Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Bezsens :) Albo powiem inaczej, fajne na kilka minut. Mi sie w glowie miota pomysl zrobienia modyfikacji na bazie Silent Hill lub Resident Evil (2,3). Modelowac kiedyś sie uczylem, znam sie jako tako nad modowaniem GTA. Kiedys tworzylem mnostwo rzeczy, ktore nawet sie ludzia podobaly. Wracajac do tematu - zrealizowalbym moja wizje, gdybym tylko mial staly dostep do PCta. Moj wlasny nie dziala od 4 miesiecy chyba, czasem mam do dyspozycji laptopa - ale to tylko na godzinke tygodniowo. Teraz pisze tego posta z PS3 (remote play na PSP) i nie narzekam:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pewien problem. Mam od jakiegoś czasu GTA 4, teraz pojawiła się obniżka na PSS zatem zakupiłem oba dodatki. Kupiłem dodatki w ekipie łącznie 5 osobowej. No i ściągnąłem pierwszy dodatek. Zainstalowałem ze swojego prywatnego konta, odpalam GTA 4 i nic, nie ma żadnego wyboru dodatku itp. Załadowało sejwa, zatem odpaliłem new game, ale tam też nie było opcji odpalenia dodatku. Myślałem, że może dodatki trzeba instalować na koncie z którego się gry kupiło i ściągnęło. Drugi dodatek zainstalowałem na tym koncie właśnie. niestety nic nie pomogło. Odpalam GTA 4 i nigdzie nie ma opcji aby odpalić któryś z dodatków. Próbowałem tak odpalać ze swojego prywatnego konta jak i konta na którym były zakupione dodatki. Czy spotkał się już ktoś z czymś takim? Jaka może być tego przyczyna?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Znajomy ma problem z GTA4 Ktos moze mu pomoc :

 

tresc problemu :

 

gram na ps3 w gre GTA4 za pierwszym razem jak przechodziłem gre w ostatniej misji wyskoczył mi błąd < klatka schdowa zniszczona na którą miałem wejść > na YT sprawdzałem dla pewności

pare razy cofałem sejwy i to samo

a że jestem człowiek uparty to odinstalowałem grę i postanowiłem ją przejść od nowa bez wpisywania jakiś kodów itp

i jak się okazało znowu to samo - pewnie gra jest zdupcona

czy jak kupię nową gre < płytke > bedzie mi to smigało na tych sejwach które przeszedłem - czy nie bede musiał przechodzić gry od początku ?

czy przy starych sejwach a nowej płytce już nie bedę miał takiego problemu ?

bo już mnie ch... strzela

 

Odnośnik do komentarza

Hmmm ;] o Miami to chyba chodziło coś o ten niby rimejk VC. Zresztą nie mam pojęcia tyle plot powstaje o GTA, cytat:

 

"A report on VG247 today suggested that Grand Theft Auto 5 will be set in Los Angeles (or "Los Santos", as it was known in GTA: San Andreas). Eurogamer followed this up with a report that an independent source had informed them that Rockstar is definitely researching locations "around Hollywood . . . and the surrounding area." It's interesting to note that the sources for both stories are unrelated. Rockstar provided no comment on the rumor. Could GTA V: Los Santos be a possibility?"

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko powiedzcie mi prosze co oni moga w nowym GTA wymyslec? No nie da sie. Jesli gra powstanie, bedzie to powielenie schematow z poprzednich czesci czyli dojedz z punktu A do B, zastrzel kogo trzeba i wroc do punktu A lub do punktu C.

GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 + liczne dodatki do kazdej czesci. Mnie juz wystarczy.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli pójdą w różnorodność misji i w liczne popierdółki jak w San Andreas, to o nic się nie martwię. W GTA bardziej leży mi wykręcony klimat, niż spokojna gangsterka. Dlatego bardziej podobało mi się TBoGT.

Odnośnik do komentarza

Tylko powiedzcie mi prosze co oni moga w nowym GTA wymyslec? No nie da sie. Jesli gra powstanie, bedzie to powielenie schematow z poprzednich czesci czyli dojedz z punktu A do B, zastrzel kogo trzeba i wroc do punktu A lub do punktu C.

GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 + liczne dodatki do kazdej czesci. Mnie juz wystarczy.

 

Bzdury, bzdury, bzdury, bzdury panie.

 

Jakie powielanie schematów? ;/

 

GTA3, VC, SA, LCS, VCS, GTA4, TLaD, Tony nie liczę wersji CW na PsP.

 

Tyle części serii której zarzuca się wszystko ale powielania schematów - odgrzewany kotlet. To nawet od przeciwników GTA ciężko usłyszeć coś takiego heh. Rzeczy/patentów które można dodać-zmienić jest mnóstwo skoro tu na tym forum czasami kapitalne pomysły padały. To myślisz, że magikom z Rockstar nie przychodzą do głowy?

 

Tyle części wyszło a każda włącznie z dodatkami do czwórki które przecież ciągną tą samą historię to praktycznie osobne/inne gry. Jedyny wspólny mianownik jaki znajduję dla nich to słowo sandbox. Każda część przez swój zmieniony setting, historię, patenty, mini gry, miasto/a, możliwości oferuje całkowicie co innego, inne doznania. Co najlepiej pokazuje przykład, że są osoby które przykładowo uwielbiają SA a nie cierpią VC, uwielbiają czwórkę a nie trawią trójki itd. itp. Dla każdego coś innego przecież nawet fani całej serii mają swoje ulubione mniej lub bardziej części.

 

Poza tym takie są sandboxy/takie jest GTA ci co czekają na kolejną część wiedzą czego się spodziewać. Właśnie między innymi jak to napisałeś "dojedz z punktu A do B, zastrzel kogo trzeba i wroc do punktu A lub do punktu C." nikt chyba przecież nie myśli, że nowe GTA stanie się fps-em czy platformówką raptem heh.

 

Kochasz/uwielbiasz/lubisz serię - kupujesz ten schemat - czekasz na kolejne GTA = proste. A jeszcze jedno przecież w takim GTA nie o same jeżdżenie i wykonywanie misji chodzi, fenomen serii polega na kapitalnym odwzorowaniu danej epoki/czasów, na barwnych postaciach i dialogach, na fabule (czwórka), na humorze, na wolności, na różnorodności, na niczym nie skrępowanej rozwałce, na "zabawie", na mini-grach i na co najmniej 30 rzeczach innych ;].

 

Najkrócej mówiąc chyba żaden fan, rewolucji się nie spodziewa (bo niby jak diametralnie gameplay ma się zmienić!?) a po prostu nowej części z nową historią, settingiem, bohaterami, miastem/miastami, plus-minus nowymi patentami odpowiednimi do settingu. No i oczywiście tym czymś czyli szczyptą magii którą Rockstar polewa swoje gry ;]

I tyle a raczej aż tyle!

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dojedź do punktu a , zastrzel kogoś i wróć do punktu b...

 

 

a co w tym złego jesli model jazdy będzie rajcowny i mega kur.wa czadowy xd a strzelanie bedzie wywolywac głupkowaty usmiech na twarzy?

 

Otóż nic.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, ze GTA IV wyraznie sie cofnela w rozwoju w stosunku do poprzednich czesci. :)

Brakuje pobocznych misji typu taksowka (ta co jest to lipa), karetka, straz i innych, kupowania mieszkan, Rampages. Nawet misje glowne, fabularne sa nudne: jedz przez pol miasta i kogos zlikwiduj - tak przez cala gre.

 

GTA: Chinatown Wars oferuje duzo bardzo ciekawych nowosci i przede wszystkim jest tam duzo fajnych misji pobocznych. GTA: CW na handheldy jest bardziej rozbudowane niz GTA IV: :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jest jakis w empku, dałbym sobie głowe uciąc , ze był po polsku (a i wyglądał na oficjalny). Tzn widziałem go w listopadzie gdzies tak

 

 

edit- wyglądał bardzo podobnie do tego co rozi dał ale nie dotyczył epizodów tylko podstawki

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Jakieś parenaście postów do tyłu, ktoś napisał, że mogliby zrobić futurystyczne GTA ala Blade Runner. Jak dla mnie była by to bomba.

Wiadomo, że większość fanów zaraz by podniosła głos, że jest to gwałt na serii. Ale gdyby R* zrobiło taki zabieg jak z RDR ( które i tak jest nazywane GTA na dzikim zachodzi ) mogło by to wypalić.

Wiem, że GTA to samochody jeżdżące po asfalcie a nie latające, ale to by był na pewno powiew świeżości a jeśli chodzi o klimat ( miasto tonące w śmieciach, para, dym, neony a na ulicach "setki" różnych języków ) to R* pewno dało by sobie rade.

Odnośnik do komentarza

Jakieś parenaście postów do tyłu, ktoś napisał, że mogliby zrobić futurystyczne GTA ala Blade Runner. Jak dla mnie była by to bomba.

Wiadomo, że większość fanów zaraz by podniosła głos, że jest to gwałt na serii. Ale gdyby R* zrobiło taki zabieg jak z RDR ( które i tak jest nazywane GTA na dzikim zachodzi ) mogło by to wypalić.

Wiem, że GTA to samochody jeżdżące po asfalcie a nie latające, ale to by był na pewno powiew świeżości a jeśli chodzi o klimat ( miasto tonące w śmieciach, para, dym, neony a na ulicach "setki" różnych języków ) to R* pewno dało by sobie rade.

 

:woot::woot:

 

Jeżeli by wyglądało tak GTA jak opisałeś to to by był najgorszy pomysł R* EVER !!! na szczęście jest to nie możliwe bo to GTA :)

 

Ale z drugiej strony muszę przyznać że pomysł na grę jest za(pipi)isty jak by się za takie coś zabrało Rockstar to mógł by być Hit jak RDR lub nadchodzące L.A Noire?

Edytowane przez PRQc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie: kiedy kupilem PS3 to GTA4 byl jednym z pierwszych tytulow w jakie gralem i gralem naprawde z otwarta japa podjarany na maxa. Ale... po ograniu najlepszych moim zdaniem gier na PS3, powrot do GTA4... boli :confused: . Misje strzelane sa crapowate na maxa. Gdybym mial oceniac GTA przez pryzmat tylko i wylacznie misji chodzonych + strzelanych dostalby ode mnie 2/10. Dramatyczny cover system, celowanie, sterowanie postacia. Niesamowite jak RDR bije na glowe pod tym wzgledem GTA. Ja wiem, ze GTA powinno sie oceniac jako calosc, ale zagralem tylko i wylacznie dla misji, ktore mnie znuzyly. Wolalbym juz piorka zbierac i moze sie kiedys za to wezme :). TLAD przeszedlem na sile i przejde zapewne jeszcze TBOGT, ale musalem zrobic sobie przerwe na NFS HP :) bo mi sie nie chcialo w to grac, naprawde.

Wole oryginalne akcje typu RDR czy nadchodzacy LA Noire, ale zebym czekal na GTA5? OK ale poprosze zmiane silnika.

 

Slupek, kuna- wez zagraj teraz, zagraj a zobaczysz i przyznasz mi racje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie bo szczerze mówiąc nie za bardzo wiem o co teraz chodzi ;p. Kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi ;p

 

Przecież GTAIV ma już 3 lata prawie więc to normalne, że się zestarzało. W 2008 robiło wrażenie teraz już nie no ale co w tym dziwnego? Przecież oczywiste jest, że nowe GTA byłoby usprawnione pod względem grafiki, cover systemu, fizyki (choć ta akurat nadal daje radę) itd. Co przecież już pokazało RDR które jest mocno usprawnione względem czwórki.

 

Tak samo nie rozumiem kwestii zmiany silnika. Już ostatnio Ci pisałem, że RDR chodzi na tym samym silniku co GTAIV rzecz jasna usprawnionym, poprawionym cover systemem itf. A przecież RDR Ci "pasuje", no nie chcę mi się wierzyć, że R* wyda nowe GTA na jakimś nowym silniku. Jestem niemal pewny, że to będzie RAGE/Euphoria no bo po co zmieniać coś co sprawuje się świetnie. Co przecież pokazał RDR...

 

No ni jak ma się dla mnie porównywanie RDR do GTAIV które dzieli tyle czasu ;]. Zresztą co ja się mam czepiać czwórki jak ja nadal szarpię w SA i VC i nie mam żadnych odruchów wymiotnych ;p. A GTA Trilogy HD na Ps3/XO marzy mi się tak samo-na równi jak nowe GTA heh.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...