Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

No NNK mial beznadziejna te walke, ale jak ktos lubi ghilbi to must play, Last story znowu fajny system walki, ale scenariusz tak sredniawo, prawie nic nie pamietam z tej, poza rozczarowywujaca koncowka.

 

Vesperia to moj ulubiony jrpg poprzedniej gen ze stacjonarek, ale LO musze nadrobic, mam od dawna ale nie chcialo mi sie zonglowac plytami, teraz zagram jak pan :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak dzis przysiadlem to cala pierwsza plyte skonczylem. Mesjasz to moze nie jest, bo kilka rzeczy mnie irytuje, ale solidny jrpg. Na duzy plus wymagajace walki z bossami, na pierwszym dysku bylo trzech i pierwszych dwoch za pierwszym podejsciem mnie ubilo. Musialem troche podexpic i dobrac odpowiednie skille. Zauwazylem tez ze nie mozna przepakowac postaci, bo mobki dosc szybko daja po 1 exp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No i na mnie trafiło, czwarta płyta wiesza sie za kazdym razem na 40% przy instalacji, a nówka sztuka bez zadnej ryski.

 

Po kilku probach instalacji płyta jest cala porysowana xd z napedu jakies dziwne dzwieki sie wydobywaly, ale tego sie nie spodziewalem.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Naliczyłem chyba 3 czy 4 jrpg ktore wyszly tylko na x360, slaba rekomendacja :P

 

Dzis znowu troche pogralem, wkrecilem sie bardziej niz w DQ7. Kolejne walki z bossami juz latwiejsze jak niesmiertelni dopakowani skillami.

Jest ok 20 tytułów

Tales of Vesperia, Resonance of Fate, Star Ocean 4, The Last Remnant, Blue Dragon, Eternal Sonata, Enchanted Arms, trzy Finale XIII, Magna Carta 2, Infinite Undiscovery, Nier( chyba fabularnie nie ma nic lepszego), Phantasy Star Universe, dwie części Agarest War i jeszcze jakieś inne ale ich nie posiadałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Naliczyłem chyba 3 czy 4 jrpg ktore wyszly tylko na x360, slaba rekomendacja :P

 

Dzis znowu troche pogralem, wkrecilem sie bardziej niz w DQ7. Kolejne walki z bossami juz latwiejsze jak niesmiertelni dopakowani skillami.

Jest ok 20 tytułów

Tales of Vesperia, Resonance of Fate, Star Ocean 4, The Last Remnant, Blue Dragon, Eternal Sonata, Enchanted Arms, trzy Finale XIII, Magna Carta 2, Infinite Undiscovery, Nier( chyba fabularnie nie ma nic lepszego), Phantasy Star Universe, dwie części Agarest War i jeszcze jakieś inne ale ich nie posiadałem.

 

 

Lista zacna ale Shenowi pewnie chodziło o exy a więc:

Tales of Vesperia (wersja na PS3 w Japonii się nie liczy), Magna Carta 2, Infinite Undiscovery, Blue Dragon, Lost Odyssey, The Last Remnant (jest wersja na PC ale pewnie chodzi tylko o konsole). W skrócie Shen był blisko poprawnej odpowiedzi ;-]

 

Swoją drogą czy tylko ja mam wrażenie że we wstecznej na XO LO ma szybsze loadingi niż na 360? Czy to tylko moje złudzenie podyktowane ponowną podjarką?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Naliczyłem chyba 3 czy 4 jrpg ktore wyszly tylko na x360, slaba rekomendacja :P

 

Dzis znowu troche pogralem, wkrecilem sie bardziej niz w DQ7. Kolejne walki z bossami juz latwiejsze jak niesmiertelni dopakowani skillami.

Jest ok 20 tytułów

Tales of Vesperia, Resonance of Fate, Star Ocean 4, The Last Remnant, Blue Dragon, Eternal Sonata, Enchanted Arms, trzy Finale XIII, Magna Carta 2, Infinite Undiscovery, Nier( chyba fabularnie nie ma nic lepszego), Phantasy Star Universe, dwie części Agarest War i jeszcze jakieś inne ale ich nie posiadałem.

 

 

Lista zacna ale Shenowi pewnie chodziło o exy a więc:

Tales of Vesperia (wersja na PS3 w Japonii się nie liczy), Magna Carta 2, Infinite Undiscovery, Blue Dragon, Lost Odyssey, The Last Remnant (jest wersja na PC ale pewnie chodzi tylko o konsole). W skrócie Shen był blisko poprawnej odpowiedzi ;-]

 

Swoją drogą czy tylko ja mam wrażenie że we wstecznej na XO LO ma szybsze loadingi niż na 360? Czy to tylko moje złudzenie podyktowane ponowną podjarką?

 

 

Co ma ilość ekskluzywnych jRPG na X360, do stwierdzenia, że "LO to dla mnie jeden z TOP3 jrpgów na X360. Warto w to zagrać.". Pozostałe gry tego gatunku nie istnieją na X360 czy jak?

 

A jeśli chodzi o LO w BC, to gra chodzi duuuuużo lepiej na Xone. Loadingi dużo szybsze, framerate dużo lepszy tam gdzie były dropy na X360 i brak tearingu:

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ZAgrałem w tą grę godzinę i wyłączyłem, dobrze że dałem 10 ziko za nia, no poki co nic mi sie nie podobalo, design zolnierzy ktorzy maja kufle na glowie jako helm,y samochody, klimat, nie dam rady chyba juz zmeczyc jakiegokolwiek Jrpg, glowny hero jak to w jprg jest mrukiem i grubrem, no ja pier.dole.

 

Akurat Kaim jest taki głównie na początku a o jego życiu dowiadujesz się najwięcej ze znajdowanych ścinków książki zawartych w grze (a pochodzących z książki: A Thousand Years of Dreams). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ZAgrałem w tą grę godzinę i wyłączyłem, dobrze że dałem 10 ziko za nia, no poki co nic mi sie nie podobalo, design zolnierzy ktorzy maja kufle na glowie jako helm,y samochody, klimat, nie dam rady chyba juz zmeczyc jakiegokolwiek Jrpg, glowny hero jak to w jprg jest mrukiem i grubrem, no ja pier.dole.

 

Jakbys żył tyle co on i znosil przez tysiac lat do okola siebie ewolucje januszy, cebuli, sebixów to też bys był gburem i mrukiem :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...