Skocz do zawartości

DScena


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

Akaio ma normalne wsparcie dla 3-in-1 ( aczkolwiek ponoc ma problemy z wersja 3-in-1 Plus, do niej potrzebny jest gbaexploader) , gdy grasz w gre gba save'y sa faktycznie przechowywane w tej bateryjce czy czyms i kopiuja sie na karte microsd po ponownym uruchomieniu konsoli (takie sa chyba defaultowe ustawienia). Aczkolwiek zakladam ze niezaleznie od rodzaju karty slot 1 gdy bateria padnie save'y nie beda kopiowane bo znikna po wylaczeniu konsoli. Nie kojarze sposobu na kopiowanie save'ow w czasie gry.

 

 

Mam 3-in-1 ponad rok i nie zdechlo wiec to nie jest jakas regula. A jak zdechnie... jak jestes zaradny mozesz se po prostu wymienic baterie (opis tutaj http://gbatemp.net/index.php?showtopic=132872 ). Rob okazjonalne backupy save'ow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość LoganOldschool

Wrzucam linka do kilku demek a nawet grywalnych/ukończonych produkcji na DS'a które stworzyliśmy wieki temu w nScene:

 

http://www.speedyshare.com/files/23771332/nScene_DS.rar

 

Enjoy, kilka rzeczy nie było nigdzie publikowanych ze względu na jakość, jednak teraz, kiedy team nie istnieje można się "pochwalić" co to się działo w kuluarach rodzimej sceny DS'a :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Ile bym nie próbował odpalić SoulSilver z Acekarda z przeróżnymi patchami czy AP włączonym/wyłączonym i kombinacjami tychże to w końcu mi się zawiesi. A "pre-patched" ROM daje mi biały ekran na starcie. Ograł to ktoś na pliku .nds? Mam oryginał (zdjęcie w Zakupach Growych jakby co), ale na programatorku można grać ze 3x szybciej dzięki cheatom na fast processing i szybkie wyświetlanie tekstu. No niby można odpalić na Acekardzie czy czymśtam, ale nigdy nie wiesz czy wejście/wyjście do pomieszczenia nie zawiesi Ci gry :[. Nie mówcie, że jedyna opcja to męczyć się z oryginałem wolnym jak mucha w smole?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Aż rozmyślam o kupnie ActionReplay, bo to jest chyba jedyna opcja na przyspieszenie oryginalnej gry. Cholera jasna, po White/Black no nie da się w to grać, IV generacja była wolna jak ja pierdzielę. I nie wiem co oni nakombinowali z tymi zabezpieczeniami antypirackimi, ale na Acekardzie czy innych programatorach nie da się grać, prędzej czy później zawiesi się przy przejściu między pomieszczeniami choćby nie wiem co.

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś widzieć jak cudownie się śmiga z tymi wszystkimi cheatami włączonymi. Jak młody Bóg, fruniesz przed siebie. Czyste SS/HG jest ślamazarne jak nie wiem, nie ma co tutaj bezjajować.

 

Aha, "pierwsze" (w domyśle pierwsze dwie), nie "pierwsza".

Odnośnik do komentarza

wysmażyłbym posta, dlaczego uważam 2 generację i rimejki za mocno przereklamowane (sam miałem zawsze w stosunku do niej założone różowe okulary nostalgii), no ale może się powstrzymam, bo już starczy, że szkalowałem RDR

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam jakiejś wielkiej nostalgii co do starszych generacji, piąta generacja była w porząsiu naprawdę. Ale HG/SS nie ograłem jeszcze więc chciałem wreszcie nadrobić. No nic ehhh chyba muszę się przyzwyczaić do ślimaczego tempa i cisnąć. Przynajmniej animacje ataków można wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Ja używałem tego i to na 3DSie, R4 SDHC Dual-Core Real Time Save (w końcu po coś ten tekst się przyda, mam nadzieję):

http://gracz.2ap.pl/programator-do-3dsandsa-odpalajacy-gry-i-nie-tylko-z-nintendo-ds/

 

Są podróby, wcześniej jeden gość miał oryginały, ale teraz widzę nic nie sprzedaje :/ oryginał rozpoznasz po naklejce, ale kto wie, czy to dalej aktualne w 2019.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...