Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz mnie trafi... czy jest gdzies w tej grze miejscowka gdzie moge polevelowac?

 

Jestem na 4 DVD i mnie szlag trafia.

 

Meczylem sie z tymi smokami atakujacymi Numare, ale je przelazlem. Niestety czolgow nie jestem juz w stanie na 37lvl. Czy moge udac sie do jakies miejscowki i polevelowac? Gdzie jest ta miejscowka?

 

Czolg jednym atakiem z canonna zabija mi 75% odzialu

 

 

UP

Mnie tez 4DVD nie chcial dzialac, ale udalo sie zainstalowac i dziala

Próbowałeś w jaskini pod posiadłością Gangory w Uhrze? To będzie chyba najlepsza miejscówka dla Ciebie na 37lv jak zaopatrzysz się w akcesoria, albo skille Anti-Petrify. Oprócz tego idealnym miejscem do levelowania jest dungeon z DLC, ale tam by Cię zniszczyli w tej chwili raczej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Zna ktos moze jakas skuteczna strategie na Killalona? Walczylem z nim juz 4 razy i du.pa. Mam wszystkie postacie na 99lv oraz wyuczone wszystkie techniki (lacznie z 1 turn cast). Probowalem przed chwila taktyki na 3 tury, polegajacej na nawalaniu czarem Divide w 1 i 3 turze, ale niestety nic z tego. Autor taktyki napisal, ze jest ona w 100% skuteczna, ale jak widac mylil sie. Moze znacie jakies naprawde niezawodne metody. Help.

 

 

 

edit: juz nieaktualne. zamiast 1 turn cast dalem reduce casting time 1, 2 i 3, co rozwiazalo problem.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

dziś ukończyłem pierwszą płytkę i ...

Gra mi bardzo podpasowała fabularnie/systemowo jak również klimatycznie i designowo... Niby to wszystko już kiedyś było ale chyba tylko przy ff13 i rof w tej generacji konsol tak dobrze się bawię... Zobaczymy dalej ale jak na razie bardzo dobrze się bawię :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Gość donsterydo

Ja dzisiaj zakupiłem w MM (70 zł). Zobaczyłem dwie sztuki (już wiele razy je tam widziałem) i postanowiłem zakupić te "mityczne" jRPG :) Dodatkowo zaciekawił mnie zarys historii na odwrocie pudełka. Liczę na dobrą fabułę, ciekawy klimat i że gra zauroczy mnie jak Resonance of Fate :D

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego 4 DVD - jeżeli udało mi się zainstalować ostatnią płytę na HDD to znaczy, że jest ok ?

 

PS. Ze starszych fajnali to styczność miałem tylko z FFVII.

 

PS2. Odpaliłem na chwilę i jak biegałem po tych pustkowiach na początku to wszystko mi właśnie FFVII zalatuje :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pograłem 6h i co mogę powiedzieć (dotarłem właśnie do Grand Staff):

 

- Postacie, którymi gramy sztampowe, ale fajnie zaakcentowane.

- Fabuła zapowiada się ciekawie.

- Dobry i prosty system rozwoju postaci i walki.

- Specyficzny klimacik - czuć FFVII jak cholera :)

- Thousand Years of Dreams jest nawet wciągające jak na sekwencje czytane, dodaje dodatkowej głębi grze.

- Angielski voice acting bardzo dobry.

- Grafika surowa, ale jakoś oczy nie bolą :)

- Śmieszne dialogi i cut scenki - jak np. ta gdzie po raz pierwszy wyruszamy z miasta :D

 

W sumie to jestem mile zaskoczony. Takich jak Lost Odyssey i Resonance of Fate jRPG'ów potrzeba. Nie to co FFXIII gdzie po godzinie na wymioty się zbiera.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Mam sprawę mozecie mi wyjaśnić kilka rzeczy ? Przede wszystkim o co chodzi z kolejnością ataków tzn jak czasem wybieram czar to pokazuje mi np 2-b o co chodzi? roumiem, że czar ładuje się 2 tury ale co oznacza literka? czasem podczas walki ta kolejność się zmienia i nie wiem dlaczego. Dodatkowo czy da się przed rozpoczęciem tury stwierdzić jaka będzie kolejność ataków moich i przeciwnika ? Czasem wybieram np dwa ataki fizyczne i czar ofensywny a kolejka układa się tak,że najpierw atakują mnie wrogowie 3 razy pod rząd i zabierają wiekszość energii później ja atakuję ( a wolałbym się leczyć ) po czym zaczyna się druga kolejka i dostaje lanie :)

 

druga sprawa to skille gram kilka godzin i np teraz dołączyły wnuki głównego bohatera ale co dziwne w nauczonych skillach dziewczynka ma 2 od ręki ale podczas walki pojawia się tylko jeden , podobnie u innych bochaterów mam skile po 3 ułożone a w czasie walki mam tylko steal?

jest w tym jakaś zależność?

 

będę wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...