Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

(...)...zauwazyliscie ze jak celujecie z zoomen to wpadaja 3 punkty a bez zoomu 1...jak bylo to sry :P

 

Ale, że co? Mam włączony zoom - dostaje za killa 3 punkty, a jak wyłączę to 1? O to Ci chodzi? Bzdura jakaś. Pewien jesteś, że coś Ci się nie pomerdało? ;) Nic takiego w K2 nie ma miejsca ( chyba, że coś patch spieprzył, ale wczoraj chwilę grałem i żadnych takich cudów nie widów nie uświadczyłem ).

 

Odnośnik do komentarza
No właśnie nie kupie,może to głupie ale jestem przeciwny takiemu zarabianiu kasy.

Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w materii DLC za kasę nic się nie zmieni i albo wskoczysz na ten wózek z innymi graczami albo będziesz stał z boku i obserwował jak inni grają w ekskluzywne dodatki. Żeby nie było niedomówień. Mnie samego ten fakt nie zachwyca, ale to jest po prostu naturalna kolej rzeczy w świecie elektronicznej rozrywki. Ekspansji online gamingu nie da się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Może,na dobrą sprawe nie ciągnie mnie nawet do tych map.Możecie wierzyć lub nie.Gram tylko sam online bo z klanu zrezygnowałem,więc tam nie musze mieć tych map za wszelką cene.

Doskonale ciebie rozumiem, wkurzające jest płacić za dodatki, zwłaszcza takie które wychodzą w miesiąc po premierze gry, ale... Ale są takie za które warto wyskoczyć z kasy, co innego taki epilog do PoP, który wała wnosi do fabuły i starczy na 2 godziny grania, a co innego dodatkowe mapy do online. Przecież na nich można spokojnie zarwać kilkadziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza
(...)...zauwazyliscie ze jak celujecie z zoomen to wpadaja 3 punkty a bez zoomu 1...jak bylo to sry :P

 

Ale, że co? Mam włączony zoom - dostaje za killa 3 punkty, a jak wyłączę to 1? O to Ci chodzi? Bzdura jakaś. Pewien jesteś, że coś Ci się nie pomerdało? ;) Nic takiego w K2 nie ma miejsca ( chyba, że coś patch spieprzył, ale wczoraj chwilę grałem i żadnych takich cudów nie widów nie uświadczyłem ).

i znowu tak mam...w kazdym trybie...ostatnio cos zlego mi sie z k2 dzieje (zawiechy, lagi, doczytujace sie tekstury)...dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
ja mam z kolei prawie co mecz cos takiego,ze w statach meczowych zawyza mi liczbe killi.zaczalem sam liczyc ilu ustrzelilem i czesto po np.5 killach sprawdzam staty a tam 7...WTF?

 

Za headshoty dostajesz 2pkt'y, czyli praktycznie nie masz ani jednej liczby, która na końcu meczu, pokazuje ilu gości ubiłeś(ratio jest liczone normalnie, kill=kill).

W ogóle te staty to są dziwnie rozpisane, sam nie wiem po co są niektóre z nich (np. ten pięciobok - kompletnie nie wiem co on pokazuje:P)

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza
ja mam z kolei prawie co mecz cos takiego,ze w statach meczowych zawyza mi liczbe killi.zaczalem sam liczyc ilu ustrzelilem i czesto po np.5 killach sprawdzam staty a tam 7...WTF?

 

Za headshoty dostajesz 2pkt'y, czyli praktycznie nie masz ani jednej liczby, która na końcu meczu, pokazuje ilu gości ubiłeś(ratio jest liczone normalnie, kill=kill).

W ogóle te staty to są dziwnie rozpisane, sam nie wiem po co są niektóre z nich (np. ten pięciobok - kompletnie nie wiem co on pokazuje:P)

'Pięciobok pokazuje punkty misji. Przykładowo w Ofiarach Wojny dostajesz 3 punkty za zabicie, z czego 1 punkt idzie na kill a 2 pozostałe to punkty misji i desygnowane są do rubryki pod 'pięciobokiem'.

Odnośnik do komentarza
ja mam z kolei prawie co mecz cos takiego,ze w statach meczowych zawyza mi liczbe killi.zaczalem sam liczyc ilu ustrzelilem i czesto po np.5 killach sprawdzam staty a tam 7...WTF?

 

Za headshoty dostajesz 2pkt'y, czyli praktycznie nie masz ani jednej liczby, która na końcu meczu, pokazuje ilu gości ubiłeś(ratio jest liczone normalnie, kill=kill).

W ogóle te staty to są dziwnie rozpisane, sam nie wiem po co są niektóre z nich (np. ten pięciobok - kompletnie nie wiem co on pokazuje:P)

 

dzieki,tak wlasnie myslalem ze to pewnie przez headshoty,a do tego ubite boty tez sie chyba licza,nie?troche to dziwne,ze nie widzi sie,ilu faktycznie polozylo sie trupem,dopiero w rankingach prawdziwe liczby sie pokazuja.ten celownik w statach powinien pokazywac liczbe killi,a kazdy dodatkowy punkt,czy to za headshot czy za bota powinien leciec do punktow misji,coby przejzystsze to wszystko bylo

Odnośnik do komentarza

obadałem przez chwilę nowe mapki-są porządnie zaprojektowane i na pewno pod tym względem nie odstają od starych.

 

Od strony graficznej mistrzostwo świata-ale to raczej było do przewidzenia,w końcu bazują na chyba najładniejszych etapach z single playera więc nie mogło być inaczej :)

 

Co do ceny-wg mnie te dwie mapki powinni dać za darmo,a dopiero ewentualny następny pack(dużo na to wskazuje,że będzie zawierać mapy z jedynki) powinien być płatny.

Odnośnik do komentarza
obadałem przez chwilę nowe mapki-są porządnie zaprojektowane i na pewno pod tym względem nie odstają od starych.

 

Od strony graficznej mistrzostwo świata-ale to raczej było do przewidzenia,w końcu bazują na chyba najładniejszych etapach z single playera więc nie mogło być inaczej :)

 

Co do ceny-wg mnie te dwie mapki powinni dać za darmo,a dopiero ewentualny następny pack(dużo na to wskazuje,że będzie zawierać mapy z jedynki) powinien być płatny.

No mi się plaża marzy.

Ale czy 22zł to dużo za 2 całkiem nowe mapki z całkowicie odmiennymi miejscówkami? Nie poszli panowie z GG na łatwiznę i to się im chwali. Wiadomo, lepiej gdyby wszystkie DLCeki były bezpłatne, ale to nie Criterion... Niemniej jednak mapki fpytkę. Ale (tutaj tip*) jak ktoś chce sobie poprawić ratio to najlepiej na Wasteland Bullet zagrać sniperem - wszystkich można z pokładu górnego pociągu ściągać aż miło. Nie zdziwię się jak niedługo wszyscy będą ustawiać pod względem tej mapy brak opcji wyboru Snipera. Miazga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...