Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci powiem Słupek, że paradoksalnie mi się wersja na PS3 bardziej podobała. Grałem w obydwie wersje. Niższa rozdziałka i większe rozmycie w wersji PS3 moim zdaniem maskuje dużo lipnych tekstur i nadaje to specyficzny styl, ale wiadomo są gusta i guściki. Co do płynności działania to bardzo podobnie obydwie wersje.

 

 

Wracając do clu to faktycznie zaczyna powoli deprymować mnie brak jakichkolwiek wieści n/t. Ja ciągle wierzę, że ostro dłubią przy V. Jakimś cudem udało im się zachować wszystko tajemnicy, a wiedząc jaką mają markę w ręku to nie hypują.

 

Marzyłbym sobie aby w grudniu (+ zapowiedź Uncharted 3 z nurkowaniem included :) ), zapodali pierwsze trailery , walili ostro nowymi zajawkami aż do końca kwietnia po czym wypuściliby GTA V na rynek.

 

 

Tak wiem jestem fantastą :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

W to, że dłubią, to absolutnie nie wątpię. Przecież to jest kura znoszące złote jaja, jak można jej nie pielęgnować :).

 

Pytanie tylko, czemu tak długo nic? Szykują coś naprawdę urywającego łeb i tak długo im to zajmuje? Mają jakąś bardzo przemyślaną akcję reklamową ułożoną w czasie i nie dopuszczają do przecieków?

Odnośnik do komentarza

 

Marzyłbym sobie aby w grudniu (+ zapowiedź Uncharted 3 z nurkowaniem included :) ), zapodali pierwsze trailery , walili ostro nowymi zajawkami aż do końca kwietnia po czym wypuściliby GTA V na rynek.

 

Tak wiem jestem fantastą :)

 

No jak w tym roku będzie całkowicie cicho to się zamulę :/ , wczoraj właśnie po północy rozmyślałem tak o tym GTA V że kuźwa się nic nie pucują z postępu pracy nad grą (a że grę już tworzą to pewne), nawet obliczyłem odstępy czasu w miesiącach wydawania kolejnych części serii począwszy od GTA1 na PSXa (no co nudziło mi się :P ), i wyszło mi że w 2011 na bank powinna pojawić się kolejna część wielkiej kradzieży aut, ale raczej to nie realne :(, zapowiedz GTA IV szybko się pojawiła i długo przed premierą gry, wiec wątpię balon w twoje fanatyzmy ;) że w grudniu zapowiedz a w kwietniu? premiera *R by miało za mało czasu na zrobienie MEGA szału i haype'u na swoją grę.

 

Trzeba jakoś przeczekać czas oczekiwania na pierwsze info. odnośnie nowego GTA, ja sobie jakoś radze nie dawno kupiłem po raz któryś tam PS2 a potem kombo- GTA:3,VC,SA,LCS,VCS (tej ostatniej wcześniej nie ukończyłem), zamierzam zaliczyć wszystkie części ponownie więc trochę czasu upłynie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie ma raczej opcji, że wypuszczą GTA w 2011 chyba, że jedynie pod koniec 2011 (choć to nie data dla GTA).

 

R* w przyszłym roku będzie promował MP3, jako wydawca będzie reklamował L.A. Noire a gdybam sobie, że całe siły North są skupione obecnie na Agencie. Oczywiście pewnie nowe GTA już powstaje, jest pisane czy co tam ale to raczej wstępna faza (pamiętacie news o tym, że R* robił zdjęcia Miami? to by wskazywało na początek prac), obstawiam, że 2012 to będzie release date. No i nie zapominajmy, że w tym roku R* praktycznie całkowicie skupione jest na RDR i może dlatego odpuściło sobie w tym roku zapowiedzi GTA żeby nie psuć hypu, sprzedaży RDR, żeby marka się wyrobiła.

 

Ale chciałbym chociaż już teraz trailer 15 sekundowy z zapowiedzią coś na modłę KAPITALNEGO "Things Will be Different" (pamiętacie ten MEGA hype, teorie i domysły przed i po trailerze ;]) tak żebym spał spokojnie i jarał się do granic możliwości.

 

A dla jeszcze milszego oczekiwania R* mógłby wypuścić GTA Trilogy Collection zresztą plotki o VC HD już się przewijały.

 

@PRQc

 

Ja to samo tylko ja męczę VC i SA na pc zresztą co jakiś czas regularnie ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Marzyłbym sobie aby w grudniu (+ zapowiedź Uncharted 3 z nurkowaniem included :) ), zapodali pierwsze trailery , walili ostro nowymi zajawkami aż do końca kwietnia po czym wypuściliby GTA V na rynek.

 

Tak wiem jestem fantastą :)

 

No jak w tym roku będzie całkowicie cicho to się zamulę :/ , wczoraj właśnie po północy rozmyślałem tak o tym GTA V że kuźwa się nic nie pucują z postępu pracy nad grą (a że grę już tworzą to pewne), nawet obliczyłem odstępy czasu w miesiącach wydawania kolejnych części serii począwszy od GTA1 na PSXa (no co nudziło mi się :P ), i wyszło mi że w 2011 na bank powinna pojawić się kolejna część wielkiej kradzieży aut, ale raczej to nie realne :(, zapowiedz GTA IV szybko się pojawiła i długo przed premierą gry, wiec wątpię balon w twoje fanatyzmy ;) że w grudniu zapowiedz a w kwietniu? premiera *R by miało za mało czasu na zrobienie MEGA szału i haype'u na swoją grę.

 

Trzeba jakoś przeczekać czas oczekiwania na pierwsze info. odnośnie nowego GTA, ja sobie jakoś radze nie dawno kupiłem po raz któryś tam PS2 a potem kombo- GTA:3,VC,SA,LCS,VCS (tej ostatniej wcześniej nie ukończyłem), zamierzam zaliczyć wszystkie części ponownie więc trochę czasu upłynie :thumbsup:

 

Napisałem, że jestem fantastą a nie "fanatyzm" :) , co do musu kręcenia długofalowego Hypu po jest to tak wyrobiona marka, więc można byłoby uderzyć z krótszą 4-6 miesięczną ostrą i intensywną kampanią, jednak argument Słupka n/t skupienia na innych tytułach niestety bardzo do mnie przemawia ;/ i moja teoria pada.

 

Ja po tym 1 poście Słupka zacząłem znowu delikatnie jeździć bo Liberty City, ale fakt kolekcją w HD bym nie pogardził.

Odnośnik do komentarza

Nie ma raczej opcji, że wypuszczą GTA w 2011 chyba, że jedynie pod koniec 2011 (choć to nie data dla GTA).

 

R* w przyszłym roku będzie promował MP3, jako wydawca będzie reklamował L.A. Noire a gdybam sobie, że całe siły North są skupione obecnie na Agencie. Oczywiście pewnie nowe GTA już powstaje, jest pisane czy co tam ale to raczej wstępna faza (pamiętacie news o tym, że R* robił zdjęcia Miami? to by wskazywało na początek prac), obstawiam, że 2012 to będzie release date. No i nie zapominajmy, że w tym roku R* praktycznie całkowicie skupione jest na RDR i może dlatego odpuściło sobie w tym roku zapowiedzi GTA żeby nie psuć hypu, sprzedaży RDR, żeby marka się wyrobiła.

 

Ale chciałbym chociaż już teraz trailer 15 sekundowy z zapowiedzią coś na modłę KAPITALNEGO "Things Will be Different" (pamiętacie ten MEGA hype, teorie i domysły przed i po trailerze ;]) tak żebym spał spokojnie i jarał się do granic możliwości.

 

A dla jeszcze milszego oczekiwania R* mógłby wypuścić GTA Trilogy Collection zresztą plotki o VC HD już się przewijały.

 

@PRQc

 

Ja to samo tylko ja męczę VC i SA na pc zresztą co jakiś czas regularnie ;].

 

Ja teraz nie mam problemu z GTA, TLAD na 100 % cisnę a jeszcze nietknięte TBoGT czeka, a przecież oprócz wyciskania 100% poświęca się jeszcze masę czasu na zabawę ;).

W każdym razie może właśnie R* przez inne marki typu RDR nie skupia się tak bardzo na GTA, może też chcą małego wyciszenia po zamieszaniu z epizodami (będzie tylko na Xboxa, tylko DLC, o przepraszam, będzie na PS3, na płycie też wydamy itd.) i walną znowu jakiś meeeega trailer tak jak ten pierwszy od GTA IV. Oj, pamiętam, co to było :D. W nocy naszego czasu się pojawił, nie było szans przez pierwsze minuty nawet odpalić tej strony, na której to było, i jak pierwszy raz się usłyszało "Perhaps hir, fings łil bi difrent" to było coś pięknego. Aż mnie ciarki przeszły. W ogóle cały okres oczekiwania na GTA IV, te wszystkie domysły, screeny, skrawki informacji, ogólna podnieta - coś pięknego.

 

Ja chce jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza

Nie ma raczej opcji, że wypuszczą GTA w 2011 chyba, że jedynie pod koniec 2011 (choć to nie data dla GTA).

 

R* w przyszłym roku będzie promował MP3, jako wydawca będzie reklamował L.A. Noire a gdybam sobie, że całe siły North są skupione obecnie na Agencie. Oczywiście pewnie nowe GTA już powstaje, jest pisane czy co tam ale to raczej wstępna faza (pamiętacie news o tym, że R* robił zdjęcia Miami? to by wskazywało na początek prac), obstawiam, że 2012 to będzie release date. No i nie zapominajmy, że w tym roku R* praktycznie całkowicie skupione jest na RDR i może dlatego odpuściło sobie w tym roku zapowiedzi GTA żeby nie psuć hypu, sprzedaży RDR, żeby marka się wyrobiła.

 

Ale chciałbym chociaż już teraz trailer 15 sekundowy z zapowiedzią coś na modłę KAPITALNEGO "Things Will be Different" (pamiętacie ten MEGA hype, teorie i domysły przed i po trailerze ;]) tak żebym spał spokojnie i jarał się do granic możliwości.

 

A dla jeszcze milszego oczekiwania R* mógłby wypuścić GTA Trilogy Collection zresztą plotki o VC HD już się przewijały.

 

@PRQc

 

Ja to samo tylko ja męczę VC i SA na pc zresztą co jakiś czas regularnie ;].

 

Ja teraz nie mam problemu z GTA, TLAD na 100 % cisnę a jeszcze nietknięte TBoGT czeka, a przecież oprócz wyciskania 100% poświęca się jeszcze masę czasu na zabawę ;).

W każdym razie może właśnie R* przez inne marki typu RDR nie skupia się tak bardzo na GTA, może też chcą małego wyciszenia po zamieszaniu z epizodami (będzie tylko na Xboxa, tylko DLC, o przepraszam, będzie na PS3, na płycie też wydamy itd.) i walną znowu jakiś meeeega trailer tak jak ten pierwszy od GTA IV. Oj, pamiętam, co to było :D. W nocy naszego czasu się pojawił, nie było szans przez pierwsze minuty nawet odpalić tej strony, na której to było, i jak pierwszy raz się usłyszało "Perhaps hir, fings łil bi difrent" to było coś pięknego. Aż mnie ciarki przeszły. W ogóle cały okres oczekiwania na GTA IV, te wszystkie domysły, screeny, skrawki informacji, ogólna podnieta - coś pięknego.

 

Ja chce jeszcze raz!

 

Otóż to panie Raven, zgadzam się w 100 %.

 

Oczekiwanie na GTAIV zresztą na każde GTA (i RDR też się to udało) to przepiękny okres, rzekłbym, że magiczny jak Święta za gówniarza ;]. Tyle, że na czwórkę to był całkowicie inny poziom budowania hypu na całkowicie inną skalę dzięki netowi, serwisom, wyciekom itd.

 

Co do pierwszego trailera taaaaaaaaaaaaaaaaa ja dopiero po jakiejś dobrej godzinie jak nie dalej odpaliłem ten trailer na jakiejś lipnej stronie w malutkim okienku ;]. A ciarkiii hehe bez ściemniania ja tam mam do dzisiaj jak oglądam "Things Will be Different" czy "Everyone s A Rat" (dla mnie to jest najlepszy trailer ever).

 

Rockstar czy Wy widzicie jak my cierpimy ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

no to co bedzie w nastepnej czesci?

 

podsumowujac trojwymiary

 

3 - byla szeroko rozwinieta jesli chodzi o gangi- liberty city, nowy jork, miks swiatkow.

VC - lata 80, wloska mafia, era obcislych jeansow. malutka domieszka kubanczykow i haitancow.

SA - getta murzynskie, mnostwo motywow hiphopowych.

4 - mafia rosyjska i wloska. (dodatki - dezerterzy, lanserzy)

 

5 - ....?

 

triada juz byla, moze jakuza? tylko taka w klimatach gta4- a wiec bardzo dosadnie, brutalnie, brudno, pranie kasy, wgalty na zlecenie, ogolnie calkowita deprywacja gracza (w kazdej czesci konczylo sie jako "ten dobry"). wiem ze niby jest jakuza i co z tego? gta ma pierwszenstwo jesli chodzi o gry gangsterskie i nawet jakby jako drugie rozwinelo ten pomysl, to nie uwazalbym ze plagiatuja, koncza im sie pomysly.

 

najbardziej widzi mi sie calkowite wykreowanie swojego gangola, co z tego ze simsy, mnie by jaralo chodzenie takim malomownym spasionym (wiecie, taki wielki czolg) lysym kolesiem, w garniturze. do tego dochodza te za(pipi)iste koszule ze smokami, tatuaze na calym ciele, architektura restauracji, malo walki wrecz (bo to nie shenmue) a po prostu napierdalanie z giwer.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

VC trochę nietrafnie, kiepsko streściłeś ;p.

 

Nieraz pisałem przyjmę każdą część obojętnie gdzie by się nie działa. W jakich latach w jakim środowisku ale mimo wszystko Triady, Yakuza kompletnie mi nie pasi bleee. Choć pewnie jakbym zobaczył pierwszy trailer to szybko bym zmienił zdanie.

 

Ale najbardziej jestem za właśnie LA, Miami klimatem VC dalej nie obraziłbym się na Anglię - Londyn choć już był ale to inna bajka.

Zresztą VC2 albo SA2 takie mi się nowe GTA najbardziej marzy.

 

A niech się dzieje nawet w Czeczeni ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

VC trochę nietrafnie, kiepsko streściłeś ;p.

 

Nieraz pisałem przyjmę każdą część obojętnie gdzie by się nie działa. W jakich latach w jakim środowisku ale mimo wszystko Triady, Yakuza kompletnie mi nie pasi bleee. Choć pewnie jakbym zobaczył pierwszy trailer to szybko bym zmienił zdanie.

 

Ale najbardziej jestem za właśnie LA, Miami klimatem VC dalej nie obraziłbym się na Anglię - Londyn choć już był ale to inna bajka.

Zresztą VC2 albo SA2 takie mi się nowe GTA najbardziej marzy.

 

A niech się dzieje nawet w Czeczeni ;].

 

Mam podobne odczucia, człowiek jednak z góry nie lubi zmian :) . Co do skośnookich to mają Yakuze, było GTA w ryżowych klimatach na kieszokonsolki, nowy Tru Crime też ma być w żóltych klimatach, więc jest tego pod dostatkiem.

 

Moim faworytem, też jest VC. Jednak bardzo spasował mi bardziej "poważny, realny" klimat, akcja i fabuła IV. Pytanie czy dało by się taką "powagę" przenieść na jakby nie było radosne klimaty VC.

Odnośnik do komentarza

@slupek: no dobra, moze nie wlosi (sugerowalem sie bohaterem, ostatni raz gralem jak wyszlo), ale ogolnie takie cukierwkowe klimaty miami dla dzieci. zero hardcore'u.

 

@balonik1500140 no ja wiem ze pdo dostatkiem, ale zadna gra nie dorowna rozmachowi pelnoprawnej kontynuacji gta. a yakuza jest zbyt japonska (w sensie japonczycy duzo przeinaczaja, zawsze jest jakis przystojny bohater z lwim sercem i ogolnie sztamp). a TC to nawet nie ma co wspominac, majac gta takimi grami sie nikt nie interesuje.

 

juz kiedys pisalem, ze chcialem zeby ta gra byla jak kane and lynch a nawet bardziej "brudna" (cos jak te najbardziej klimatyczne misje w 4, jak misja z playboyem od Elisabeth itd.)

Odnośnik do komentarza

Jedno zasadnicze ALE pomiędzy trójką a czwórką wyszło potężne VC i SA które śmiało mogłyby nosić numerek w tytule (nie liczę LCS i VCS). Natomiast dodatki nie są tak potężne jak VC i SA bo to tylko dodatki w tym samym mieście, z tą samą otoczką nawet z tą samą fabułą tylko z innej perspektywy. Na upartego 2 razem wydane dodatki mógłbym policzyć jako jedne GTA (VC lub SA) to w sumie długooo czekamy ;].

 

RDR i Agent moim zdaniem mocno namieszał/miesza w sensie pozytywnym ale negatywnym dla GTA. Na pewno nie jest wszystko w porządku skoro (dla mnie to jest wręcz nie pojęte) Rockstarek nie pokazuje się na targach, nie robi żadnej konfy nie informuje o statusie swoich tytułów. No przecież sprawa z Agentem to dla mnie Z archiwum X ;]. Z drugiej strony kto jak kto ale oni sobie mogą na to pozwolić, R* zawsze był nie wiem jak to ująć "inny". Nie chwali się swoimi grami na lewo i prawo, nie pokazuje gameplayi (dobra RDR co nadal jest dla mnie szokiem), nie rzuca słów na wiatr, nie szpanuje, nie za bardzo udziela wywiadów itd. tylko wypuszcza jeden trailer po którym każdy zainteresowany ma kisiel w gaciach ;].

 

Współczuję Team Bondi, że mają R* jako wydawcę he he. Nie oczywiście żartuje to był głupi joke prowadzącego ;].

 

Tak czy srak po raz kolejny tak sobie gdybam, że info/zapowiedź odnośnie nowego GTA nie prędzej możemy się spodziewać niż po wypuszczeniu Maxa i konkret informacjach o Agencie. Do tego znowu dorzućmy fakt, że R* jest wydawcą L.A. Noire czyli musi promować tytuł to raz a dwa Take2 jakiś czas temu w wywiadzie napisało, że nie będzie wypuszczać "wielkich hitów" w tym samym roku. MP3, może Agent w 2011 L.A. Noire nie liczę bo to w końcu nie oni robią i nie ma szans na GTA w 2011.

 

A i jeszcze jeden mały ważny szczegół R* długo buduje hype w okół swoich gier plus często je obsuwa więc... więc módlmy się żeby chociaż już zapowiedzieli nawet z datą 2012 tak jak Bioszok: Infinite. W końcu na razie nic wskazuje na to, że ta generacja ma się zaraz skończyć.

 

 

O Bullym 2 to już nawet nie marzę ;[.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

A i jeszcze jeden mały ważny szczegół R* długo buduje hype w okół swoich gier plus często je obsuwa więc... więc módlmy się żeby chociaż już zapowiedzieli nawet z datą 2012 tak jak Bioszok: Infinite. W końcu na razie nic wskazuje na to, że ta generacja ma się zaraz skończyć.

 

 

O Bullym 2 to już nawet nie marzę ;[.

 

 

Nie no nawet nie ma takiej możliwości aby na tą generację konsol przypadła tylko jedna część GTA, choćby aktualna generacja kończyła się w następnym roku;) i tak R* wydał by nową cześć swojej sagi aby się za(pipi)iśćie wzbogacić.

 

Słupek po twoich postach "Rockstars jest aktualnie zajęte czymś innym" na prawdę sobie uświadomiłem że z tym GTAV to zapewne jest bardzo krucho teraz... no nic mam nadzieje że jak już zacznie się coś dziać (newsy,trailery,przecieki) to znów przekroczy się maksymalny wskaźnik hype na grę i dostaniemy grę tej generacji:) (ja również kocham te oczekiwanie na kolejne GTA (chyba RavenR ładnie to porównał otoczke oczekiwania na kolejne GTA do czekania za gówniarza na Boże Narodzenie)

 

@Słupek A ja sobie marzę :thumbsup:, teraz gram w 1część na PS2 i sobie tak często myślę co by się działo i jak to wyglądało w CCE/Bully 2 <_<

Odnośnik do komentarza

Jedno zasadnicze ALE pomiędzy trójką a czwórką wyszło potężne VC i SA które śmiało mogłyby nosić numerek w tytule (nie liczę LCS i VCS). Natomiast dodatki nie są tak potężne jak VC i SA bo to tylko dodatki w tym samym mieście, z tą samą otoczką nawet z tą samą fabułą tylko z innej perspektywy. Na upartego 2 razem wydane dodatki mógłbym policzyć jako jedne GTA (VC lub SA) to w sumie długooo czekamy ;].

 

San Andreas to na dobrą sprawę sam jest tak rozbudowany jak GTA 4 i oba dodatki razem wzięte.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A sam dodatek z GTA4 np. The Lost and Damned jest bardziej rozbudowany niż cała Mafia 2! Ha

 

GTAIV jest tak rozbudowane na ile pozwala fabuła i charakter gry. Kocham SA ale nie wyobrażam sobie 3/4 patentów z San Andreas w czwórce.

Tylko właśnie kolejne GTA wolałbym w stylu VC czy SA choć oczywiście to wszystko znowu będzie zależało od charakteru gry.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale najbardziej jestem za właśnie LA, Miami klimatem VC dalej nie obraziłbym się na Anglię - Londyn choć już był ale to inna bajka.

Angielska gangsterka w stylu Ritchiego z Rocknrolii i Snatcha w realiach GTA? O kvrva, moze nawet poszedlbym do kosciola w podziece, jakby cos takiego okazalo sie prawda!

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czemu, chyba przez tą niechęć człowieka do zmian, serię GTA widzę miejsce akcji tylko i wyłącznie w USA, tzn można wpleść w fabułę inny kraj ale tylko w poszczególnych misjach No i żeby miała " real klimacik", ale po GTA i RDR akurat o to się nie martwię

 

 

Tylko kur.wa panowie zapowiedzcie coś do h.uj wacława :) - ciepłe słowo na niedzielę

 

 

edit: mam nadzieję i w sumie po RDR jestem pewny, że w GTA V będą zwierzęta, jakieś psy, koty i bobry poza miastem :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej widziałbym nowe GTA w Maiami i dawny news, ze Rockstar je fotografuje daleje pewne nadzieje. Jestem przekonany, ze w miescie beda paletac sie psy i koty, pewnie beda akcje, ze rozjechany kot lezy na ulicy.

 

Z reszta, byle gdzie moga je umiejscowic, byle tylko juz cos bylo wiadomo. :P

Odnośnik do komentarza

A sam dodatek z GTA4 np. The Lost and Damned jest bardziej rozbudowany niż cała Mafia 2! Ha

 

GTAIV jest tak rozbudowane na ile pozwala fabuła i charakter gry. Kocham SA ale nie wyobrażam sobie 3/4 patentów z San Andreas w czwórce.

Tylko właśnie kolejne GTA wolałbym w stylu VC czy SA choć oczywiście to wszystko znowu będzie zależało od charakteru gry.

 

Ale nikt im nie kazał wrzucać tych samych patentów, zawsze mogli wrzucić coś nowego.

Odnośnik do komentarza

i tak nie bedzie mozna zabijac dzieci : (

 

A temu to się zachciało dzieci bezbronne zabijać :D, poważnie to wiadomo że dzieci nie ujrzymy w takiej grze jak GTA :potter:.

Jedyne dziecko jakie zobaczyliśmy na razie w serii to niemowlę z GTA:Vice City Stories (na przerywniku film.)

Za to po RDR Zwierzęta muszą pojawić się obowiązkowo! tak samo jak Słupek i Balon nie wyobrażam sobie bez nich GTA.

 

@Arek- jeżeli GTA:VC i San Andreas są dodatkami to na tamtej generacji mieliśmy tylko i wyłącznie same dodatki... bo nic na PS2 nie jest bardziej rozbudowane, ogromne, różnorodne i oferujące tyle możliwości, swobody i zabawy itd.itp od SA!:wub:

 

 

PS.@Balon1984- tak Ty również napisałeś o tym, tylko Słupek kiedyś napisał w temacie RDR ze nie wyobraża sobie już GTA bez zwierząt(to nie pomyłka ;) )

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...