Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Zdadzam się 9/10 to zdecydowanie za dużo dla tej gry. Niemalże całkowicie olane postacie, średnio fajna fabuła i totalnie niewykorzystany potencjał wątku nieśmiertelności. Dzięki temu gra zasługuje na max 7/10, ale z uwagi na fajny system i sny ocena skacze do góry o jedno oczko.

 

LO miało po prostu pecha bo trafiło u mnie pomiędzy obie Persony;].

Odnośnik do komentarza

I o tym wlasnie mowilem,gusta.Twierdzisz ze kiepska fabula i postacie,dla mnie to najsilniejszy element tej gry,bo gra do mnie trafila miedzy Dragon quest 8 a innym Rpgiem gdzie taka rzecz praktycznie nie istniala.Za to system walki uwazam ze najslabszy punkt gry i bardzo mi sie nie podobal.

 

Heh,mozna sie za to zgodzic ze warto w to zagrac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

O wlasnie...a dla mnie system walki z Tales of... jest najbardziej idealnym systemem jaki moze byc w RPG.

A pozatym,Tales of Vesperia to moim zdaniem obecnie najlepszy jrpg na konsole xbox 360.

 

Ale skonczmy juz ten offtop.

 

Zastanawiam sie czy jest jakiekolwiek info o sequelu Lost Odyssey?

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Za to system walki uwazam ze najslabszy punkt gry i bardzo mi sie nie podobal.

 

Dla mnie ten system walki jest BOSKI. Prawie identyczny do tego z FFX. Uwielbiam taki system walki, a nie te marne slashery pokroju Star Ocean czy Tales of... .

 

TEN system jest slaby i przestarzaly. Czekam na ToV i mam nadzieje, ze utrzyma wysoki poziom poprzednich czesci ^_^

LO bylo nudne, tak powiedzialem to. Poczatek zapowiadajacy genialna gre, ale im dalej tym bardziej widac bylo jak bardzo postacie sa "plaskie", a tworcy skutecznie zmarnowali potencjal i motyw niesmiertelnosci. Muzyka to jedyna rzecz, ktora stala na bardzo przyzwoitym poziomie.

 

Jednak mimo to stawiam ja na drugim miejscu w moim rankingu najlepszch jrpg-ow w tej generacji konsol(pierwsza to Valkyria Chronicles nie za fabule, ale bardzo fajny system walki),chociaz zapewne spadnie jak wyjdzie ToV w Europie ^_^

Odnośnik do komentarza
To,że nie ma nic lepszego nie znaczy ,że gra zasługuje na wysoka ocenę.Dziwna argumentacja - jakby nie było FORZY i Gran Turismo,to dałbyś pewnie NFS:PRO STREET ocenę "10" tak?

 

Oczywiście zgadzam się z Tobą - nie dałbym tej grze 10 ale na 9 zasługuje.Dziwna argumentacja?chmm?gra mi się w nią na 9 całkiem dobra.Nie lubię NFS ani innych ścigałek ,ale chyba zawsze porównuje sie gry miedzy sobą.Gdyby niebyło FORZY i GRAN TURISMO. Pewnie sam dałbys ocene 10 grze NFS

Odnośnik do komentarza
To,że nie ma nic lepszego nie znaczy ,że gra zasługuje na wysoka ocenę.Dziwna argumentacja - jakby nie było FORZY i Gran Turismo,to dałbyś pewnie NFS:PRO STREET ocenę "10" tak?

 

Oczywiście zgadzam się z Tobą - nie dałbym tej grze 10 ale na 9 zasługuje.Dziwna argumentacja?chmm?gra mi się w nią na 9 całkiem dobra.Nie lubię NFS ani innych ścigałek ,ale chyba zawsze porównuje sie gry miedzy sobą.Gdyby niebyło FORZY i GRAN TURISMO. Pewnie sam dałbys ocene 10 grze NFS

Pewnie nie,nie grałbym wtedy w żadne ścigawki.

Aha i mam prośbę:

translate this shit "gra mi się w nią na 9 całkiem dobra"

Odnośnik do komentarza
To,że nie ma nic lepszego nie znaczy ,że gra zasługuje na wysoka ocenę.Dziwna argumentacja - jakby nie było FORZY i Gran Turismo,to dałbyś pewnie NFS:PRO STREET ocenę "10" tak?

 

Oczywiście zgadzam się z Tobą - nie dałbym tej grze 10 ale na 9 zasługuje.Dziwna argumentacja?chmm?gra mi się w nią na 9 całkiem dobra.Nie lubię NFS ani innych ścigałek ,ale chyba zawsze porównuje sie gry miedzy sobą.Gdyby niebyło FORZY i GRAN TURISMO. Pewnie sam dałbys ocene 10 grze NFS

Pewnie nie,nie grałbym wtedy w żadne ścigawki.

Aha i mam prośbę:

translate this shit "gra mi się w nią na 9 całkiem dobra"

 

you shit translate Gra mi się w nią na 9. Całkiem dobra (gra*)

*dla twojego umysłu żeby się zorientował ze tu o GRĘ chodzi

KONIEC TRANSLATE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...