Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dailymotion.com/Yoxux/video/x56...y-n5_videogames

10 minut gameplayu nie wiem ale mogą być spoile

edit

nie ma spoilerów

po kolei

walka

motór z kaskiem

bankomat cienko z kasą

wchodzenie do budynków bez load. teraz widać czego zawsze brakowało

utarczki z polucjantami

kradzież wózka - ekstra

i inne pierdoły

gdzie ten mój zamówiony egzemplarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

01:38 - chamskie doczytanie tuż przed nosem...

01:58 - machasz kolesiowi pięściami przed nosem a on nic...

02:05 - fajnie się koleś oglądnął na bójkę :)

02:16 - Nico podniósł nogę żeby nie zdeptać kolesia?

02:22 - dobitka po jajach :D

02:32 - za(pipi)ista dziura w jezdni

02:37 - interakcja super

02:45 - super animacja

Więcej nie piszę :P bo musiałbym jeszcze parędziesiąt linijek machnąć

 

Diabeu tkwi w szczegółach ;)

 

model jazdy WYDAJE SIĘ OKROPNY, nie wiem co oni chcieli tam w R* zrobić, żeby wyszło realistycznie, ale wyszła kupa niemożliwa... Mam nadzieję (jeśli tak jest ze wszystkimi autami), że R* wyda stosownego patcha, bo widzę że nie tylko mi się to nie podoba... Wygląda to jak po wpisaniu kodu na przyczepność w VC i SA.

 

Co do doczytywania tekstur - jak ch** wina nośnika. Nikt z recenzentów nie biadolił, a chyba zwróciłby na to uwagę, gdyby to działo się tak często jak tu? Owszem, była o tym wzmianka, ale pisali że czasami, mało itp.

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Beskitu, tak czytam i czytam ten temat i co chwilę widzę post Soniaka, w którym pisze on o tym, jaka fizyka jest zje,bana. No offence chłopie, ale GTA IV to nie jest jakaś Forza ;] Mnie osobiście fizyka nie obchodzi za bardzo, bo jak zobaczyłem animację głównego bohatera, no i niesamowity free-roaming to natychmiast wszystkie wady zniknęły ;)

 

Miałem się rozpisać, ale nie chce mi się za bardzo - mogę tylko powiedzieć, że gameplay wygląda imo zaje.biście i czekam na grę z utęsknieniem :]

 

@Nie no jasne, masz prawo, ja tylko swoje zdanie wyrażam ;]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

http://www.dailymotion.com/search/Grand%2B...play_videogames

 

- chyba tego filmiku nie było 8)

 

http://www.dailymotion.com/relevance/searc...play_videogames

 

- tego też nie było, dobra jakość:D

 

UWAGA SPOILER!!!!

 

Przy zderzeniu z autem Niko wylatuje przez przednią szybę wydając dziwny głos!

 

Edytowane przez Nitro
Odnośnik do komentarza
Beskitu, tak czytam i czytam ten temat i co chwilę widzę post Soniaka, w którym pisze on o tym, jaka fizyka jest zje,bana. No offence chłopie, ale GTA IV to nie jest jakaś Forza ;] Mnie osobiście fizyka nie obchodzi za bardzo, bo jak zobaczyłem animację głównego bohatera, no i niesamowity free-roaming to natychmiast wszystkie wady zniknęły ;)

 

Miałem się rozpisać, ale nie chce mi się za bardzo - mogę tylko powiedzieć, że gameplay wygląda imo zaje.biście i czekam na grę z utęsknieniem :]

 

Sami się w to wrobili bo obiecano nam CUDA. To niech te cuda się dzieją. Mam prawo być rozczarowanym... Zobaczymy w poniedziałek jak zagram, ale i tak sądzę że zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza

hehe, dobrze że mam życie i nie spędzam większości czasu na czytaniu wiadomości przepełnionych hype'm o jakiejś nowej grze a potem bluzgam w stronę twórców... Ludzie to tylko gra video, sami się nakręcacie, jakbyście olali zapowiedzi to i łatwiej by się czekało i mniej "poszkodowani" byście byli. Ja na GTA mam ochotę ale kiedy zagram? Mi to lotto :)

Odnośnik do komentarza

Moja opinia jest taka hype jaki towarzyszy tej grze przy starcie jest większy wg. mnie niż przy H3. Sam się na tą grę napaliłem, bo San Andreas na mnie zrobiło ogromne wrażenie (między innymi to był powód przesiadki z Piecyka na konsole - pograć szybciej w SA). Co będzie to będzie, ale ocenianie gry na podstawie filmików z youtube jest conajmniej śmieszne. Niech będzie do du.py grafika, fizyka, ale może być grywalność, klimat "gangsa" i OGROMNE ROZBUDOWANIE, na to liczę. Choć nie powiem, fajnie jest patrzeć jak Nico stuka sobie coś na telefonie, wywala szybę i otwiera samochód (jak Polak Niemcowi :P - żart).

 

PS. Gra zamówiona w Cenedze, dostałem info, że wyślą moją kolekcjonerkę 28, i na 29 będzie, to akurat sobie pogram :)! Tak, jeszcze wałkowanie tematu po raz enty, kto wie gdzie można już dostać - ale chodzi mi, że na bank można dostać i są dostępne sztuki - obdzwoniłem większość sklepów, może ma ktoś swoje własne źródła :)?

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po 3 godzinnej sesji z GTA 4... Wstępnie napisze na ile ją oceniam na... 11/10 Gra jest FENOMENALNA animacja postaci jest świetna, ruch uliczny jest duży miejscami ogromy, ci którzy psioczą na to nic nie wiedzą bo się naoglądali filmików robionych telefonem komórkowym...

 

Model jazdy jest bardzo dobry tu się bałem ale dosłownie w 10-20 minut się przyzwyczaiłem się do sterowania i prowadziło mi się wyśmienicie. Sterowanie jest dużo lepsze niż w SA czy VC.

 

Graficznie GTA 4 nie jest Crysisem to chyba wie każdy ale jest na bardzo dobrym poziomie, jak 2 razy szczęka mi opadłą jak zobaczyłem kilka efektów w grze. Pierwszy to wybuch samochodów no coś pięknego nie jestem w stanie tego opisać... W żadnej grze nie widziałem tak dopracowanych wybuchów.

 

Drugi to jak spojrzałem na miasto z góry na górze no normalnie ahhh brak mi słów miasto żyło swoim życiem. Dymy, samoloty , lotnie.

 

W parkach dzieci biegają z "frizbi" z psami, matki z wózkami, Uliczne sklepy z fast foodami

 

Spadki FPS owszem są ale to naprawdę wtedy gdzie nie wiesz co się dzieje na ekranie. Policja, mafia, 5 wybuchających samochodów na raz 2 helikoptery i masa ludzi biegających obok w tedy animacja zwalnia ale nic w tym dziwnego tym bardziej ze na ekranie jest 3 WŚ ;P

 

Tryby online nie sprawdzam z wiadomych przyczyn ; )

 

Naprawdę gra żyje własnym życiem grałem 3h i powiem jedno MUST HAVE (pipi) !

Odnośnik do komentarza
Jestem właśnie po 3 godzinnej sesji z GTA 4... Wstępnie napisze na ile ją oceniam na... 11/10 Gra jest FENOMENALNA animacja postaci jest świetna, ruch uliczny jest duży miejscami ogromy, ci którzy psioczą na to nic nie wiedzą bo się naoglądali filmików robionych telefonem komórkowym...

 

Model jazdy jest bardzo dobry tu się bałem ale dosłownie w 10-20 minut się przyzwyczaiłem się do sterowania i prowadziło mi się wyśmienicie. Sterowanie jest dużo lepsze niż w SA czy VC.

 

Graficznie GTA 4 nie jest Crysisem to chyba wie każdy ale jest na bardzo dobrym poziomie, jak 2 razy szczęka mi opadłą jak zobaczyłem kilka efektów w grze. Pierwszy to wybuch samochodów no coś pięknego nie jestem w stanie tego opisać... W żadnej grze nie widziałem tak dopracowanych wybuchów.

 

Drugi to jak spojrzałem na miasto z góry na górze no normalnie ahhh brak mi słów miasto żyło swoim życiem. Dymy, samoloty , lotnie.

 

W parkach dzieci biegają z "frizbi" z psami, matki z wózkami, Uliczne sklepy z fast foodami

 

Spadki FPS owszem są ale to naprawdę wtedy gdzie nie wiesz co się dzieje na ekranie. Policja, mafia, 5 wybuchających samochodów na raz 2 helikoptery i masa ludzi biegających obok w tedy animacja zwalnia ale nic w tym dziwnego tym bardziej ze na ekranie jest 3 WŚ ;P

 

Tryby online nie sprawdzam z wiadomych przyczyn ; )

 

Naprawdę gra żyje własnym życiem grałem 3h i powiem jedno MUST HAVE (pipi) !

 

Co jeszcze widziałeś za oknem? A może się obudziłeś? Z tymi dziećmi to Ci się nie udało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...