Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie miałem TLAD ściągnięty na starym dysku, potem tą konsolę sprzedałem razem z tym dyskiem i kupiłem nową konsolę i teraz chciałem ściągnąć na nowy dysk ten dodatek i gdy pobieram go to nie chcę działać.

Nie wiem czy to zrobiłeś, ale musisz się zalogować do XBL (online!) na konto na które pobrałeś dodatek.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Próbował ktoś grać w GTA4 lub dodatki z pendrive? Bo podobno można tam instalować gry (gdy ma te >=8 GB) na X360. Ciekaw jestem jakie są efekty? Bo czas dostępu jest wręcz fenomenalny, gorzej z transferem który zależy od jakości pena, ale mając np.34 MB/s być może wszystkie tekstury wyrabiają na czas nawet przy najwyższych szybkościach jazdy.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

17 milionów egzemplarzy GTA IV na całym świecie:

http://www.vg247.com/2010/06/08/gta-iv-passes-17-million-milestone/

 

Kolejna część to chyba już tylko kwestia czasu.

 

No to jeszcze trochę brakuje do San Andreas, które na samym PS2 sprzedało się lepiej, bo ponad 18 mln no i jeszcze 2 mln na Xboxa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grałem w zeszłe wakacje w GTA, pożyczone od kumpla. Niedawno kupiłem znowu. W międzyczasie nic nie usuwałem, grałem jedynie w epizody, skasowałem je z dysku. Sejwy z czwórki mają się dobrze - widzę je na liście 'save data utility'. Game Data też jest. No właśnie. I teraz problem - gdy wkładam płytę z grą do napędu, gra znowu się instaluje i nie widzi starych sejwów. Po zainstalowaniu mam na dysku 2x Game Data. Czy to może być kwestia regionu(nie pamiętam 'kumplowego')?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ta rarara rara ra kiedy nowe GTA ? :whistling:

 

(pipi)a ile można czekać, mija już 2,5 roku od czwórki i żadnych wieści ;/. Nic kompletnie nic ani E3 ani GC nie przyniosły zapowiedzi zresztą jakie zapowiedzi jak R* nawet nie pojawił się na targach ;/.

 

Mastah Ty jako głównodowodzący powinieneś mieć jakieś informacje, przecieki czy chociaż własne spekulacje ;].

Nie martwi nikogo brak jakiejkolwiek zapowiedzi konkretnej informacji?

 

No kurde to nie jest normalna sytuacje ;/, myślałem, że w 2011 spokojnie ujrzymy nowe GTA ale teraz to raczej nierealne.

Czyżby R* North był tak zajęty Agentem (o którym de facto też kompletna cisza - parodia), że nie prędko ujrzymy nowe GTA ;/.

 

Już pomijam, że Rockstar trochę ociąga się z wydawaniem swoich gier (Max Payne też ciągłe obsuwy choć to od Vancouver) w tej generacji ale BRAK GTA to jest absurdalne.

No rzesz w mordę co jest ;/.


 

Z innej beczki z braku nowego GTA pogrywam sobie w SA i VC ale zamierzam nabyć czwórkę i dodatki tylko tym razem na Pleja. To, że PS3 posiada gorszą wizualnie wersję to wiem ale pytanie jak bardzo? Jakie są różnice na niekorzyść Ps3?

 

Wolę się przygotować za w czasu...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...