Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Rockstar nie kłamie to "Liberty City its Over", osobiście też mam nadzieję, że LC już w Tonym geju pożegnaliśmy ostatecznie. Chyba, że wyjdzie rimejk trójki, LCS czy kiedyś czwórki i dodatków heh.

 

A VC i SA mam nadzieję, że zobaczymy, że przeżyją swój drugi renesans chociaży w rimejkach ;].

 

@Łosion

 

Skąd masz te foty SA w HD?

 

Szczerze jeżeli tak miałyby wyglądać rimejki SA i VC to jestem obsikany ze szczęścia.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli Rockstar nie kłamie to "Liberty City its Over", osobiście też mam nadzieję, że LC już w Tonym geju pożegnaliśmy ostatecznie. Chyba, że wyjdzie rimejk trójki, LCS czy kiedyś czwórki i dodatków heh.

 

A VC i SA mam nadzieję, że zobaczymy, że przeżyją swój drugi renesans chociaży w rimejkach ;].

 

@Łosion

 

Skąd masz te foty SA w HD?

 

Szczerze jeżeli tak miałyby wyglądać rimejki SA i VC to jestem obsikany ze szczęścia.

Są to zdjecia z 'czystej' gry, przerobione w PS'ie

Odnośnik do komentarza

R* znów zarządzi z nowa częścią tej miażdżącej serii, mam tylko nadzieje, że czegoś takiego jak co-op w głównym wątku fabularnym nie będzie, to samo co do kustomizacji postaci (takiej całkowitej, czyli wybór płci i ''dowolny'' wygląd), GTA to ma być głównie singiel i konkretna postać z kozackim charakterem.

Odnośnik do komentarza

R* znów zarządzi z nowa częścią tej miażdżącej serii, mam tylko nadzieje, że czegoś takiego jak co-op w głównym wątku fabularnym nie będzie, to samo co do kustomizacji postaci (takiej całkowitej, czyli wybór płci i ''dowolny'' wygląd), GTA to ma być głównie singiel i konkretna postać z kozackim charakterem.

 

Dokładnie.

 

Obydwóch rzeczy nie wyobrażam sobie. Pełna kustomizacja to byłby mega fail w grze w której główny bohater stanowi między innymi o sile tytułu. Bohater taki jaki zaplanował sobie R*, kustomizacja taka jak w SA może być ale pod warunkiem, że będzie to pasowało do historii, klimatu. W SA jak najbardziej było ok ale już w takiej czwórce "tunning" Nika nie pasowałby mi.

 

Story co-op też kompletnie nie widzi mi się ten pomysł. Od rozróby z kumplami jest free roam i specjalne misje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ok to co dalej?

 

Chętnie zobaczyłbym różne pory roku albo chociaż śnieg w zmiennych warunkach pogodowych. Tunning fur jak najbardziej tak no i przede wszystkim jakąś "ekonomie" rodem z VC, VCS prowadzenie klubów, burdeli itd. Tylko to akurat zależałoby od settingu, bohatera, historii itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mi sie ta przesiebiorczosc nie podoba, wogole bycie bossem jakies mafii to nie w stylu gta, ktore z zalozenia bylo przyczolkiem drobnych zlodziejaszkow samochodow, ew jakich psychopatow z miotaczami ognia.

 

co do tuningu samochodow... raczej wolalbym zeby ten element byl tematem jakiejs gry, gdzie tuning wizualny bylby ogromny, pozwalajacy na robienie naprawde dobrych bodykitow (tak jak w nfs: carbon, ze dalo sie kazdy element obrabiac, z tym ze fajnie jakbys tez mogl wybierac nad ksztaltem kazdego elementu, jak np. ksztalt bocznych wlotow w zderzaku, dodawaniu lub odejmowaniu listwy itd, dzieki temu moznaby robic naprawde imponujace modele, bardzo wysmakowane, jak te od AMG itd)

 

zwyrol, ja to widze po prostu jako pewne rozdzialy zwiazane z postepem- po prostu dochodzi sie do pewnego zalamania w fabule w ktorej pozornie wszystko sie konczy, ale po paru miesiacach akcja pod wplywem jakiegos wydarzenia znowu sie zaczyna

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

"Webhallen also leaked information about GTA 4, so this might the first unofficial announcement that we’re getting closer to a GTA 5 release. Supposedly, Rockstars will release a debut trailer during the next weeks or months (weeks more likely)."

 

Pamiętam, że jakoś w wakacje w 2010 też się zrobiło głośno bo jakiś szwedzki czy holenderski sklep wystawił pre ordery.

 

A może rzeczywiście coś jest na rzeczy? Ostatnio często tak jest, że pojawia się pre order gry w jakimś sklepie a potem okazuje się to prawdą i zapowiadają tą grę.

No nic trzeba zacząć szperać w necie choć na razie bez podniety. Wolę to traktować jako typowe ploty...

 

A co jeżeli to prawda? ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gdyby w momencie gdy nic nie bylo wiadomo o GTA IV powiedziano mi, ze w bedziemy kierowac ruskiem (wiem, niko jest serbem, ale mi tak przyjelo sie z tym ruskiem) a w grze bedzie masa nawiazan do Polski, to bym nie uwierzyl.

Dlatego mozna po Rockstar spodziwac sie wszystkieto. Historia z meksykaninem brzmi sensownie i prawdopodobnie, a ja w dodatku lubie meksykanskie klimaty (Total Overdose, yeah) wiec jestem zadowolony.

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

FUCK! oby byłą to prawda...

 

Dla mnie też historia z meksykaninem "terrorystą";) brzmi prawdopodobnie a jeżeli chodzi o R* to wszytsko w ich grach jest możliwe, po tym co zobaczyłem/zagrałem w wszystkich częściach GTA to każda historia w plotkach jest wiarogodna no bo Rockstar "może wszystko"

W dodatku "Słoneczne Vice City":wub: przewijało się kilkukrotnie jako miejsce nowego GTA!

 

Jak to będzie potwierdzone to znowu się zacznie!!! (Na premierę nowego GTA czeka się najlepiej i najciekawiej ):)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest najlepsze, że brzmi to prawdopodobnie do tego VC o którym cały czas się plotkuje i przewijają się newsy.

 

Tylko no skąd niby taka Ultima dostała takiego newsa.

Teoretycznie jeżeli sklepy już coś wiedzą (skąd polski sklep...) to newsów posypałoby się już od cholery. Tym bardziej, że Ultima podaje konkretny opis o Meksykańcu-VC2 może to czysty photoshop? Wertuje strony i nigdzie nie widzę podobnego newsa.

 

Szkoda, że ten kto kto niby robił screena tej ofercie nie zrobił po rozwinięciu z całym opisem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W Ultimie pracują też ludzie, może po prostu się pomylili ? (he sorry wiem jestem okrutny, sam chcę myśleć, że to nie fake)

 

Może mieli wstawić Obliviona V :), a wstawili GTA V (tu V i tam V)

 

 

 

ps jakieś nowe info odnośnie w/w sytuacji ? :ninja:

 

 

Edit: http://ppe.pl/news-5050-Pelnometrazowy_film_na_silniku_GTA_IV.html szacun dla gościa

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...