Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wyglada naprawde swietnie ale martwie sie tylko o jedno i na tym chyba mi najbardziej zalezy, chodzi o "feeling", idac ulicami miasta chce poczuc majestatyczne, olbrzymie budowle, chce czuc ze jestem w Nowym Jorku ( LC ). Wiele gier juz bylo ktore mimo wielgachnych drapaczy chmur nie budzily respektu (GTA SA). Wszystko bylo jakies takie sztuczne. A ja idac po moscie brooklinskim i patrzac na miasto chce czuc jego ogrom. Chcialbym jeszcze aby R* oddalo skale miasta 1:1 tak jak w TDU (jeden kilometr to jeden kilometr).

Patrzac na trailery i screeny ciagle jeszcze licze na to iz moje marzenie sie spelni ale spal bede spokojnie dopiero jak R* pokaze kawalek gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Tam do licha Rockstar mnie dobija - a wlasciwie czekanie! Na ZADNA gre nie czekalem jak na IV i jestem tak napalony zeby juz ja dorwac, rozerwac z folii i wsadzic do czytnika ze uuuuuuuuch! Oby premiera nie zostala przesunieta na 2 polowe roku bo nie wytrzymam. Jedno jest pewne, gre dostane i ide do lekarza po L4 na miesiac. Wszystkie trailery wciagnalem i chce juz w to graaaaaac! :]

Odnośnik do komentarza

Ja licze na to ze jednak GTA IV bedzie mialo to "cos" dzieki czemu bedzie chcialo mi sie ciagle w to grac. Swoja przygode z ta seria zaczalem od gta 1 potem byla 2, potem pelny 3d czyli gta 3 (na kazde GTA czekalem z niecieprliwoscia) potem vice city ktory dla mnie byl przelomem te klimaty Miami lat 80 ahh. A wkoncu wyszedl gta:sa ktory byl (przynajmniej dla mnie) gra nudna oraz "smierdziaca" monotonia. Teraz GTA IV w ktorym klimat chyba najbardziej bedzie mi odpowiadal (ruska mafia i te ruskie akcenty). Pozyjemy zobaczymy

 

ps: Wie ktos moze co to za utwor w trailerze 3 ? O nazwe bym prosil

Edytowane przez Radiell
Odnośnik do komentarza
Ja licze na to ze jednak GTA IV bedzie mialo to "cos" dzieki czemu bedzie chcialo mi sie ciagle w to grac. Swoja przygode z ta seria zaczalem od gta 1 potem byla 2, potem pelny 3d czyli gta 3 (na kazde GTA czekalem z niecieprliwoscia) potem vice city ktory dla mnie byl przelomem te klimaty Miami lat 80 ahh. A wkoncu wyszedl gta:sa ktory byl (przynajmniej dla mnie) gra nudna oraz "smierdziaca" monotonia. Teraz GTA IV w ktorym klimat chyba najbardziej bedzie mi odpowiadal (ruska mafia i te ruskie akcenty). Pozyjemy zobaczymy

 

ps: Wie ktos moze co to za utwor w trailerze 3 ? O nazwe bym prosil

 

GTA: SA grą nudną i monotonną? Hmm to była najlepsza część, serii oczywiście to kwestia gustu, ale San Adreas napewno nie był monotonny, włąśnie w tej częsci było najwięcej innowacji, nowych elementów, pakowanie postaci, rowerki, nawiększe miasto itd. Po ostatnim trailerze widze, że Gta 4 troche będzie podobne do Gta: SA. Przynajmniej klimatowo, fakt, że tutaj nie będzie klimatów "czarnych", ale w trailerze pojawił się, rapujący rusek, tańczace dupki, nawet muzyka hip-hopowa w tle "KingRing".

Odnośnik do komentarza
GTA: SA grą nudną i monotonną? Hmm to była najlepsza część, serii oczywiście to kwestia gustu, ale San Adreas napewno nie był monotonny, włąśnie w tej częsci było najwięcej innowacji, nowych elementów, pakowanie postaci, rowerki, nawiększe miasto itd. Po ostatnim trailerze widze, że Gta 4 troche będzie podobne do Gta: SA. Przynajmniej klimatowo, fakt, że tutaj nie będzie klimatów "czarnych", ale w trailerze pojawił się, rapujący rusek, tańczace dupki, nawet muzyka hip-hopowa w tle "KingRing".

 

 

Akurat DLA MNIE Gta:SA takie jest tzn nudne i monotonne odpychaja mnie czarni latajacy ze spluwami no niestety.

Odnośnik do komentarza
Napewno widzieliście już trailer na Livie , ach ... takich dreszczy dawno nie miałem , ale ja nie o tym.

Moje pytanie brzmi czy wie ktoś może co to za kozacka muzyczka przygrywa w tle, chciałbym mieć ten soundtrack.

Odpalił bym se go w aucie i bujał po mieście ...

 

Stary, wystarczy kliknąć przycisk kierujący do strony wcześniej. Czy naprawdę co 2 posty ktoś będzie pytał 'co to za kozacka muzyczka?'? Tak ciężko zobaczyć kilka stron tematu?

 

Serega - King ring

Odnośnik do komentarza

Plota: Rockstar szykuje kontrofensywę przeciwko Hilary Clinton

http://duggmirror.com/gaming_news/Hilary_C...itute_in_GTA_4/

after having sex with the player, the prostitute will say something like: âwill you still vote for me?â, and after being killed, with her last breath, sheâll say: âNow Iâll never get to be president!â

Prawda że piękne? Nie dość, że robią sobie jaja z Jacka Trentona, to teraz jeszcze w dość sugestywny sposób jadą po przyszłej (odpukać!) prezydentowej USA (odpukać! zakopać! odpukać! sprawdzić czy jeszcze dycha! dobić! zakopać!). Obydwoje swego czasu rzucili się w medialną nagonkę przeciwko GTA:SA, co jak widać nie pozostanie bez echa. ;)

 

edit: Do końca tego miesiąca powinne światło dzienne ujrzeć materiały serwisów Kikzo, GameSpot, IGN, GamesRadar, CVG i 1UP. Będą traktować o niczym innym jak najnowszym buildzie GTA4, oraz ujawnią dokładne informacje na temat trybu gry wieloosobowej.

W każdym razie myślę, że da to odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest wydanie jej w obecnym stadium zaawansowania prac.

Ulotnić się do siedziby Rockstar mają już w tym tygodniu, więc może uda się wyłapać choćby najmniejszy przeciek informacji ;)

http://www.gta4.net/news/3960/new-online-g...ws-coming-soon/

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Napewno widzieliście już trailer na Livie , ach ... takich dreszczy dawno nie miałem , ale ja nie o tym.

Moje pytanie brzmi czy wie ktoś może co to za kozacka muzyczka przygrywa w tle, chciałbym mieć ten soundtrack.

Odpalił bym se go w aucie i bujał po mieście ...

 

Stary, wystarczy kliknąć przycisk kierujący do strony wcześniej. Czy naprawdę co 2 posty ktoś będzie pytał 'co to za kozacka muzyczka?'? Tak ciężko zobaczyć kilka stron tematu?

 

Serega - King ring

a dokładniej Seryoga

Odnośnik do komentarza

Dla mnie rwąca animacja to standard w tej serii :P GTAIII na PC ledwo działało i ciągle dostawało zadyszki, ale i tak było miodnie. Lepiej już było przy VC, które miało lepiej zoptymalizowany silnik. SA to już nie było to samo. Ale i tak w porządku było bieganie nygusem po osiedlu :P

GTAIV ma spełnić jeden warunek jak dla mnie, żeby zachwycić - być "zeskalowaną w górę" kopią GTAIII. W takim wypadku nei będę miał pytań ^_^

Odnośnik do komentarza
No to ja już wiem na co zbierać kase :P Osobiście z tą grą wiąże wielkie nadzieje. Grafika to poprostu dzieło sztuki, a jak mówiliście wcześniej 'kozacka nuta' daje rade ! Widać, że chłopaki z Rosji też znają się na rzeczy. No więc... pozostaje czekać, 95 dni ^_^ Kotlet - słuszna uwaga !

Grafika dzieło sztuki???? :| Sory ale nawet przy ogromnej sympatii dla serii GTA widze ze grafa jest co najwyzej srednia...porownaj to sobie pan z GoW...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...