Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Gry juz nie mam wiec nie sprawdze. Podpowiem jedynie tyle, ze o ile pamietam to czesc umiejetnosci jest przypisana tylko 'niesmiertelnym' ludkom. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby inne postacie poza glowna posiadajaca dany skill sie go nauczyly. Pamietaj tez o umieszczeniu umiejetnosci w odpowiednim slocie. Pogrzeb w menu, a jak nie znajdziesz to zawsze na necie sie jakis tutorial znajdzie.

 

Swoja droga zazdroszcze, ze gre przechodzisz po raz pierwszy. Jeden z lepszych jRPG na tej generacji o ile nie najlepszy.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

No powiem, że o ile na początku trochę gra byłą mulasta to się rozkręca, jestem dopiero w drugiej płycie, więc dopiero odkrywam ją :)

Właśnie dostałem ten pierwszy statek, kórym mogę pływać po wodzie ale trochę się kręcę gdzie nim płynąć ale mam nadzieje, że ogarnę to niedługo

 

 

Zabrałem się za nią bo dawno nie grałem w jrp a tales of vesperia, eternal sonata, kingdoms of amalur przeszedłem niestety w przypadku jrp posucha straszna :(

Edytowane przez mario4
Odnośnik do komentarza

dzięki za info w sumie głupie pytanie zadałem :)

 

Powiem Wam, że gra jest niezła, ale zaczyna mnie troszkę nużyć, tzn trochę mało broni jak dla mnie znajduję/ w sklepach, bo to mnie bardzo kręci w jrpg

 

Z racji, że ostatnio bieda z jrpg na X więc przejdę Losta może się coś pokaże ciekawego niedługo

Odnośnik do komentarza

Właśnie sęk w tym, że nie miałem nastawienia na konkretny gatunek gier choć jrpg lubię bardzo i sporo ich przeszedłem poza tym większość tytułów wychodziło na obie konsole a tu zonk :)

 

trudno jakoś trzeba się pomęczyć zapewne jak się coś pojawi na X to wychaczę, jeszcze mam do przejścia resonance of fate ponoć dobry :)

 

ale masz rację że Ps3 dominuje wśród jrpg w sumie to japoński produkt

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to nei do końca xD

Wybór powinien byc oczywisty zanim konsole zostały wydane, bo wiadomo że PS3 powinno mieć więcej gier dla jRPG'owców

Jednak jak juz obie kosnole trochę pożyły, to wyszło na to, że więcej takich gier dostaje Xbox

Aktualnie to nie wiem, ale wydaje mi się, że po równo obie konsole mają jRPG'ów

Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo, że nie kręcą mnie te zachodnie wychwalane RPGi

Fallout 3 był świetny, ale np. skyrim mnie nie kręci

jRPG mają zawsze świetny gameplay i chodzenie od lokacji do lokacji jest rajcowne, a w zachodnich wszystko rozwalone na cały świat, rób co chcesz i jakoś tak nie czuję się tego wszystkiego

Ja mam uczucie w tych grach tak jakbym wszystko robił na siłę, a w jRPG, nie ma jakichś rozbudowanych side questów czy coś i przez wszystko sie frunie z ochotą

Odnośnik do komentarza

Lost Odyssey to dla mnie jeden z najlepszych jrpg na x360 i naprawde warto go skonczyc.

 

Jesli xbox Ci nie odpowiada to sprobuj go sprzedac i kupic uzywanego PS3? Lub jesli zalezy Ci na dobrych jrpgach to Nintendo Wii i Xenoblade Chronicles ktore jest warte kazdych pieniedzy IMHO. Ewentualnie jak grafika to nie bariera dla Ciebie polecam Nintendo DS, tam masz tyle jrpgow (wiekszosc dobrych) ze zycia Ci nie starczy.

 

Jesli pieniadze to problem to mysle ze uzywane Nintendo DS spokojnie miedzy 100-200zl kupisz.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, co to DS'a to prawda

Sam kupiłem go już z jakieś chyba 2 lata temu właśnie tylko z myślą o jRPG'ach i się nie zawiodłem

Wystarczy samo te, że zagrałem na nim w jednego z lepszych jRPG'ów ever, czyli The World Ends With You (Velius ma akurat avatar z tej gry, więc trochę liżę dupkę : D)

Do tego Final Fantasy IV, Soma Bringer, Chrono Trigger, Pokemony, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej konsolki

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Sny są kozackie polecam czytanie wszystkich.

 

Szkoda, że od czasu Lost Odyssey i potem Xenoblade nie wyszedł już żaden przyzwoity RPG na konsole stacjonarne. I nie wyjdzie.

 

Tales of Vesperia?

 

Przeciez obok LO to jest najlepszy jrpg na duze konsole poprzedniej generacji. Eternal Sonata tez byla sztywniutka, nie tak jak LO i ToV, ale dobre bylo.

Odnośnik do komentarza

Sny są kozackie polecam czytanie wszystkich.

 

Szkoda, że od czasu Lost Odyssey i potem Xenoblade nie wyszedł już żaden przyzwoity RPG na konsole stacjonarne. I nie wyjdzie.

 

lel; Resonance Of Fate?

Persona w przyszłym roku?

NNK to był tytuł na 8+ (przez średni system walki, bo reszta była bardo przyjemna i mocno dragonquestowo (w końcu Level 5)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...