Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanie. Ile obecnie jest warte LO ? Tydzień temu 2 aukcje zakończyły się kwotami rzędu 55zł + wysyłka. Wczoraj 3 aukcje skończyły się na 80zł O_O. Jaka jest realna wartość tej gry obecnie? (nie chciałbym przepłacić) Wielokrotnie już bumpowałem temat w dziale "KUPIĘ", ale nikt się nie odzywa :/ Mam możliwość kupna tej gry (raz zagranej) za 90zł od ręki w moim mieście. Wydaje mi się to niezbyt dobrą ofertą..

 

 

Odnośnik do komentarza
Ja w rpgach jak jest opcja zmiany voice actingu to zawsze zmieniam na japonski,ale w Lost Odyssey wyjatkowo gralem po angielsku i szczerze polecam.Krotko mowiac,voice acting w Lost Odyssey jest za(pipi)isty.

 

Ja polecam oryginalny voice acting i nie chodzi mi o to, ze angielski dub jest zly(dla mnie mocno taki sobie), ale o to, ze jezeli jest wybor to oryginalna sciezka dzwiekowa jest zawsze najlepsza, IMO ;)

Odnośnik do komentarza

Mam problem.

 

Zatrzymałem się na walcę z Grilganem. (wycieczka do The Grand Staff).

 

Moje postacie mają 13 lvle, a i tak przegrywam. :/ Kaim i Seth zadają po 60-80dmg, gdzie w walce z mobkami zadają po 2x tyle O_O.

 

Jak tu działa system levelowania? Przed chatką walczyłem z mobami i praktycznie co walkę prawie o lvl skakał exp. Teraz jak mam 13lvl to postacie dostają po 3 punkty expa o_O

Odnośnik do komentarza

Jednak dorwałeś jakoś;].

 

Grilgan to ten latający kiep an szczycie góry? Nie ma tutaj wielkiej filozofii bo i możliwości mało (początek gry). Po prostu trzeba go bić pilnując hp i modląc się aby nie odpalił swojego speciala. Gość ma element Wind więc nawalaj z niego Flarą Jansena bo to jego słaby punkt. Generalnie jedyne utrudnienie to właśnie jego special którym moze nam skasować całą drużynę.

 

Po nim może spawić Ci problem jeszcze Bogimoray, a potem sielanka bo kończą się trudne walki w tej grze... .

 

System levelowania jest troche Suikodenowy. Tj na określonych mobach w określonej lokacji mozesz dobić do określonego levelu, bo dalej exp będzie leciał bardzo wolno. Całkiem fajne rozwiazanie bo w ten sposób nie przepakujesz postaci i w walce będziesz musiał ruszyć mózgownicą, a nie mięsniami;].

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed Waszymi postami udało mi się go pokonać (aczkolwiek dziękuje za rady). Błąd popełniłem, bo za bardzo myślałem "Personowo". Czyli jak on jest WIND, to ja atakuję GROUND i to jest jego weakness, a tutaj psikus, bo po 3 takich nie udanych próbach postanowiłem zaatakować ogniem i oczywiście poległ bez problemu :)

 

Szkoda, że tyyyyyle zaliczeń teraz mam, bo gra wciąga. :)

 

Słychać, że za muzykę odpowiedzialny jest Ueamatsu. "Melodyjka" podczas walki z Galgrinem jest BARDZO podobna do tej z FF7 (jak i fanfary na koniec wygranej walki :P)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie gry ;) Czy "sny" muszę wszystkie czytać? Z tego co zauważyłem to w ogóle nie rozszerzają wątku głównego (jedynie mówią kogo Kaim spotkał w swoim życiu - wyjątek to sen Sethy). Wiem, że może się wydawać to dziwne, że nie chce mi się ich wszystkich czytać, ale ich poziom jest strasznie nierówny, gdyż niektóre są bardzo ciekawe, a niektóre nudne (np. ten o powrocie Kaim'a do wioski po 80 latach, gdzie spotyka babcię, która się z nim bawiła w dzieciństwie ---- za to na przyklad ten o wiezieniu i rewolucjoniscie jest bdb) ;) Dużo stracę jeżeli nie przeczytam wszystkich? Dodam, że kilka ominąłem na samym początku (cholera wie jak o_O).

 

Jestem na drugiej płycie i graficznie,muzycznie,fabularnie jest dobrze. Gra miażdży Enchanted Arms pod każdym względem. Zmuszony jestem grać na ang dubbingu, gdyż napisy są słabo widoczne. Na szczęście poziom dubbingu jest db+ ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...