Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

-policjanci chowaja sie za drzwiami, strzelaja z wieszej odleglosci, dzialaja grupami i ostrzeliwuja sie z radiowozow

 

-ludzie realistyczniej reaguja na strzaly: jak kogos postrzelisz w noge, to najpierw sie przewraca, a potem kuleje

 

-zestrzelony w samochodzie kierowca wcisnie glowa klakson

 

-mozna zostac zestrzelonym podczas jazdy samochodem

Odnośnik do komentarza
fajnie tak oceniac gre na podstawie paru kilkuminutowych filmikow? jestescie mistrzami xD ;]

to ktory z Was pierwszy napisze recke? ;D

 

A czemu mam jej niby nie oceniac - akurat ten ostatni filmik jest dobrej jakosci i mozna naprawde duzo rzeczy zaobserwowac. Hehe ja wiem wiem...jakis czas temu fanboye czepiali sie ze jak mozna gre oceniac po trailerach :] ze trzeba poczekac na gameplay...teraz juz i po gameplay nie mozna ocenic :D hehehehe

Odnośnik do komentarza
-policjanci chowaja sie za drzwiami, strzelaja z wieszej odleglosci, dzialaja grupami i ostrzeliwuja sie z radiowozow

 

-ludzie realistyczniej reaguja na strzaly: jak kogos postrzelisz w noge, to najpierw sie przewraca, a potem kuleje

 

-zestrzelony w samochodzie kierowca wcisnie glowa klakson

 

-mozna zostac zestrzelonym podczas jazdy samochodem

 

No faktycznie, jak w driver3

Odnośnik do komentarza

Po tym co widzialem to gra wymiecie , chociaz tez spodziewalem sie wiekszych zmian, ale co tu gadac zobaczymy i pogadamy bo smaczkow napewno bedzie mnostwo. Wlasnie przeczytalem recenzje w official playstation magazine w ktorym dostala dyszke i golda, ale co mnie zaciekawilo to ze koles jara sie i jara , opisuje po czym pisze " albo kiedy wchodzisz do safehouse-u i zdajesz sobie sprawe ze mozesz... nie, to juz musicie zobaczyc sami".

Ciekawe

Odnośnik do komentarza
R* najwidoczniej leci sobie w kulki. Jakieś komiksowe filtry, fizyka z motorsotrma, błędy. Czuje że będzie niezły crap.

 

Z pewnoscia bedzie to najwiekszy crap 2008 roku. Ja po obejrzeniu 3 minutowego filmu z GP nakreconego aparatem cyfrowym, 10 razy przekompresowanego, wnioskuje ze bedzie to okrutna lipa.

Po tych trzech minutach, wnioskuje ze:

- eksplozje sa do dupy

- fizyka jest do bani

- Niko chu..wo biega

- walki sa do rzyci

- maly jest ruch w kazdej czesci miasta

- gliniarze sa glupi

- gra jest crapem (nie wspominalem jeszcze?)

- grafika jest za bardzo komiksowa

- Niko gada jak pedal

- popup jest do rzopy

- malo samochodow

- wyrzucilem w bloto 225zl

 

Na podstawie tych filmow moja ocena brzmi: 4/10

Gra jest crapem (chyba juz o tym mowilem).

 

 

 

PS.

Opanujcie sie! Na podstawie tych filmow mozna jedynie stwierdzic ze gra juz jest w sieci i niektorzy graja. Na wlasne oceny przyjdzie czas 29.04.

 

 

Odnośnik do komentarza

haha, o czym ty mowisz czlowieku... jaki jezyk... po prostu w głowie mi sie nie miesci jakim ingorantem trzeba byc by oceniac gre po 3 minutowym filmiku z jutuba. Widze ze przeszedłeś juz całą gre, skoro mowisz ze obietnice nie znajdują pokrycia w grze. teraz napisz recenzje, czekamy!

Odnośnik do komentarza

Po tych filmikach mogę stwierdzić, że Niko po upadku z motocykla/ wyleceniu przez szybę itp., a potem po walnięciu w auto, nie uszkadza go. Szkoda, bo byłby fajny patent (na jednym trailerze tak było ze koleś jakiś spada na dach auta, a ten się zapada). I NIE PISZCIE JUŻ ŻE JEST MAŁY RUCH! Wjedziecie do Queens to zobaczycie ruch, na pewno w 1szeh fazie gry mamy dostęp do największego zad.upia. Niko biega dokładnie jak Shephard, razem ze skręcaniem :). No i co mnie będzie irytować, to model jazdy - lekko mocniejszy skręt i już kręcimy piruety... Tym niemniej może to dziwne, ale... gra nie imponuje mi tak jak kiedyś GTA SA. Moze to dlatego że jest bardzo podobna do Saint's Row...

Odnośnik do komentarza
W tym wszystkim chodzi o to że obiecywano nam cuda na kiju, a jak widać po filmach i opiniach torrentowych noobów to gra jest jak reszta (Saint Row). Spójrzcie zresztą na tę fizykę. Od 7 lat taka sama. RAGE - srejdż a nie rage.

 

Zachowujesz się nie lepiej od nich. Grałeś w grę że oceniasz?

 

A i jedna sprawa: RAGE odpowiada za grafikę, od fizyki jest Euphoria.

 

---

 

Wie ktoś czy mogę się spodziewać pasów na monitorze 19 calowym? ( nie panorama )

Edytowane przez Tosh
Odnośnik do komentarza
W tym wszystkim chodzi o to że obiecywano nam cuda na kiju, a jak widać po filmach i opiniach torrentowych noobów to gra jest jak reszta (Saint Row). Spójrzcie zresztą na tę fizykę. Od 7 lat taka sama. RAGE - srejdż a nie rage.

 

Zachowujesz się nie lepiej od nich. Grałeś w grę że oceniasz?

 

A i jedna sprawa: RAGE odpowiada za grafikę, od fizyki jest Euphoria.

 

---

 

Wie ktoś czy mogę się spodziewać pasów na monitorze 19 calowym? ( nie panorama )

 

W tym momencie to też dowaliłeś. A skąd ludzie mają to wiedzieć? Poza tym to nie dział do takich pytań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...