Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a nie wprowadziliście czasem naszego początkującego moddera w błąd? GTA IV jeszcze nie modowałem, ale nie jest czasem tak samo jak w V, że mody instaluje się przez OpenIV? Jest nawet dinput8.dll w tym folderze, czyli ASI loader, żeby pliki z folderu mods przez OpenIV wczytało zamiast tych oryginalnych z gry. Przecież ten launcher Rockstara sprawdza za każdym razem pliki w folderze gry i jak masz tam jakieś nieoryginalne pliki to z automatu ściąga oryginalne i zamienia. Dlatego Homelanderowi ściągało na nowo 2GB. No chyba, że przy IV jest inaczej niż przy V, ale z tego co sprawdziłem na szybko to ogólnie mody w IV też instaluje się przez OpenIV.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, tjery napisał:

Hmm a nie wprowadziliście czasem naszego początkującego moddera w błąd? GTA IV jeszcze nie modowałem, ale nie jest czasem tak samo jak w V, że mody instaluje się przez OpenIV? Jest nawet dinput8.dll w tym folderze, czyli ASI loader, żeby pliki z folderu mods przez OpenIV wczytało zamiast tych oryginalnych z gry. Przecież ten launcher Rockstara sprawdza za każdym razem pliki w folderze gry i jak masz tam jakieś nieoryginalne pliki to z automatu ściąga oryginalne i zamienia. Dlatego Homelanderowi ściągało na nowo 2GB. No chyba, że przy IV jest inaczej niż przy V, ale z tego co sprawdziłem na szybko to ogólnie mody w IV też instaluje się przez OpenIV.

Nie, kopiuj-wklej i działa. Przynajmniej u mnie na PC i deczku działa :) Żadnych zewnętrznych instalatorów czy innego gówna. Na decku pewnie trzeba dopisać WINEDLLOVERRIDES="dinput8=n,b" %command% w opcjach uruchamiania i dlatego mu się wszystko wyjebało. Generalnie na decku zawsze trzeba nadpisać DLL jak jakieś się dorzuca, ale to już temat na inną rozprawkę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2024 o 09:12, KrYcHu_89 napisał:

Nieprawda, da się ukończyć, ale tylko jedno z zakończeń. 

@Sedrak pod koniec gry jakbyś grał

  Ukryj zawartość

SERIES X/S GTA IV backwards compatibility flaw. Final mission becomes impossible to complete (1 of 2 endings) as the frame rate is too high (a known issue on PC too) to register enough 'taps' of the button A compared to original 360 version at 30 or less FPS.

oczywiście na PC można to obejść, ale na Xboxie niet. 

Dziwne bo niedawno kończyłem GTA 4 na PC prawilnie w 60 fps i owszem, musiałem szybciej napierdalać A na padzie ale udało się bez większych problemów. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

Dziwne bo niedawno kończyłem GTA 4 na PC prawilnie w 60 fps i owszem, musiałem szybciej napierdalać A na padzie ale udało się bez większych problemów. 

Da się klikając w nadludzkim tempie, ale może być to frustrujące, już nie pamiętam,  ale ja chyba obnizalem specjalnie klatkarz, bo mi 2x nie poszło, a w GTA IV chyba checppinty były rzadko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...