Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

No z kopertami dali dupy. Sam kupiłem nówkę w folii w sklepie, a po rozpakowaniu okazało się że na 4 płycie na dzień dobry jest rysa, ehh. No ale na szczęście z grą nie miałem problemów natury technicznej (mam wersję 3xA - słyszałem, że ponoć skopane 4te DVD to częsty przypadek w wersjach z PL okładką).

 

Ja od jakichś 2 miesięcy mam 980G w Lost Odyssey i nie mogę zdobyć achieva za wszystkie skarby, skrzynie, itemy, wykonane questy itd. Gdzieś przeoczyłem jakiś szmelc i nie mam pojęcia gdzie, szczególnie, że chyba wszystko już przeszukałem;(. Dodatkowo wkur.wia brak akcesorium wyłączającego walki (epic fail w grze z random encounters imo) więc jak tylko pomyślę, ze mam jeszcze raz molestować ściany takiej Burning Cave i jej podobnych lokacji to mi się cisnienie podnosi.

 

A moze ktoś w Was wie czy nie ma gdzieś jakiegoś super mega ukrytego przedmiotu? Zaoszczędziło by mi to sporo czasu i nerwów;].

Odnośnik do komentarza

No way, nie wierze że ktoś się tam zaciął, to taki żart, no nie? :D

 

Przecież jedyne co tam trzeba zrobić to wcisnąć któryś z buttonów zależnie od kierunku w którym dana osoba trzyma pochodnię (Y dla góry, A dla dołu itd) i 'wykalibrować' pozycję naszej lewą gałką tak, aby 'czubki' pochodni się styknęły :D .

Odnośnik do komentarza

O dziwo wiele ludzi mialo ten sam problem, szczegolnie na zagranicznych forach :] Nie wiem, z czym mozna bylo miec tam problem ;]

To już nawet nie jest zabawne.... wychylam to bakuctwo na wszystkie strony i nie odpala się. Debilizm jakiś. Nie lubię takich pierdół w erpegach.

 

W razie co to napisze że trzeba jedną pochodnie odpalić 4 razy z różnych stron :P Sama też nie mogłam tego przejść bo próbowałam zapalać nastepną zamiast tą już zapaloną a potem byłam wręcz zdumiona swoim ciemiactwem :P Polecam You tube :) 

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza

O dziwo wiele ludzi mialo ten sam problem, szczegolnie na zagranicznych forach :] Nie wiem, z czym mozna bylo miec tam problem ;]

To już nawet nie jest zabawne.... wychylam to bakuctwo na wszystkie strony i nie odpala się. Debilizm jakiś. Nie lubię takich pierdół w erpegach.

 

W razie co to napisze że trzeba jedną pochodnie odpalić 4 razy z różnych stron :P Sama też nie mogłam tego przejść bo próbowałam zapalać nastepną zamiast tą już zapaloną a potem byłam wręcz zdumiona swoim ciemiactwem :P Polecam You tube :) 

ooo to już wiem o co kaman, ja próbowałam odpalać następne >_> LOL ale ze mnie blondynka. tak,śmiejcie się - jest z czego ^_^

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, probuje wlasne scalakowac lost odyssey i mam problem z dwoma akcesoriami, a mianowicie brakuje mi:

 

1. MpMax Up2 - ktore dostaje sie za quest z Elmon king i

2. Mpmax Up1 - ktore dostaje sie za quest z Crystal Fragment.

 

Czy moglbym prosic o w miare dokladny opis przejscia tych questow, co i gdzie trzeba zrobic. Szukalem ale nie potrafie znalesc nigdzie opisu po polsku. To ostatnie dwa akcesoria ktore mi brakuje. Bez nich nie moge nauczyc niesmiertelnych nowych zdolnosci z tych dwoch przedmiotow. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza

Mind Bangle (MP Max Up 2) musisz ukraść od Elmon Kinga w Ice Canyon - Ice Gorge. Najpierw musisz pozwolić zwykłemu Elmonowi ukraść ci jakiś przedmiot, a później podejść do króla i w walce z nim ukraść mu to akcesorium. Po walce odzyskasz też to, co wcześniej ci skradziono.

 

Mana Earrings (MP Max Up 1) - możesz zdobyć w Numarze grając dwa razy w chowanego z Lonely Chuchu. Pierwszy raz będzie się ukrywać koło Artist's Saloon, a drugi na tyłach sklepu Nalii.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Mind Bangle (MP Max Up 2) musisz ukraść od Elmon Kinga w Ice Canyon - Ice Gorge. Najpierw musisz pozwolić zwykłemu Elmonowi ukraść ci jakiś przedmiot, a później podejść do króla i w walce z nim ukraść mu to akcesorium. Po walce odzyskasz też to, co wcześniej ci skradziono.

 

Mana Earrings (MP Max Up 1) - możesz zdobyć w Numarze grając dwa razy w chowanego z Lonely Chuchu. Pierwszy raz będzie się ukrywać koło Artist's Saloon, a drugi na tyłach sklepu Nalii.

 

 

 

 

Mana earrings juz zdobylem. Nie moge natomiast zdobyc Mind bangle, daje sobie ukrasc jakis przedmiot zwyklemu elmonowi, nastepnie podchodze do tych trzech elmonow w Ice Canyon (Ice Gorge) walcze z nimi, ale zaden z nich nie ma do ukradzenia zadnego przedmitu. Po walce oddaja mi skardzione przedmioty, ale Mind Bangle, nie dostaje. Co robie zle?

Odnośnik do komentarza
A zebrałeś skrzynkę nad miejscem, gdzie walczyłeś z Dinozaoro'em? W niej znajdziesz Elmon Crown, jak któryś ze zwykłych Emlonów ją ukradnie od ciebie, to wtedy przy drugiej walce z Leader Elmonów powinien mieć Mind Bangle.

 

capture22032009174235.th.jpg

 

 

Tak zebralem, czyli teraz musze ciagle walczyc z elmonami az ktorys mi w koncu to Elmon crown ukradnie i wtedy jak pojde do lidera elmonow to powinnien on miec Mind Bangle?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość el becetol

 

Btw. Wszystkie achievementy w grze mam po japońsku. Spotkał się ktoś z tym, jest to normalne?

Zmień lokalizację na ENG i powinny być po angielsku.

 

Też mam gra do mnie przyszła w wersji 2xPL i mam ten sam problem. Z tym że zmieniam dashboard na angielski i nic sie nie zmienia - dalej nazwa gry i achievmenty są w krzaczkach (dodam że żadnego jeszcze nie zdobyłem, dopiero co raz gre uruchomiłem). Widze że te posty powyzej byly pisane dawniej, czyli przed NXE, ktoś wie moze jak tego problemu pozbyć sie przy nowym dashboardzie? Nie powiem ale troche mnie to irytuje ;/ Takie zonki pamietam z grania na piratach na Psone, przy sejwach na memory cardzie robionych z tłoków w wersji ntsc - przy oryginalach wydawanych w Polsce takie rzeczy nie powinny miec miejsca.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Sprawa ma sie tak,ze jezeli masz ustawione PL w dashu,to beda krzaki.Jezeli zas zmienisz wszystko na english (lub tylko jezyk) to krzaczki zamienia sie w napisy po angielsku,ale tu uwaga,jedna wazna rzecz.Po zmianie musisz wejsc w account management albo przywracaanie gamercarda albo nawet zresetowac konsole zeby "zalapalo".Wtedy Ci wszystko przeskoczy i nazwa gry w czytniku powinna juz byc po angielsku.

Co do achievementow,tu jest haczyk...achievy ktore zdobedziesz na jezyku angielskim,beda po angielsku,aczkolwiek te ktore masz jako krzaczki,juz na zawsze nimi zostana.Symulujac,grasz na jezyku PL,zdobyasz 2 achievy,ktore sa krzakami,zmieniasz na eng,zdobywasz achievy,juz po angielsku,ale poprzednie zostana juz krzakami.W ten oto sposob mozna sobie zrobic mix,ja przynajmniej taki mam.Zapomnialem 2 razy ustawic eng i mam z 3-4 achievementy jako krzaki.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Sprawa ma sie tak,ze jezeli masz ustawione PL w dashu,to beda krzaki.Jezeli zas zmienisz wszystko na english (lub tylko jezyk) to krzaczki zamienia sie w napisy po angielsku,ale tu uwaga,jedna wazna rzecz.Po zmianie musisz wejsc w account management albo przywracaanie gamercarda albo nawet zresetowac konsole zeby "zalapalo".Wtedy Ci wszystko przeskoczy i nazwa gry w czytniku powinna juz byc po angielsku.

Co do achievementow,tu jest haczyk...achievy ktore zdobedziesz na jezyku angielskim,beda po angielsku,aczkolwiek te ktore masz jako krzaczki,juz na zawsze nimi zostana.Symulujac,grasz na jezyku PL,zdobyasz 2 achievy,ktore sa krzakami,zmieniasz na eng,zdobywasz achievy,juz po angielsku,ale poprzednie zostana juz krzakami.W ten oto sposob mozna sobie zrobic mix,ja przynajmniej taki mam.Zapomnialem 2 razy ustawic eng i mam z 3-4 achievementy jako krzaki.

 

Dzięki! Tak własnie jest. Zdobywane nowe acziki są po angielsku. Szkoda że lista jeszcze niezdobytych jest dalej w krzaczkach, ale jakoś to przezyje ;) Pewnie jakbym przed włożeniem plyty po raz pierwszy do czytnika ustawił angielski to bym miał po angielsku.

 

btw. ciekawostka. Zanim kupiłem LO przeglądałem acziki u znajomego przez "porównaj gry" i były po angielsku (chociaż miałem dash w PL). Jak teraz wchodze na jego profil, to achievmenty z LO wyświetleją sie w krzaczkach. Za cięzki przekaz jak dla mnie ;)

 

Btw. Fajna gra ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Objawia sie to Disk Errorem.Powod nie znany ale prawdopodobnie wada tloczenia lub to ze jest odzielnie w kopercie i sobie lata po opakowaniu.Nie wiem czy ten temat nadal jest taki uciazliwy,bo moj problem wystapil gdy nie bylo mozliwosci grania z HDD wiec jestem ciekawy czy mozna taka plytke poprostu zgrac na dysk i ciac dalej.Osobiscie kupilem 2 wersje PL gry i obie mialy zrabany 4 dysk.Trzeci egzemplarz importowalem z UK 3xA i dzialalo bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...