem wirtuozow biegajacych i powalajacych artyzmem walki.Warhawk w Warhawku to bylo przegiecie na maxa,ale tutaj jak dla mnie wszytko jest ladnie pobalansowane.Choc te mniejsze mapy zdecydowanie nie nadaja sie dla 32 graczy:)

Odnośnik do komentarza
Ja sie z tym nie zgadzam,uwazam ze jak kazda bron bazooka ma swoje wady(dlugi czas przeladowania,malo naboi,ryzyko zgona w ciasnych pomieszczeniach).A karabin?Tniesz tym biegajac jak idiota na boki(taka przywara shooterow) i masz 90% szans ze wejdzie headshot,zanim gosc sie w ogole zorientuje skad strzelasz.Wycelowac z tego mozna z bardzo daleka,z bliska seria scina momentalnie...nie wiem co takiego trudniejszego w graniu karabinem...nie mowiac juz o wrzucaniu granatow w korytarze,strzelanie dookola seriami z szybkostrzelnych broni(a noz w kogos trafie).I nie mowcie ze dobrzy gracze tak nie robia...mam nabite online kolo 50 h i nie widzialem wirtuozow biegajacych i powalajacych artyzmem walki.Warhawk w Warhawku to bylo przegiecie na maxa,ale tutaj jak dla mnie wszytko jest ladnie pobalansowane.Choc te mniejsze mapy zdecydowanie nie nadaja sie dla 32 graczy:)

ja juz sie nie bede wypowiadal na ten temat bo to i tak nie ma sensu, chcesz to graj bazooka, ja jak stawiam serwer to wylanczam klase szturmowca, ale bazooke i tak idzie wziac;/;/ troche bez sensu, jak juz dali takie cos to mogli dac ze wylancza sie bron jaka sie chce

Odnośnik do komentarza
ja juz sie nie bede wypowiadal na ten temat bo to i tak nie ma sensu, chcesz to graj bazooka, ja jak stawiam serwer to wylanczam klase szturmowca, ale bazooke i tak idzie wziac;/;/ troche bez sensu, jak juz dali takie cos to mogli dac ze wylancza sie bron jaka sie chce

Mrozik idź chowaj głowę w piasek ze wstydu :P W opcjach własnego serwera jest zakładka z wyłączaniem poszczególnych broni :P Nie ogranicza się to tylko do wyłączania klas :)

 

edit-Adi był szybszy :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
ja juz sie nie bede wypowiadal na ten temat bo to i tak nie ma sensu, chcesz to graj bazooka, ja jak stawiam serwer to wylanczam klase szturmowca, ale bazooke i tak idzie wziac;/;/ troche bez sensu, jak juz dali takie cos to mogli dac ze wylancza sie bron jaka sie chce

Mrozik idź chowaj głowę w piasek ze wstydu :P W opcjach własnego serwera jest zakładka z wyłączaniem poszczególnych broni :P Nie ogranicza się to tylko do wyłączania klas :)

 

edit-Adi był szybszy :P

TAK???? hehe kurde nawet nie widzialem :P:P myslalem ze tylko klasy idzie wylaczyc, ale jak tak to super :] dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy bieganiem i waleniem na oslep bazooka,a bieganiem i napieprzaniem granatami na slepo,karabinem gdzie popadnie i shotgunem na chybil trafil?Jak dla mnie nie ma zadnej roznicy,tyle ze bazooka mozna sie zabic samemu,a to nie powod zeby ja oslabiac.I nie piszcie ze bazooka szybciej zabija,bo headshoty wchodza jak zloto i nie ma roznicy w predkosci zgonu.

zal. A teraz zrob w tyl zwrot i dla wlasnego dobra wroc do single playera...

 

 

BRAWO :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...